x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

Gość
komentarz
komentarz

polska gierka na pewno się w nią zaopatrzę, czekam na więcej propozycji

  • 2 tygodnie później...

Mular131
komentarz
komentarz

Ja polecam grę Call of Duty I oraz II. W tych dwóch częściach możesz wcielić się w żołnierza z II  wojny światowej. Polecam.

flame
komentarz
komentarz

Jakie polecacie gry mmorpg, odpada: wow,metin2,tibia,aion

Gość
komentarz
komentarz

poszukuje gry akcji/strzelanki, podobnej do Max Payne 3(nie chodzie o max payne 2,1), najlepiej jak by była liniowa tak jak w maxie bez zadań pobocznych itd i nie wojenna typu cod, bf :)

PakaPL
komentarz
komentarz

Mafia 1 i 2

Gość
komentarz
komentarz

mafia 2 jest liniowa tam nie ma otwartego świata?

  • 3 tygodnie później...
Kieszon
komentarz
komentarz

Cześć. Poszukuję gry strategoczno-ekonomicznej, która ma dostęp do gry na lanie. Interesują mnie starsze gry typu The Settlers 3.

konijakos
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam! :D Proszę, polećcie mi gry na mój komputer :D A oto i jego parametry:

System XP SP3

Pentium® Dual- Core CPU
E5300 @ 2.6 GHz
2,99 GB RAM
z tym nie jestem pewien ale ram mam trochę wypalony  :(

Karta graficzna Intel® G33/G31 Express Chipset Family

 

Oczywiście z wyjątkiem Gothi I,II, Twierdzy I,II,crusader, PES,FIFA, Mount& Blade
 

BladeRMCF
komentarz
komentarz

I jakby ktoś już polecał, i był w stanie podać link do pobrania, byłbym wielce wdzięczny, z góry dziękuję! 


chyba fora pomyliłeś... no chyba że masz na myśli wersje cyfrowe, za które najpierw trzeba zapłacić, ale jeśli tak to wchodzisz po prostu w sklep internetowy i szukasz.
  • 2 tygodnie później...
RocketDragon
komentarz
komentarz

a może ktoś poleci dobrą gre 2D w stylu El Sword, Maple Story albo Grand Chase??

Gość
komentarz
komentarz

ma ktoś coś na styl far cry 3?? czyli sandbox + fps??

  • 2 tygodnie później...
Los_Emilos
komentarz
komentarz (edytowane)

Bylo kiedys gra ktora dzieje sie na wyspie tropikalnej. Postaram sie poszukac nazwy. Okres jej depiutu byl okolo wyjscia gta sa . Wysłane z mojego ZTE V987 przy użyciu Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
minok
komentarz
komentarz

Witam serdecznie,

poszukuję gry przeglądarkowej podobnej do ogame. Zależy mi tylko na tym, aby akcja działa się w kosmosie, abyśmy rozporządzali całą flotą a nie jedynie jednym statkiem (takie gry znalazłem), oraz co najważniejsze: żeby nie była pay to win.

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

szoch
komentarz
komentarz

Witam . Wlasnie kupilem sobie nowego kompa i szukam propozycji z najlepszym multi w kazdym gatunku na pewno mysle o fife 14 battlefield 3 i CoD tylko ktory ma najlepsze multi?? Co do RTS mysle o Starcrafcie 2 chyba ze macie jakies inny pomysly co do najlepszego multi. Szukam takze z innych gatunkow jesli mutli jest warte uwage .

hedowerix
komentarz
komentarz

witam poszukuje jakiejs strategi w w reliach wojny swiatowej, cos takiego jak generals.. bombki atomowe itp itd:P jak jest taka to pls o tytul... nie interesuje mnie world in conflict;p

  • 2 tygodnie później...
Michalk33
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy warto grać w GTA4 i jaką mi polecicie grę która jest podobna do gta i warto w nią popykać ?

BladeRMCF
komentarz
komentarz

Czy warto grać w GTA4 i jaką mi polecicie grę która jest podobna do gta i warto w nią popykać ?

Mnie osobiście czwórka nie wciągnęła aż tak jak poprzednie wersje, ale nie było źle, zagrać warto.
Gry podobne: seria Saints Row, Mafia

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Czy warto grać w GTA4 i jaką mi polecicie grę która jest podobna do gta i warto w nią popykać ?

Mnie gta 4 nie wciagnelo tak jak vice city czy san andreas. Co do jakis substytutow gta na pewno polevam sere saints row, szzegolnie czesc 3. Jak masz konsole to rdr ba dzikim zachodzie.

Sent from my ZTE V987 using Tapatalk

  • 4 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

czy Fallout 3 i NV nawiązują w jakiś sposób fabularnie?

Maureliusz
komentarz
komentarz

czy Fallout 3 i NV nawiązują w jakiś sposób fabularnie?

Nie nawiązują ;p Ale NV zdecydowanie lepszy pod każdym względem.

Krzynówek
komentarz
komentarz

Znacie jakąś grę typu Ghost Recoin Online, Warrock, z dobrą grafą, do ściągnięcia i popykania na multi? Bo na razie nie mam kaski na Battlefielda. :D

WirtualnyWojownik
komentarz
komentarz

To zbieraj "kaskę", bo warto ;) Nic nie zastąpi obecnie BF3   <3 this game.

  • 2 tygodnie później...
Kusza1231
komentarz
komentarz
Nic nie zastąpi obecnie BF3   <3 this game.

 

Mam inne zdanie no ale cóż. 

 

 

Zagraj w sleepings dogs

  • 4 tygodnie później...
jaroslav_slupsk122
komentarz
komentarz

Planuję kupić nową część Might and Magic X Legacy. Znalazłem ofertę na grę tutaj: https://www.g2a.com/weeklysale Znacie ten sklep. A może znacie jakieś lepsze oferty na grę? :)

BladeRMCF
komentarz
komentarz (edytowane)

nie znam tego sklepu, ale teraz jest weekendowa promocja i można kupić tę grę za 54 zł, jest to cena moim zdaniem atrakcyjna, w tej chwili taniej nie znajdziesz. Aczkolwiek jak nie zależy Ci na jak najszybszym odpaleniu tej gry to możesz trochę poczekać i na pewno będą jeszcze lepsze oferty np. na muve.pl albo na steamie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.