x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

Posho
komentarz
komentarz

FPS'y na komp poniżej. Byle nie CoD, bo już przeszedłem wszystkie :E

Dekey
komentarz
komentarz

TimeShift mogę polecić oraz Fear

Winkiel
komentarz
komentarz

Mało wymagająca gra ekonomiczna z trybem multiplayer na min. 2 osoby. Może być stara, ale bez przesady. Lub gra strategiczna typu Stronghold i Age of Empires, ale nie żadna z nich.

  • 3 tygodnie później...
J4M3524
komentarz
komentarz (edytowane)

Siema szukam jakiejś dobrej gry strategicznej lub ekonomicznej najlepiej osadzonej w średniowieczu typu Kozacy lub Empire: Total War

 

 

  • 3 tygodnie później...
LukaszBrooklyn
komentarz
komentarz

The Settlers ? 

Gość
komentarz
komentarz

jakie gry polecacie podobne do far cry 3?? tylko nie far cry 2 i 1

LukaszBrooklyn
komentarz
komentarz

Grałeś w  Stalkera? 

Youki
komentarz
komentarz

Postal :)

Gość
komentarz
komentarz

dzięki będę myślał nad zakupem :)


stalker i postal to które części są najlepsze?

Youki
komentarz
komentarz

Wszystkie.

Gość
komentarz
komentarz

a z gier podobnych do bf3 to co polecacie?

dariuszlis44
komentarz
komentarz

Jedna z lepszych gier to na pewno Flatout 2   :) strasznie fajna atmosfery grania  

Demel9912
komentarz
komentarz (edytowane)

Szukam jakiegoś mmo na słabszy komputer. Chodzi oto żeby nie zajmowało za dużo miejsca i nie lagowało. No i dobrze by było jakby to był F2P

CheaTOveR
komentarz
komentarz

Demel - Napisz jaki masz komputer i w jakie gry MMO grałeś :)

Demel9912
komentarz
komentarz

Demel - Napisz jaki masz komputer i w jakie gry MMO grałeś

krata graficzna georce gt430 1gb

procek dwurdzeniowy intel pentium 3 ghz

3,5 ram

windows 7 32 bit

Grałem w LOTRO, Archlorda i Metina 2.

CheaTOveR
komentarz
komentarz

To może TERA online? Nie pójdzie Ci na wysokich, ale i tak gra jest ładna tylko potrzeba jakiegoś 20 calowego monitora bo przy małych roździelczościach słabo widać pod jaki klawisz jest przypisany dany skill, no i ta gra potrzebuje jakieś 50GB wolnego miejsca przy instalacji, potem zajmuje tylko 25GB. Może być jeszcze Allods - fajna gierka, można pograć. RaiderZ - z tego co wiem to ma mniejsze wymagania od Tery, a zabicie bossa sprawia sporą radość :) I myślę że może być na samym końcu Rappelz ^^ Bardzo fajna gierka, niestety dla mnie trochę monotonna później, Tobie może się spodoba.

 

Odradzam grania w gry typu 4story, Nostale ( czyli gierki od GameForge ). Jeszcze z Nostale to jakoś idzie, ale 4 story bardzo się popsuło. W gry które podałem wyżej można giercić bez wydawania kaski, a w gry które podałem przed chwilą już nie ( to samo tyczy Metina ). 

menel22341@wp.pl
komentarz
komentarz

Witam !

Chcałby  się spytać czy możecie polecić strzelanki ( poza Call Of Duty  Modern Warfare 4, 2 i World At War, Cs, Max Payne 2  na :

AMD LE-1640 2.71Ghz

2 Gb RAM

Nvidia 8400gs

Pozdrawiam.

Michał

Youki
komentarz
komentarz

F.E.A.R , starsze seriie Medal of Honor, Painkiller Battle Out of Hell 

CheaTOveR
komentarz
komentarz

Możesz zobaczyć też Call of Juarez, Call of Juarez Więzy krwi ( miałem podobny komputer i jakoś szło ), IGI 2: Covert Strike ( starsza gierka, ale gra się fajnie ), Brothers in Arms: Hell's Highway ( powinno iść ). Jest sporo gierek które mogę wymienić, zobacz te które podałem i te które podał Youki ( F.E.A.R - straaaaasznie polecam :D ) i jak nie będą pasować to napisz tutaj to jeszcze coś powinienem znaleźć.

batman09
komentarz
komentarz

Ja tam polecam Medal Of Honor Pacific Assault ;)

szeju
komentarz
komentarz

poszukuje gry podobnej do The Last Of Us (niestety jest tylko na konsole)

  • 2 tygodnie później...
menel22341@wp.pl
komentarz
komentarz

Witam poszukuję gry w której jest się żołnierzem ruchu oporu ( chyba w okupowanej przez niemców  anglii albo w nowym jorku) Gra została wydana przez EAGAMES .

 

Przepraszam za takie nie szczegółowe informacje. Pozdrawiam

CheaTOveR
komentarz
komentarz

Cześć, poszukuję jakiegoś fajnego MMO ( może być po angielsku ), non target, ładna grafika, ciekawa fabuła i żeby nie było konieczności wydawania na cash shopy.. Grałem w TERA, Aion, RaiderZ i inne, ale już mniej ważne gry ( typu metin czy 4 story...)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

poszukuję typowego FPS'a lecz prosze nie podawać tytółów spod tych marek: MoH, CoD, BF z dobrym single player i najlepiej nie starsze niż 2010rok

Youki
komentarz
komentarz

BulletStorm ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.