x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

dawid007
komentarz
komentarz

Dzięki za info, zakupiłem Green City i bratanek jest bardzo zadowolony :)

Nawet sobie kupiłem grę na tej stronie "Symulator Śmigłowców Ratunkowych" tzn. zadzwoniłem i dogadałem się na zakup właśnie tych dwóch gier za 20 zł i obsługa bardzo miła i kulturalna, muszę przyznać.

#include
komentarz
komentarz (edytowane)

Grał ktoś w taką strategię co trzeba było w kampanii chodzić (chyba) pojedynczym oddziałem po mapie i zwalczać przeciwników ? Była taka misja co trzeba było przejąć łódź podwodną i odzyskać jakiejś dokumenty. Można było wchodzić ludźmi do cywilnych pojazdów i z nich strzelać. Działa się w czasach współczesnych (artyleria dalekosiężna, czołgi Abrams, "Hamery", snajperzy, ppancerni, piechota, Afganistan, no wiecie te klimaty :) ) Jednostki były spuszczane z helikoptera lub samolotu transportowego. W trybie potyczki była taka mapa ze stadionem w środku i stałymi lotniskami przy bazach.Trzeba było przejmować bazy i mozna było zajmować budynki. Podobna do C&C Generals i World in Conflict (może jednak to było to drugie tylko nie ta część co ja miałem) , ale to nie jest to samo :( jak ktoś grał, proszę.. niech się odezwie ! Chodzi mi o samą nazwę :)

Edytowane przez #include
wezu123
komentarz
komentarz

Szukam jakiejś gry z dobrą fabułą (nie za trudną do zrozumienia), przynajmniej z 2007, coś w stylu Far Cry 3 lub serii Assassin's Creed albo PoP:FS.

#include
komentarz
komentarz

Poldek Racer :E lub jeszcze lepsze Taktory: Puchar sołtysa 2 (a najlepsze jest to,że nie było 1 części :E:E:E )

A tak na serio..

Fajnie mi się grało u kumpla w Metro 2033 - nie wierze, że o Niej nie słyszałeś.

wezu123
komentarz
komentarz (edytowane)

Słyszałem, ale nie byłem pewien, sprawdzę, dzięki.

Edytowane przez wezu123
Ryszard0
komentarz
komentarz

Szukam Action RPG typu Gothic/Skyrim. Grałem w prawie wszystko, od Amalura po Baldura, więc szukam jakiejś mniej znanej propozycji. Mile widziane gry z ładniejszą grafiką :D

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Moze poprostu Wiedzmin :D Jest tam jeszcze Jade Empire ale nie wiem czy to do konca RPG, obczaj sobie :D

Dymon007
komentarz
komentarz (edytowane)

Starsze gry ktòre naprawde wciągają:
-Gothic
-Gothic 2 noc kruka
-Tes morrowind
Nowsze z ładniejszą grafiką:
-wiedzmin tak jak wyzej
-oblivion
-divinity 2 (moglen nazwe pomylic)
-gothic 3 ( nie zmierzch bogow tylko normalna 3).

Edytowane przez Dymon007
MerdiStudio
komentarz
komentarz

Gothic, Wiedzmin, Skyrim, CS:GO. Bardzo goraco polecam gothic poniewaz gra naprawde wciaga. Mam cala serie gothica.

MerdiStudio
komentarz
komentarz

Gothic, Wiedzmin, Skyrim, CS:GO. Bardzo goraco polecam gothic poniewaz gra naprawde wciaga. Mam cala serie gothica.

dawid007
komentarz
komentarz

Ja poszukuję śmiesznych wyścigów samochodowych, coś na wzór gry Pressure.

Tylko proszę bez polecania gier typu NFS czy gran turismo bo tak raczej nic śmiesznego nie ma :P

#include
komentarz
komentarz

Obyczaj sobie Traktory: puchar sołtysa (XD) może ci sie spodoba.
Wpisz w yt "ngw traktory puchar sołtysa"

  • 1 miesiąc później...
legionista22
komentarz
komentarz

Siemka,

 

gdzie moge pobrac za free FIFKE 11 bez zadnych wirusow?

 

Pozdro :)

BladeRMCF
komentarz
komentarz

gdzie moge pobrac za free FIFKE 11 bez zadnych wirusow?


Za darmo to można w ryj dostać. Na originie możesz kupić za 19 zł.
explosion95
komentarz
komentarz

Szukam gry Heroes of Might and Magic 2, najlepiej wersję GOLD PL. Mam problemy z znalezieniem jej na internecie za darmo... pomoże ktoś? :)

Youki
komentarz
komentarz

Napisz jutro PW, miałem gdzieś na płytce, ale to chyba zwykła wersja.

 

Tak czy inaczej na system Android jest taka gra. 

invo
komentarz
komentarz
Siemson
Mój lapek ma 4gb ramu, procek Intel Core i3 i karte graficzną NVIDIA GeForce GT 635M. Poszukuje fajnej, koniecznie płynnie chodzącej na ww. sprzęcie na conajmniej średnich detalach ścigałki w stylu NFS: MW (2005), tj. z wolną jazdą (chociaż ostatecznie jej brak przeboleje) i stricte arcade'owym gameplayem. Mile widziane rozbudowane możliwości tuningu oraz wysoki poziom trudności, których to w MW nie miałem okazji uświadczyć.
inches666
komentarz
komentarz

NFS:World. Masz multiplayer więc poziom będzie wysoki. Jedyna wada do Pay2Win

dawid007
komentarz
komentarz

Szukam gry symulatora w której zajmujemy się budowaniem mostów, zna ktoś może jakieś tytuły z takiej branży?

  • 3 tygodnie później...
PCFan
komentarz
komentarz

Siemka poszukuje gry dlugiej poniewaz przydalo by sie w cos fajnego i dobrego pograc w wakacje

Dymon007
komentarz
komentarz

Skyrim, wiedźmin 2 (nie taki długi aczkolwiek można go przejść nawet 3 razy :)!), Dark Souls.

PCFan
komentarz
komentarz

Skyrim przeszlen polecam kazdemu . No i wlasnie zastanawialem sie nad Dark souls

RobRobson
komentarz
komentarz

trylogia mass effect klasyk.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.