x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

godzio89
komentarz
komentarz

Witam. Szukam gry przygodowej zarówno dla dzieci jak i dorosłych:) Wyróżnijcie, które dla dzieci a które dla dorosłych:)

pytanko
komentarz
komentarz

Skyrim to 2w1 :PP

Tylko dorosly bedzie robic misje gildi zabojcow i zlodziei a dziecko gildie towarzyszy i np magow :D
Dorosly bedzie mogl sie ozenic i wgrac sobie mod na rozbieranie kobiet a dziecko bedzie mialo zakaz robienia tego :PP

cathy123
komentarz
komentarz

Poszukuje gry RTS lub strategii typu RTS, niekoneicznie w realiach XXI wieku.. :)
Czekam na propozycje. Btw. Przerabialem wszystkie Red Alerty i tym podobne:P

easier
komentarz
komentarz

Może ta Ci się spodoba na [url="http://www.piratestorm.pl/"]http://www.piratestorm.pl/[/url]

inex
komentarz
komentarz

Poszukuję gry ryjącej banie, już wyjaśniam mianowicie jakiś HORROR. To tak grałem w F.E.A.R 2 i powiem, że zajebista giera, spodkania z Alma ahhh :D ale za to nawalanka z żołnierzami robiła się czasem nudna. Szukam coś w tym stylu, a nawet straszniejszej. Dodam, że grałem już w gry typu Resident Evil, Lef4Dead czyli mordowanie pseudo strasznych potworów. Ja szukam czegoś naprawdę strasznego, a nie naparzanki. Polecano mi [size="3"]Ju On czyli "Klątwa", bardzo fajna ale nie na PC, jak już to przez emulator, co mija się z celem :( Odpadają też gry typu, że generalnie unikamy kontaktu ze "złem", to są bodajże survival horrory. Jeszcze raz na koniec gry NAPRAWDĘ ryjące psychikę, sporo szukałem, bez skutku. [/size]

RSK1990
komentarz
komentarz

Polecam Ci pierwsze gry od City Inter... były tak niedopracowane, że po paru godzinach będziesz miał tak zrytą psyche jak żołnierz z frontu wschodniego podczas IIWŚ. :D
Poważnie to może Silent HILL bo tak to ciężko o takie gierki.

inex
komentarz
komentarz

Grałem :D Z tego co widzę to naprawdę ciężko... Tyle filmów robią w tym gatunku, a gier!? Kilka na krzyż godnych uwagi :(

KillaHill
komentarz
komentarz

Szukam dobrej RPG w języku polskim najlepiej w świecie fantasy, żadne wiedźminy czy skyrimy, gra musi być kolorowa z ładną grafiką.

BladeRMCF
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi o RPG w świecie fantasy to spróbuj może Risen i Risen 2: Mroczne wody.

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Szukam gry w stylu gta lub seints row. Żeby były misje ale żeby był też tryb wolny że można robić co się chce.

BladeRMCF
komentarz
komentarz

Mafia, Mafia 2

Gość
komentarz
komentarz

Też w to grałem. Jest jakaś inna gra podobna do gta, mafii, seints row?

Mephic
komentarz
komentarz

Poszukuję jakiejś strategii ekonomicznej z prawdziwego zdarzenia. Capitalismy przerobiłem i niestety nie stanowiły zbyt dużego wyzwania. Dlatego jeśli ktoś zna jakąś grę (grafika nie ma znaczenia) traktującą o biznesie i stawiającą gracza w naprawdę trudnej sytuacji - chętnie przyjmę propozycje :)

Need help
komentarz
komentarz

Seria Total War - szczególnie polecam Empire. Sam gram cały czas multi, ale na kampanii swoja liczba godzin też poszła ;) Ogólnie gra super - bardzo rozbudowane opcje (turówka), a przez neta RTS bitwy. Naprawdę gorąco polecam.

  • 4 tygodnie później...
PakaPL
komentarz
komentarz

Zgadzam sie z kolegą z góry Empire total war Ale jest jeszcze Stronghold 1 i Crusader jest bardzo dobre

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam
Szukam gry typu League Of Legends, niekoniecznie musi to być przez multiplayer, wolałbym singleplayer. Coś w stylu warcrafta III, ale fabuła gdyby była nieliniowa to było by miło. Może też być widok zza pleców bohatera ;) Jeśli są jakieś gry też typu Darksiders II to też bym prosił o podanie . No coś w ten deseń :) Mi najbardziej pasuje singleplayer.
Dziekuje
Pozdrawiam

Edit@
Coś typu Fantasy, żadne strategie.

swiezak018
komentarz
komentarz

Witam.
Moze i temat nie jest zbyt trafny ale no cóz . poszukuje gry w która grałem 4-5 lat temu . była to gra strategiczna podobna do age of empires lub settlers (nie jest to twierdza) , niejestem pewien ale jej tytół mógł zaczynać się na literę ,,T'' . dzięki za pomoc (ide do 1 technikum jak by co) . jak by co to pytajcie . gra osadzona w sradniowieczu , były w niej machiny oblężnicze takie jak balisty

Gość
komentarz
komentarz

Witam...

