x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

Radzimex
komentarz
komentarz (edytowane)

Znacie gry typu "zostań biznesmenem"? Chodzi mi o to, że jesteś świeżym biznesmenem, inwestujesz pieniądze, budujesz hotele, kawiarnie etc.?
Jeśli tak to proszę napisać :D

webber
komentarz
komentarz

Jeżeli pytasz o gry online to Ci nie pomogę, ale ze "stacjonarnych" właściwie każda ze słowem "tycoon" w tytule polega na rozwijaniu firmy, kilka lat temu był boom na takie produkcje.

Mephic
komentarz
komentarz

Cóż... najbardziej kultową i ambitną produkcją tego typu jest seria gier Capitalism. Tylko ostrzegam - wciąga jak bagno i na początku jest piekielnie trudna.

Radzimex
komentarz
komentarz

Dzięki. :P Ale w którą wersje Capitalismu zagrać? 1 czy 2?

Mephic
komentarz
komentarz

Grzej w II :) Po prostu bardziej rozbudowana i ładniejsza (choć w przypadku tej gry to brzmi jak słaby żart ;) )

A z takich bardziej konkretnych: Transport Tycoon, Industry Giant II

niestety jedyna wada: słaba grafika :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja jak narazie gram w Metin2 na privie :blink: bo na inne gry mam za słabego kompa.

Jakie znacie fajne gry MMORPG ?

YouAreNext
komentarz
komentarz

Lineage 2, zacna gra.

ziomon657
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy znacie może fajne gry w stylu Sci-Fi jak np. Resident Evil czy Silent Hill, tylko bez Zombie i współcześnie :P Na przykład jesteś sam w mieście i wszyscy poznikali ^^ Gra nie musi być nowa, wystarczy że grafika będzie w miarę dobra oraz grywalność :P Z góry Dziękuje.

bub
komentarz
komentarz

Alone in the dark :D Fajna gierka mniej więcej w podobnym klimacie.

Witax
komentarz
komentarz

Witam postanowiłem napisać z powodu nudy otóż poszukuje róznych ciekawych gier Hack&Slash im więcej wymienicie tytułów tym lepiej! oczywista oczywistość Diablo nie wymieniajcie Tytuły w które grałem Sacred 1 i 2, Titan Quest, Diablo chyba ze jeszcze zapomniałem o jakiejś

Witax
komentarz
komentarz

szukam dobrych gier w stylu japońskim Anime etc jestem ciekaw Czy w takiej stylistyce jest jakiś Hack&Slash?

Gość
komentarz
komentarz

W Fable 3 zagraj, niby RPG ale więcej tam jest właśnie Hack&Slash niż czegokolwiek innego.

tluk
komentarz
komentarz

Jest jest jeszcze [url="http://www.bestpcinfo.pl/2011/03/22/dragon-age-2-klasyczny-rpg-czy-efektowny-hack%E2%80%99n%E2%80%99slash/"]Dragon Age 2[/url], [url="http://www.bestpcinfo.pl/2011/07/02/dungeon-siege-3-konkurent-dragon-age-2/"]Dungeon Siege 3[/url] (ewentualnie poprzednie części) oraz [url="http://www.bestpcinfo.pl/2011/05/22/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-czyli-bialy-wilk-znowu-w-akcji/"]Wiedźmin 2[/url] ;)

Witax
komentarz
komentarz

[quote name='t.luk' timestamp='1311224811' post='1303399']
Jest jest jeszcze [url="http://www.bestpcinfo.pl/2011/03/22/dragon-age-2-klasyczny-rpg-czy-efektowny-hack%E2%80%99n%E2%80%99slash/"]Dragon Age 2[/url], [url="http://www.bestpcinfo.pl/2011/07/02/dungeon-siege-3-konkurent-dragon-age-2/"]Dungeon Siege 3[/url] (ewentualnie poprzednie części) oraz [url="http://www.bestpcinfo.pl/2011/05/22/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-czyli-bialy-wilk-znowu-w-akcji/"]Wiedźmin 2[/url] ;)
[/quote]

od kiedy DA2 i Wieśiek to Hack&Slash? w Dungeon Siege 3 z 30min pograłem jakaś porażka!

