x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

bezi62
komentarz
komentarz (edytowane)

hmmmm na kompa NFS może F1 2010 jeżeli masz pada lub kierownicy bo w tą grę źle się gra na klawiszach, może Rfactor, Test drive

te gry które podałem oprócz NFS i test drive to raczej symulatory jak na PC dobre więc nie wiem czy takie preferujesz bo ja tylko takie jazda 300km/h w zakrętach w NFS mnie nie korci.

Gość
komentarz
komentarz

Dodatkowym plusem Borderlands jest specyficzna komiksowa grafika oraz ilość misji...
misje w Borderlands nigdy się nie kończą a gra podobnie jak Sims 3 nie ma końca ;) tak została fajnie zrobiona.

pec
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedzi. Przydało się. :D
Jednak mi chodziło (zapomniałem wspomnieć) o gry realistyczne, tj. bez potworów i tego typu fantastycznych postaci. Z tego co pamiętam, chyba w Battlefield Play4Free, można kupować bronie i sprzęt, jednak jest to gra multiplayer, a mi chodzi o single player.

Jednak Borderlands mnie zaciekawiło. :D Dzięki.

Witax
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Sicknature' timestamp='1311405641' post='1304847']
Devil May Cry lub Ninja Blade - i masz 100% Hack&Slash
[/quote]

przecież to Slashery...

co do Hand of God sciągam własnie by sprawdzić jesli przypasuje to kupie tylko ubolewam ze żeńska postacią grać pewnie wrócę do Sacred 2 bo tylko 5% przeszedłem jedynką była lepsza...

Silverfall mówią ze dobry. teraz zagrywam w DeathSpank ale lokacje podobne...

na Diablo 3 doczekać się nie mogę

wrócę do Torchlight'a bo ogólnie tylko trochę pograłem :)

addidaspl
komentarz
komentarz

Mógłby mi ktoś polecić grę typu splinter cell, james bond blood stone, czy i.g.i project. Strasznie lubię wcielać się w tajnych agentów, którzy po cichu wykonują swoje zadania. Splinter cell przeszedłem wszystkie części i jest to moja ulubiona gra. Aby przybliżyć wam moje preferencje, podam 3 gry które najbardziej mi przypadły do gustu i które przy okazji polece wszystkim użytkownikom tego forum.
1) splinter cell - cała seria - ciekawe zadania, świetna fabuła i oprawa dźwiękowa, brak s-f
2) mafia - nie ma tu tajnych agentów, ale bardzo ją cenie za klimat i świetną historię. Obydwie części są zdecydowanie godne polecenia
3) project i.g.i - nie wiem za co ją tak lubie, ale pierwszą część przeszedłem kilka razy, drugą tak samo. Ciekawe zadania i klimat podobny do splinter cell
Ogółem nie lubię gier toczących się w przyszłości, w których są jakieś potwory/mutanty, nie lubie też bezsensownych strzelanek z futurystycznymi broniami. Lubię realizm i wciągającą fabułe.

Esperanza
komentarz
komentarz (edytowane)

Interesuja mnie gry typu ze np zdobywa sie poziomy ulepsza sie rózne zeczy tylko niechoci mi o gry mmo ..
równierz gry typu assasin .. bardzo bede wdzieczny za pomoc

pec
komentarz
komentarz (edytowane)

Witajcie. Jakie polecacie strategie na PC (głównie strategie, lecz mogą być również gry akcji), w których można grać multiplayer, nie przeciwko sobie, a wspólnie sobie pomagać(m.in. jak w Borderlands, czy Emergency 4)?

Czekam na odpowiedzi. :)

BECKS
komentarz
komentarz

Na przykład:
Strategie

-Tropico 3 i 4
-Age of empires 3
-Shogun 2
-Napoleon total war
-Two Worlds II: Castle Defense
-seria 80
-seria Warhammer 40,000
-Starcraft 2
-Civilization V
-R.U.S.E.
-Command & Conquer 4: Tyberyjski jak i 3
-Supreme Commander 2

Z FPS MP na coopa
-Resident Evil 5
-Borderlands
-Left 4 dead 2 ( ale poczekaj na dead island wychodzi za miesiąc więc nie ma sensu kupować lefta jeżeli oczywiście interesuję cię taka tematyka gier )
-Dead rising
-Titan Quest
-Dungeon Siege 3
-Gears of War
-Splinter Cell Chaos Theory
-Swat 4
-Rainbow six Vegas 1 i 2

I wiel wiele innych

zalatana
komentarz
komentarz (edytowane)

ja zawsze i wszędzie polecam plemiona. jeśli chodzi o [url=http://browsergames.pl]przeglądarkowe gry[/url] akcji to może [url=http://battlestar-galactica.browsergames.pl/]battlestar gallactica online[/url]? tyle się teraz tych gier namnożyło, że cięzko wybrać :)

Krzychu289
komentarz
komentarz

Według mnie najlepsza gra do wspułpracy to jest call of duty black ops w trubie zombie .