Poszukuję fajnej i wciągającej gry na długie popołudnia :) Nie podawajcie propozycji takich gier jak crysis, crysis 2 itp. Bo fabuła gier jest ta sama ciągle musimy strzelać co mi już się znudziło. Szukam takiej gry w której fabuła jest zmienna i my decydujemy o losie

BladeRMCF
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='pluszek' timestamp='1346589032' post='1573273'] Poszukuję fajnej i wciągającej gry na długie popołudnia Nie podawajcie propozycji takich gier jak crysis, crysis 2 itp. Bo fabuła gier jest ta sama ciągle musimy strzelać co mi już się znudziło. Szukam takiej gry w której fabuła jest zmienna i my decydujemy o losie [/quote]

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić serie Mass Effect (o ile jeszcze w to nie grałeś). Nie jest to może jakaś trudna gra, ale fabuła jest świetna, wciąga niesamowicie i wiele rzeczy zależy od nas bo to my podejmujemy decyzje. Grając w "dwójkę" czy w "trójkę" możemy importować save z poprzedniej części (decyzje podjęte np. w cz. 1 mają wpływ na wydarzenia w dalszych częściach) Ponadto ta gra potrafi naprawdę wywrzeć emocje na graczu, co nowym grom już się niestety coraz rzadziej zdarza. Zacytuje słowa pewnego recenzenta gier, który opisywał Mass Effect 3: "w pewnym momencie przestałem w to grać, zacząłem to czuć". Możliwe, że spotkałeś się z jakimiś negatywnymi opiniami odnośnie zakończenia tej trylogii, nie przejmuj się tym zakończenie zostało poprawione w formie darmowego dlc o nazwie "extended cut" i właściwie nie ma się teraz do czego przyczepić. Jak dla mnie to zakończenie jest naprawdę udane i można powiedzieć, że jest świetnym zwieńczeniem całej trylogii. Jeśli nie grałeś w to, to szczerze polecam i radzę zacząć od pierwszej części.

Mogę też Ci polecić Wiedźmina (zarówno 1 jak i 2). Również świetna gra, sami podejmujemy wiele decyzji, fabuła bardzo wciągająca i gra się przyjemnie ;)

P.S. Te dwie serie gier są dla mnie najlepszymi "nowymi" grami w jakie grałem. Wiedźmin mi się tak bardzo podoba może dlatego, że jestem fanem sagi o wiedźminie, ktoś kto nie czytał tej książki może nie uzna tej gry za tak świetną jak ktoś kto ją czytał, ale na pewno nie powie, że gra jest słaba, bo nie jest. Jeśli też jesteś fanem sagi o wiedźminie to pewnie już grałeś w grę, jeśli nie jesteś fanem książki, to też warto zagrać w grę ;)
No ale tak czy siak jeżeli chcesz gry, w której to my decydujemy o losie to w Mass Effecta musisz zagrać.

Gość
komentarz
komentarz

Pomoże mi ktoś ? Heh, więc poszukuję teraz gier typu Gta Sa, coś takiego z taką grafiką.

BladeRMCF
komentarz
komentarz

[quote name='Dddementor' timestamp='1346610354' post='1573517'] Pomoże mi ktoś ? Heh, więc poszukuję teraz gier typu Gta Sa, coś takiego z taką grafiką. [/quote]

Saints Row: The Third, Mafia II lub wydana zaledwie pare dni temu gra Sleeping Dogs, którą zresztą najbardziej polecam z tej trójki.

Gość
komentarz
komentarz

Dobra sprawdzę to. Dzięki.

  • 3 tygodnie później...
Lukas324
komentarz
komentarz

witam szukam gier na nieduze wymagania podobne do cod 4 stalker cien czarnobyla interesuja mnie gry akcji mój sprzęt to :Intel(R) celeron CPU 2.80GHz,1gb ram,256 grafiki.

Gość
komentarz
komentarz

Witajcie
Poszukuję gry RPG, podobną do TES V: Skyrim. Chodzi o to żeby była swoboda, co do grafiki to nie musi być ona najnowsza lepiej jakaś starsza, hmm coś jak Far Cry I
albo Far Cry II. Coś takiego jak Stalker :) Liczy się dobra fabuła... Gra musi być świetna na długie godziny. Hm, mam nadzieję, że rozumiecie, bo piszę bez sensu.

Igorrodz
komentarz
komentarz

@UP
[b]Jast Cause 1[/b] i [b]2[/b]? Tylko że grafika tam jest miodzio...
To może [b]Falloout 3[/b] oraz [b]Fallout: New Vegas[/b]?
A jeśli [i]quasi[/i] historyczne to może [b]Mount&Blade[/b]?
No i oczywiście - niezapomniany [b]Wiedźmin 1[/b] i [b]2[/b] ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.