x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

Realitive
komentarz
komentarz

@PC-PC
Najbardziej do Twojego opisu pasowałby Starcraft, Starcraft 2. Także poleciłbym Warzone 2000, Warcraft 3 :)

  • 3 tygodnie później...

Vampiree
komentarz
komentarz (edytowane)

Cześć, szukam jakiejś gry walk na PC, wiem że chyba ciężko o jakiś dobry tytuł (nie chodzi mi o gry sportowe typu: zapasy czy inne coś), szukam czegoś na wzór Tekkena lub MK no i oczywiście gdyby dało się w nią grac online albo chociaż na 2 'pady'.

=)

Danyyy
komentarz
komentarz

Szukam Gry Online Podobnej do Counter Strike i BlaskShot ważne zeby po kilku rangach nie trzeba było kupowac Premium zeby jakos grac :)

darek0811
komentarz
komentarz

Cześć!

Mam do Was wieeelka prośbę! Mianowicie szukam gry w której będę rozwijał swoją postać, różne umiejętności, dostawał i także rozwijał bronie, pancerze. Chciałbym aby gra zajęła mi trochę czasu, miała dużo poziomów, była różnorodna. Myślałem nad "All Zombies Must Die" ale ta gra dopiero co wyszła więc jest jeszcze troszkę droga jak dla zwykłego ucznia. Sprzęt do gier jakim dysponuję? Sygnaturka ;-)

Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłem czego oczekuję, jeśli jakieś pytania proszę piszcie!

Z góry wielkie dzięki! ;)

Vampiree
komentarz
komentarz

[quote name='Darek0811' timestamp='1332254609' post='1467228']
Cześć!

Mam do Was wieeelka prośbę! Mianowicie szukam gry w której będę rozwijał swoją postać, różne umiejętności, dostawał i także rozwijał bronie, pancerze. Chciałbym aby gra zajęła mi trochę czasu, miała dużo poziomów, była różnorodna. Myślałem nad "All Zombies Must Die" ale ta gra dopiero co wyszła więc jest jeszcze troszkę droga jak dla zwykłego ucznia. Sprzęt do gier jakim dysponuję? Sygnaturka ;-)

Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłem czego oczekuję, jeśli jakieś pytania proszę piszcie!

Z góry wielkie dzięki! ;)
[/quote]
Rozwijanie postaci? Wiele różnych umiejetności? Bronie? Pancerze? Różnorodna? "TROCHĘ" czasu? Zapraszam do WoW'a ;D a jak coś darmowego to polecam Lineage2 lub Aion (jeśli nie chodziło Ci o gry tego typu tu przepraszam :))

darek0811
komentarz
komentarz

@Vampiree no nie chodzi mi o coś takiego :P
Grałem w L2, Metin2 a szukam gier single coś w stylu "Alien Shooter" (jakoś tak) czy "Shank 2" ;)

  • 2 tygodnie później...
kapacada
komentarz
komentarz (edytowane)

[size=4][color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif]Witam[/font][/color]
[color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif]Serdecznie Polecam grę e-sim. Jest to gra ze świetnie rozbudowanym modułem politycznym, gospodarczym i militarnym oraz prężnie działającą społecznością.[/font][/color]
[font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][color=#1c2837]Gra nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu, ani wydawania pieniędzy na jakieś bonusy. Nasze państwo znalazło się aktualnie w bardzo trudnej sytuacji, dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia![/color][/font]
[color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif]Zapraszam do rejestracji[/font][/color]:[/size]
[b][url="http://e-sim.org/lan.111839/"]http://e-sim.org/lan.111839/[/url][/b]

Jeśli po zarejestrowaniu będziesz miał jakieś problemy to chętnie pomogę!

borysn
komentarz
komentarz

[quote name='chmielus' timestamp='1201353251' post='249682']
Witam,mam ochote pograć w jakąs fajna gre gdzie moge polatac samolotem,wykonac misje itp itd Mógłby mi ktos poraadzic jake są najlepsze:) Oczywiscie dobrze by byo o ladnej grafie:D
[/quote]

[quote name='chmielus' timestamp='1204561436' post='288718']
Witam,mam ochotę pograć w grę,nie koniecznie to mus bicy super grafika ale by dobrze było...Chodzi mi o gre w której mamy do czynienia ze spłecznoscia,cos jak gohtic czy gta,nie jakies odludzie itp spotykamy ludzi,miasta itp,miejsce akcji raczej nie ma znaczenia,czy sredniowiecze czy dzis...i dobrze by było jakby nie było wszystko z góry ustalone,oczywiscie baja by była gdyby te wszystkie punkty w tej grze był spełnione ale raczej tak nie bedzie,wiec bardzo bym prosił o jakies propozycje na podobe moich wymagan,wiem ze sa duze no ale... z gory wielkie thx!!!:) sory za dlugiego posta xD
[/quote]
Kup sobie Skyrim.