  • 3 tygodnie później...
Los_Emilos
komentarz
komentarz

Witam serdecznie, poszukuje gry strategicznej pod multi. Tryb kampanii nie ma dla mnie znaczenia, zależy mi na jak najlepszej grze przez internet. Super jeżeli będzie trym drużynowy (kilku graczy przeciw kilku np. 2v2). Jedyny wymóg to cenna gry- chce się zmieścić w 50zł. Najciekawszą tego typu grą na rynku wydaje mi się StarCraft 2 ale niestety jego cena dzisiaj mnie odstrasza.

anonymus
komentarz
komentarz

Panowie !
interesuje mnie sprawa natury takiej, czy znana dobra polska strategia [b]Clash[/b] :D pochodzaca z 1998 roku jest mozliwa do odpalenia na Windows 7 ? Na XP da sie to zrobic programem DoSBox... Jak z siodemka ??

Someone
komentarz
komentarz (edytowane)

Cześć.

Ostatni raz kupiłem grę w 2008 roku i mówiąc delikatnie nie jestem na bieżąco. Kompletuję nowy sprzęt więc nasuwa się pytanie: jakie gry z żołnierzami w roli głównej wyszły w br. i poprzednim? Zasadniczo tylko w takie grywam.

Call of Duty Modern Warfare 2, Battlefield Bad Company 2, Call of Duty Black Ops i coś jeszcze?

arek0402
komentarz
komentarz

A jakie strategie polecacie ?

czaki1981
komentarz
komentarz

[quote name='Someone' timestamp='1314637756' post='1332741']
Cześć.

Ostatni raz kupiłem grę w 2008 roku i mówiąc delikatnie nie jestem na bieżąco. Kompletuję nowy sprzęt więc nasuwa się pytanie: jakie gry z żołnierzami w roli głównej wyszły w br. i poprzednim? Zasadniczo tylko w takie grywam.

Call of Duty Modern Warfare 2, Battlefield Bad Company 2, Call of Duty Black Ops i coś jeszcze?
[/quote]
Niedługo będzie battlefield bad company 3 myśle, że to gra godna uwagi :). bfbc 2 mozna kupic za grosze więc jak chcesz pograć z miesiąc to możesz kupić.

  • 3 tygodnie później...
easier
komentarz
komentarz

a ja szukam mojej ulubionej gry z czasów mojego pierwszego komputera
croc
steruje się sympatycznym smoczkiem który musi walczyć z napotkanymi przeszkodami

  • 1 miesiąc później...
pytanko
komentarz
komentarz

[quote name='easier' timestamp='1316676419' post='1345888'] a ja szukam mojej ulubionej gry z czasów mojego pierwszego komputera croc steruje się sympatycznym smoczkiem który musi walczyć z napotkanymi przeszkodami [/quote]

Pamietam ta gre, tylko wydaje mi sie ze chodzilo sie zolwiem. Niewykluczone ze nawet mam gdzies jeszcze jej demo na plycie z grami z cd-action ;)

  • 2 tygodnie później...
Siekierowy
komentarz
komentarz

[quote name='Arek0402' timestamp='1315086883' post='1336027']
A jakie strategie polecacie ?
[/quote]

Starcraft II :)

MilkyWayPL
komentarz
komentarz

Obecnie ze starszych gier gram w Red alert 2, oraz Unreal 2, i powiem że dzisiejsza grafika aż tak mnie nie rozpieściła :D

olszak
komentarz
komentarz

Pamiętacie może pewną grę z przed +/- 7 lat która polegała na rozbudowie stacji kosmicznej, zarabiało się na różnych ufoludkach którzy korzystali z różnych sklepów, usług etc. trzeba było się bronić przed jakimiś innym ufoludkami które nadchodziły z prawej strony bazy. Kompletnie nie pamiętam nazwy a gra była zarąbista

  • 4 tygodnie później...
seto9770
komentarz
komentarz

Szukam jakiejś fajnej nawalaki na kompa, najlepiej coś z najnowszych ; ) coś jak K1, MMA itp ; )

  • 3 tygodnie później...
Smoła
komentarz
komentarz

Cześć!
Szukam gry podobnej do Dawn of War 2, w rzucie izometrycznym, możemy rozwijać bohaterów, dużo różnych broni, ekwipunku itd.

I żeby nie było za bardzo stara, aby grafika mogła cieszyć oko:)

Co możecie polecić?

  • 2 tygodnie później...
Charionette
komentarz
komentarz

Poszukuję gier w stylu point&click. Przede wszystkim takich o ambitnej, wciągającej fabule i dobrej grafice.
Oprócz Syberii I i II, Tajnych Akt I i II, Runaway I, II i III ;)

  • 1 miesiąc później...
Kamzilla
komentarz
komentarz

Hej potrzebuje gierek, strzelanek, przygodówkek, sportowych itp. mogą być też takie przygodówki dla 10-latka, na komputer
AMD Sempron 2500+
512mb ram DDR
Grafika 128mb.
Fifa już jest, NFS te które pójdą też, GTA również, może macie coś innego na oku?
Nie muszą być jakieś super grywalne.

  • 3 tygodnie później...
oskarre
komentarz
komentarz

Poszukuję strategii coś w stylu budujesz własną bazę np.robotów bronisz jej atakujesz innych. głównym celem ma być rozbudowa własnej siedziby, atak i przejęcie (zniszczenie) innych. Twierdza odpada mam już :D Grałem kiedyś W taką demówke z gazety Hugo na płycie Cartoon była taka gra wszystko działo się na innej planecie budowało się statki i walczyło (gazeta Hugo chyba cos około 2005-2006)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.