[quote name='Sicknature' timestamp='1311223035' post='1303396']
W Fable 3 zagraj, niby RPG ale więcej tam jest właśnie Hack&Slash niż czegokolwiek innego.
[/quote]

jakoś Brytyjski styl mnie odrzuca!

jeszcze jakieś propozycje?

tluk
komentarz
komentarz

[quote]od kiedy DA2 i Wieśiek to Hack&Slash? w Dungeon Siege 3 z 30min pograłem jakaś porażka![/quote]
Hmmm...Od kiedy tylko te gry wyszły? Przecież to nie jest żaden klasyczny RPG w stylu Gothic, Arcania, Oblivion itp. tylko momentami bardzo mocna rąbanina ;)

Gość
komentarz
komentarz

Fable 3 momentami to bardzo mocna sieczka ale gra rozkręca się dopiero po godzinie.

pec
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam. Mam pytanie. Czy znacie jakieś gry(najlepiej akcji) na PC, single player, w których rozwija się postać, tj. kupuje nowe bronie, sprzęt, ćwiczy itp. Chodzi mi głównie o "strzelanki".

Czekam na odpowiedzi.

eryk2233
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam!
Proszę Was o rade,mianowicie,jakie znacie dobre tytuły samochodówek?
Ostatnio grałem w:
_grid(świetna gierka)
-Dirt 3 ujdzie,długie loadingi moim zdaniem średnia
-Shift 2 no nie mam pytań...Samochod pływa po asfalcie,jest to chyba najgorsza gra w jaką kiedykolwiek grałem...
Chodzi mi bardziej o nowsze gry

eryk2233
komentarz
komentarz

Witam!
Proszę Was o rade,mianowicie,jakie znacie dobre tytuły samochodówek?
Ostatnio grałem w:
_grid(świetna gierka)
-Dirt 3 ujdzie,długie loadingi moim zdaniem średnia
-Shift 2 no nie mam pytań...Samochod pływa po asfalcie,jest to chyba najgorsza gra w jaką kiedykolwiek grałem...
Chodzi mi bardziej o nowsze gry

Witax
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='t.luk' timestamp='1311311769' post='1304189']
Hmmm...Od kiedy tylko te gry wyszły? Przecież to nie jest żaden klasyczny RPG w stylu Gothic, Arcania, Oblivion itp. tylko momentami bardzo mocna rąbanina ;)
[/quote]

co DA2 się zgodzę ale już co do DA1 już nie zgodzę się. a Wiesiek to jakiś Slasher wyszedł mi tu chodzi o Czysty H&S stylu Diablo, Torchlight, Titan Quest...

ost myślę żeby kupić Silverfall i Legend: Hand of God

Gość
komentarz
komentarz

Devil May Cry lub Ninja Blade - i masz 100% Hack&Slash

tluk
komentarz
komentarz

Racja Sicknature, zapomniałem o Devil May Cry 4 ;) Bardzo przyjemna gierka :)

Gość
komentarz
komentarz

Nie kupuj Hand of God.... wiekszego gniota jeszcze nie widziałem.... grafika do dupy, widok do bani, grywalność do kitu.... ogólnie szkoda by na to było wydać nawet 15zł :E

lenin4
komentarz
komentarz (edytowane)

Bronie i sprzęt można kupować w stalkerze, ale tam nie ma rozwoju postaci. Rozwój postaci to raczej w grach RPG.

bezi62
komentarz
komentarz (edytowane)

Borderlands jest tam taka opcja nie jest tak rozwinięte tak jak RPG ale zawsze coś to gra która ma w sobie FPS i cRPG

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.