Po pierwsze teraźniejszoś to nie 2wś
Po drugie wszystkie gry umieszczone w internecie to gówno.
Kup sobie CoD World at War.
Albo sciągnij za free

pytanko
komentarz
komentarz

Rowniez polecam ci Skyrima, ta gra to po prostu perla. Gdyby nie to ze czasem misje sa na podobne kopyto w stylu przynies, znajdz, zabij to bylaby idealem w swojej klasie. Otwarty swiat, grafika, muzyka i klimat oraz mozliwosc roznych interakcji jak nawet znalezienie sobie zony to klasa sama w sobie dla seri TES :P

  • 2 tygodnie później...
buzk4
komentarz
komentarz

szukam gierki w której steruje się robotami, jest to gra wieloosobowa, można grać multiplayera. Wielkie mapy pustynne, jakieś lasy z tego co pamiętam, lodowe, leje sie z ogromnymi potworkami. Cos jak transformers tylko że mniejsze roboty :DDD Gra z tego co pamiętam nie jest stara, chyba max 2010r, jest to cos z tych tanszych gier typu Crysiss 2 bo widzialem ją w markecie ale juz nie ma. Wie ktos ocb?! Ktoś tutaj na forum w to grał :P

  • 2 tygodnie później...
MateJJ
komentarz
komentarz

Witam. Poszukuję symulatora prowadzenia samochodu, tylko taki bardziej realny. Chodzi mi o to aby biegi zmieniało się normalnie przy 3000-4000/min a nie jak dojdzie do maksymalnego pułapu + prędkości też w miare rozsądne. Nie musi być to żadna wyścigowa. Może być zwykła jazda po mieście, ale żeby ten realizm jednak był znacznie większy od standardowego symulatora bo jeszcze się z takim nie spotkałem. Proszę Was o pomoc. :)

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Coś[quote name='buzk4' timestamp='1334740648' post='1482956']

[/quote]

Chodzi o coś takiego:
Front Mission Evolved [PC]?

  • 2 tygodnie później...
Corleone95
komentarz
komentarz

Czy znacie jakieś dobre [url="http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=247775&st=0&p=1497531&#"]gry[/url] taktyczne wojenne 2D takie jak commandos [url="http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7103"]http://www.gry-onlin...016.asp?ID=7103[/url] lub Desperados [url="http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=627"]http://www.gry-onlin...S016.asp?ID=627[/url] ? Nie musi być wojenna ale w stylu tych dwóch gier.

EMK
komentarz
komentarz

robinn hood

NiderPL
komentarz
komentarz

Szukam jakiejś gry podobnej do Assassin's Creed.
Żeby były wątki historyczne.

Qba11303
komentarz
komentarz

Witam! Szukam gry typu fahrenheit, the walking dead, lub heavy rain (to na ps3). Ale szukam na PC. Chodzi o gry, w których liczą się podejmowane przez Ciebie decyzje, gra przygodowa, ale z quicke time events. Tych którzy wiedzą o co mi chodzi, prosiłbym o jakieś tytuły, które ich zaciekawiły :) A dla tych którzy nie wiedzą, to zapraszam do grania, bo gry są świetne!

Z góry dzięki za odpowiedzi i zainteresowanie ;)

BladeRMCF
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam
Poszukuje jakiejś gry akcji, w której można polatać samolotem (jakimś statkiem kosmicznym)... zależy mi na tym, żeby gra była osadzona w bardziej kosmicznych realiach. Pomożecie?

Exilled
komentarz
komentarz

Hm... mam do Was prośbę. Otóż szukam gry najbardziej wymagającej jeżeli chodzi o sprzęt komputerowy.
Gra typu mmorpg/mmofps 3D czyli głównie internetowe gdzie zakładamy konto i gramy jak np. LoL, Lineage 2 itp.
Chciałbym się dowiedzieć jaka jest najbardziej wymagająca pod względem silnika graficznego i wymagań komputera.
Oczywiście wymagania zalecane, a nie minimalne.

Z góry dziękuję. Każdą pomoc, która nie będzie spamem będę nagradzał plusami :)

pytanko
komentarz
komentarz

Wsrod internetowych to ci nie powiem. Z tych w ktore wiecej gralem to:

bardzo obciaza GPU: Metro 2033, Crysis 1, Stalker Clear Sky (szczegolnie rano do godziny 8:00 kiedy swita :PP)
bardzo obciaza CPU: GTA IV, TDU 2 (tu mnie to zaskoczylo, na Q6600 mialem czasem niezle spadki, gra ladnie korzysta z 3-4 rdzeni), podobno tez Arma ale w to nie gralem.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Nie wiem, zbytnio nie gram w sieci.

Ale włącz w ustawieniach gry Wiedźmin 2 uberpróbkowanie - to dopiero obciążą peceta ;)

Speed3rX
komentarz
komentarz

Szukam gry podobnej do NFS czyli z dobrym tunigniem, dużo aut ma być oraz policja :D

  • 2 tygodnie później...
darek0811
komentarz
komentarz

Witam! :)
Poszukuję gier różnego rodzaju (gram w wszystkie typy gier), które zajmą mi czas. Jeśli gry przygodowe/rpg to niech mają chociaż polskie napisy bo mój angielski nie jest wyborny. Gry nie muszą być najnowsze. Sprzęt jakim dysponuje to ten z sygnaturki, dodam, że gram na nim w BF3 multi na srednich przy 32 a nawet więcej graczach. Proszę o jak najwięcej propozycji! Dzięki! :)

pytanko
komentarz
komentarz

Pytanie zadane bardzo ogolnikowo :) Ja ci moge napisac ktore ja lubie, w ktore sporo gralem i polecam: GRID, GTA IV, Mafia 2, Stalker-wszystkie 3 czesci, Cod 4, Oblivion, Skyrim, Wiedzmin 2. Wszystkie sa po polsku.

darek0811
komentarz
komentarz

A znacie może jakieś ciekawe zręcznościówki? Ostatnio nabrałem ochoty na pogranie w zręcznościówki tylko zbytnio nie znam ciekawych tytułów, znacie coś? :D

Minimao
komentarz
komentarz

Poszukuję jakiejś gry z kooperacją(nie na 1 ekranie) dla mnie i kolegi. Co do wymagań sprzętowych to raczej każda gra nam pójdzie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.