x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

xgrzegx
komentarz
komentarz (edytowane)

Hej Wam, poszukuje gry podobnej (może nie tak do końca) do Twierdzy (raczej bardziej pierwszej części). Z tego jak ciężko mi ją znaleźć, wnioskuje że jest to bardzo mało znana gra, przeszukiwałem google od paru godzin na poszukiwaniach i bez skutku. Grałem w to jakieś hm, +/- 5 lat temu, jedyne co pamiętam z tej gry to system zbierania żywności i budowania farm, które po wyborze z menu, przeciągało się po mapie klikając od punktu do punktu. Tytułu gry za nic nie potrafię sobie przypomnieć, na wszystkich forach co znajduje tematy typu "gra podobna do twierdzy" itp, to podpowiedzi są takie jak Medivale, Age of Empires itd, ale to jednak nie to czego szukam. 

 

Znalazłem, gra nazywa się Medieval Lords :) Polecam każdemu kto lubi klasyczne i dosyć stare gry strategiczne.

zduntek
komentarz
komentarz

Jakieś gierki rpg, strategie i strzelanki, w które mogę pograć na moim kompie?

Mat3jros
komentarz
komentarz

Poszukuję gry z bardzo dobrą fabułą. Może być każdy rodzaj,  wymagania sprzętowe nie mają znaczenia.

jnocctcop
komentarz
komentarz

@UP

 

Dishonored / Assasins Creed 3 ?

Mat3jros
komentarz
komentarz

Seri AC nie chcę, w Dishonored zagram

xgrzegx
komentarz
komentarz

hej, mój kolejny post z zapytaniem... szukam gry strategicznej z potężnymi jednostkami (w sensie wielkimi), grałem w serie Supreme Commander i aktualnie szukam czegoś innego. 

  • 3 tygodnie później...
Asasyn_
komentarz
komentarz

Dota 2?

  • 2 tygodnie później...
Posho
komentarz
komentarz (edytowane)

Znacie jakąś ciekawą grę cRPG albo wyścigową? Albo jakąś zręcznościówkę co wciąga :D

Beats
komentarz
komentarz

Skyrim oczywiście :D lub Mass Effect

Co do wyścigowych to NFS : Most Wanted pierwsza wersja , jak dla mnie najlepsza z NFS-ów

Posho
komentarz
komentarz

Myślisz, że pójdzie skyrim? Zastanawiałem się, pisałem kilka postów. Nie wiem, może na słabych + jakieś mody na FPS'y :P. Zobaczymy.

BladeRMCF
komentarz
komentarz

Skyrim dość szybko się nudzi, polecam serie Mass Effect lub Wiedźmin

Waves97
komentarz
komentarz

Dirt 3 albo WRC Championship :) Showdown jest trochę nudny.

Posho
komentarz
komentarz

A TDU pójdzie? Mam płytke przed sobą :D. Kiedyś instalowałem, ale muliiło. Teraz mam lepszą kartę.

Waves97
komentarz
komentarz

Cześć pierwsza?
Masz tutaj wymagania:

 

Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 256MB (GeForce 6600GT lub lepsza), 8 GB HDD, Windows 2000/XP

 

Chyba powinno :)

Beats
komentarz
komentarz

Co do zręcznościowych @Posho to Devil May Cry seria cała polecam :P

 

może pójdzie Ci Skyrim , warto spróbować :) ale nie kupuj oczywiście 

BladeRMCF
komentarz
komentarz

Posho, obawiam się że Skyrim Ci nie pójdzie, no ale możesz spróbować

Endriuu.
komentarz
komentarz (edytowane)

@Edit.
Ok, znalazłem. Chodziło mi o torrente

  • 3 tygodnie później...
Luks84
komentarz
komentarz

Szukam od kilku dni tytułu gry (w który już grałem)

Pamiętam że akcja zaczynała się na statku, zostaliśmy złapani, potem jakimś cudem się uwolniliśmy.

Jedną misje pamiętam toczyło się wielkie koło, na kole byli przeciwnicy. Koło niszczyło wszystko na swojej drodze.

W menu było ładne tło, wodospad.

Grafika troszkę kolorowa jak w Borderlands.

Ktoś pomoże?

Caicek0
komentarz
komentarz

Dawno w nic nie grałem i naszła mnie ochota, a nie jestem na czasie więc szukam jakiejś gry strategicznej podobnej do Zeus: Pan Olimpu / Posejdon / Kleopatra/ Faraon te gry już mam za sobą, simcity 4 nudzi mnie grafiką, a simcity 5 bym kupił ale gdyby była o połowę tańsza :P Może ktoś polecić coś tego  typu ? 

 

Chodzi bardziej o budowę domów, dróg, rozwijania ( np empire earth odpada )

 

Grafika raczej obojętna ( choć grafika Settlersów nie przypadła mi do gustu ) , co do wymagań to raczej większość gier mi uciągnie moj sprzęt, będe wdzieczny za propozycje :)

Posho
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok. Teraz, jeśli można, podajcie mi WSZYSTKIE ciekawe, wciągające gry. Tylko nie RPG, bo to się zaczyna nudzić :P. Najlepiej coś z walką i żeby to się odgrywało kilka(set) lat temu ;)

 

PS. Skyrim idzie :D wacha się 15-30 FPS :)

  • 1 miesiąc później...
NGtools
komentarz
komentarz

Seria Gothic, Risen, Mount & Blade, Dark Messiah of Might an Magic?

zduntek
komentarz
komentarz

Driver,Gangster, Mafia, Saints Row , Sleeping dogs, Just Cause 2
Godfather II -gry podobne do GTA
Age of Conan, Morrowind, Oblivion,Wiedzmin, może jeszcze Star Wars: Knights of the Old Republic.-podobne do Gothica

  • 2 tygodnie później...
Dekey
komentarz
komentarz

Znacie jakieś dobre lub płatne mmo? Byleby nie było abonamentu.

Peronymous
komentarz
komentarz

Czego ma dotyczyć te mmo?

Obecnie beta testy, aczkolwiek obiecujące Neverwinter. (w przyszłości darmowe, z pełną polonizacją.)

Tera online (po polsku zdaje się nie ma, jeśli to problem) też darmowe

Ostatnio moją uwagę przykuło  "War Thunder"   :) walka samolotami różnych nacji i....i w sumie przeczytaj sobie opinie w internecie. ;) Wesoła gierka pokazująca ,że ruscy też potrafią robić gry. ;)

 

 

pozdrawiam.

Dekey
komentarz
komentarz (edytowane)

Szukam czegoś podobnego do gier typu guild wars itp.

Język angielski nie jest dla mnie problemem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.