x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

maped71
komentarz
komentarz

Polecacie FarCry 3? Tutaj znalazłem info (zresztą ten art mnie natchnął, żeby się FC3 zainteresować), że nową grę można kupić za okolice 100 złotych, uważam, że to rozsądna cena (nie chcę używki). 

 

Zaraz będę kończyć GTA V i szukam gry, która mi zapewni sporo godzin rozrywki. Jest faktycznie tak jak piszą, duża, rozbudowana gra? Jeśli tak, to lecę do sklepu:)

Igorrodz
komentarz
komentarz

GTA V na personal computer jak dotąd dostępna nie jest.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20041

jaroslav_slupsk122
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi o fajne sandboxy to polecam Borderlands 2, na weekendowej wyprzedaży wersje ze wszystkimi dodatkami można kupić za ok. 60zł https://www.g2a.com/weeklysale

HARPAN
komentarz
komentarz

Witam!!!!! Poszukuje gry Iron Storm starą pierwszą wersję chyba z 2002 roku jeśli by ktoś miał to prosze o kontakt

Igorrodz
komentarz
komentarz

Iron Storm

Jest na GOG'u, proszę bardzo - http://www.gog.com/game/iron_storm

HARPAN
komentarz
komentarz

Dzięki bardzo za odzew i pomoc ale niestety ja już tą wersję posiadam i nawet po Polsku Mnie chodzi o pierwsze wydanie tej gry .Producenci unowocześniając tą gre spartaczyli zmieniając trochę grafikę i scenariusz W starej pierwszej wersji w ostatniej misji  musimy rozwalić takiego metalowego  robota miotającego w nas rakietami na dachu i o tą wersję gry mi chodzi   Kto grał w starą pierwszą wersję bedzie wiedział o co mi chodzi pozdro

explosion95
komentarz
komentarz

Witam, poszukuję gry Rally Championship, taka klasyczna ścigałka rajdowa z 2000 roku, wychowałem się na niej i pilnie poszukuję ale nigdzie nie mogę znaleźć linków do niej a jeśli są to nieaktywnie. Może ktoś ją kojarzy, byl tam podłozony glos Martyny Wojciechowskiej jako kierowcy?

Youki
komentarz
komentarz

Miałem ją dawniej gdzieś na płycie, stare dobre czasy. 

Napisz PW. 

explosion95
komentarz
komentarz

W dalszym ciągu poszukuję gry Rally Championship 2000!

BladeRMCF
komentarz
komentarz

W dalszym ciągu poszukuję gry Rally Championship 2000!

Nie widzisz że Youki napisał, że masz napisać do niego na PW?

 

Miałem ją dawniej gdzieś na płycie, stare dobre czasy. 

Napisz PW. 

Youki
komentarz
komentarz

Ale on szuka dalej, moja płytka była za bardzo porysowana...

Ryszard0
komentarz
komentarz

Szukam gry typu Skyrim, z otwartym światem oraz możliwością gry magiem. Grałem we wszystkie Gothici, Elder Scrollsy oraz Wiedźminy. Najlepiej gry nowsze.

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Sprobuj moze Magicke, nie jest to do konca otwarty swiat ale mowie Ci, spedzilem z nia wiele dobrych godzin a w szczegolnosci jak gralem z kolega. ;)

Luks84
komentarz
komentarz

Koledzy, zagrałbym w jakąś fajną grę, konkretnie FPS'a

Proszę o jakieś fajne tytuły, grałem ostatnio w B4, ale średnio mi się podobała.

BladeRMCF
komentarz
komentarz

Mogę Ci polecić Far Cry 3, Metro Last Night, Crysis 3, Borderlands 2... z naciskiem na Borderlands 2 - naprawdę świetna gierka, polecam.

Luks84
komentarz
komentarz

FC3 grałem, MLN również,  Crysis nie przypadł mi do gustu, B2 nie dokończyłem nie wciągało mnie specjalnie :(

Igorrodz
komentarz
komentarz

Koledzy, zagrałbym w jakąś fajną grę, konkretnie FPS'a

Może Quake lub Wolfenstein? Albo Duke Nukem?
Luks84
komentarz
komentarz

Quake, za duża nawalanka :D

Wolfenstein grałem :)

Duke stary i ten nowy również

RobRobson
komentarz
komentarz

Luks - Saints Row'y, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Mass Effect Trilogy(RPG/FPS), Hitman Rozgrzeszenie, State of Decay, Max Payne 3, Medal of Honor Warfighter, Syndicate, Payday 2, Sniper Elite v2, Ghost Recon: Future Soldier, S.K.I.L.L. 2

Luks84
komentarz
komentarz

Grałem prawie we wszystkie tytuły, oprócz State of Decay, Ghost Recon: Future Soldier oraz S.K.I.L.L. 2 ale nie lubię multi.

BladeRMCF
komentarz
komentarz

to z tych 3 tytułów w które nie grałeś polecam Ghost Recon: Future Soldier

Luks84
komentarz
komentarz

Właśnie oglądam filmiki na yt, da się zmienić ustawienie kamery jak w typowym FPSie?

BladeRMCF
komentarz
komentarz

Nie pamiętam (prawdę mówiąc to nigdy nie sprawdzałem bo ja wole TPP i nie chciałem tego zmieniać na FPS), ale bardzo mocno mi się wydaję, że nie da się

  • 4 tygodnie później...
dawid007
komentarz
komentarz

Witam,

 

Szukam gry dla bratanka na urodziny, najlepiej coś dla dzieciaków w stylu SimCity albo civilizations :) zna może ktoś?

AdamPlay
komentarz
komentarz

Witam,

 

Szukam gry dla bratanka na urodziny, najlepiej coś dla dzieciaków w stylu SimCity albo civilizations :) zna może ktoś?

 

SimCity to dobry tytuł. Ale skoro szukasz innego, to może sprawdź Green City.

Gierka w podobie właśnie owego SimCity, ale przeznaczone bardziej dla młodszych graczy. Ja ją kupiłem dla syna na afanie tam za 10zł.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.