x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

Gość
komentarz
komentarz

Hmm Fallout to dobra propozycja, Mount & Blade też, ale Wiedźmin jakoś podchodzi mi. Jakoś nie mogę grać w niego.

firegamex
komentarz
komentarz

[size=5]Poszukuje gry 2012 na mojego kompa[/size].

[size=5]Komp[/size]:
Procek:[font=courier new,courier,monospace] DualCore Intel Pentium D 930 3000 MHz [/font]
Ram: 2559 MB
Karta graficzna:[font=courier new,courier,monospace] NVIDIA GeForce 7300 GT[/font] za niedługo wymienię więc może być z lepszą grafą
System: Xp Service Pack 2


[font=georgia,serif]Proszę o odpowiedzi[/font] :prosi:

Anonim8675
komentarz
komentarz

Witam.
Chciałbym się zapytać, jakie gry polecacie w COOP?
Nie mam w co grać z braciakiem. Podawajcie! :dance:

zzUNDEFEATED
komentarz
komentarz

Portal 2! Najlepszy coop jaki jest ;D
A poza tym. Unreal tournament, UT3, Half Life, CS, Worms, NFS lub gierki 2D.
Teraz już tak za bardzo nie ma gier co mają opcje lan lub coop.

pytanko
komentarz
komentarz

[quote name='firegamex' timestamp='1348588184' post='1587788'] Poszukuje gry 2012 na mojego kompa. Komp: Procek: DualCore Intel Pentium D 930 3000 MHz Ram: 2559 MB Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7300 GT za niedługo wymienię więc może być z lepszą grafą System: Xp Service Pack 2 [/quote]

Z takim kompem to mozesz poszukiwac gier do 2007-2008 jak juz.

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Witajcie
Szukam gry podobnej do Just Cause 2 :) Coś o tropikalnych wyspach, ale bez zombie.
Dziękuje.

Igorrodz
komentarz
komentarz

@UP
Far Cry 1 i 2 może być?

Ghost War
komentarz
komentarz

może crysis 1

  • 2 tygodnie później...
Marcin123123
komentarz
komentarz

Polecam:
[b]Wiedźmina 1 i 2[/b]
[b]Całą serię Assassin's creed[/b]
[b]Far Cry[/b]
[b]Gothic 1 i 2[/b]

  • 4 tygodnie później...
mkforever1
komentarz
komentarz

Witam, poszukuję gry wyścigowej, realistycznej maksymalnie, coś w stylu Forza 3,4 tyle że na PC. Przetestowałem NFS Shift i Race Driver Grid ale do realizmu prowadzenia z Forzy sporo im brakuje niestety... Jakieś propozycje ? Słyszałem o GTR 2 że jest bardzo realistyczny ale data wydania tej gry mnie mocno zniechęca...

kamil.k
komentarz
komentarz

Ja akurat gram w Battlefield for free - możesz i pojeździć czołgiem, samochodem, polatać i popływać :) no i oczywiście postrzelać.

ddawid4
komentarz
komentarz

[quote name='chmielus' timestamp='1201353251' post='249682']
Witam,mam ochote pograć w jakąs fajna gre gdzie moge polatac samolotem,wykonac misje itp itd Mógłby mi ktos poraadzic jake są najlepsze:) Oczywiscie dobrze by byo o ladnej grafie:D
[/quote] Świetną grą jest Microsoft Flight Simulator X. Przeszłem tą grę i serdecznie polecam :)

98Kondziu98
komentarz
komentarz

[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]Witam, mam pytanie odnośnie nazwy gry w którą kiedyś grałem,[/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]była ona takim strategiem fantasy albo coś w ten deseń, były tam trzy rasy, jaszczuroludzie, ludzie i coś jeszcze, każda rasa miała po czterech bossów, u jaszczurek był taki zielony wojownik, niebieski szaman i taka czarna żmija, u ludzi były różne roboty i takie tam. Były też budynki gdzie się tworzyło jednostki. W menu jak odpalało się grę były różne zębatki, jeżeli ktoś zna tą grę niech poda mi tytuł [/font][/color] :)

...

michal1712
komentarz
komentarz

Witajcie po raz kolejny.
Od pewnego czasu poszukuje gry mojej młodości, ale nigdzie nie mogę znaleźć choćby śladów jej istnienia.

Gra raczej z przełomu lat 1990/2000. Posiadałem ją z magazynu ENTER - płyta i magazyn gdzieś zniknęły..

Pokrótce jak wyglądała:

- Chodziło się żółtym/złotym dwunożnym robotem, strzelał on jednym rodzajem pocisków
- Fabuła rozgrywała się na 7-9 planetach o zróżnicowanej strukturze i terenie.
- Walczyło się z innymi maszynami, Była pojazdy (może poduszkowce) strzelające okrągłymi pociskami, były również wieżyczki strzelające rakietami i jeżdżące rakietnice. Oprócz tego co pamiętam to były chodzące maszyno-pająki i także strzelały okrągłymi pociskami. Dodatkowo w szeregach wroga znajdowały się kopie naszego robota - z tym, że koloru niebieskiego.
- Celem misji na większości planet było zniszczenie baz przeciwnika. Zazwyczaj było kilka mniejszych i po ich zniszczeniu opadało pole siłowe głównej bazy. Na jednej planecie trzeba było zniszczyć konwój jadący przez całą mapę, zanim dojedzie do bazy. Na przedostatniej to my broniliśmy bazy przed obcymi, a na ostatniej planecie walczyliśmy z "bosem".
- Muzyka w tle to oczywiście elektroniczna.
- Jeszcze co pamiętam - w niektórych przejściach były miny - czerwone pola. Jak się dobrze ucelowało to trafiało się tylko w jedną. Zabierały jakieś 25% życia.
- Grafika 2D, perspektywa pod kątem. Coś na podobę diablo.

To tyle co pamiętam :)

A natrafiłem jedynie na to:
[url="http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=9475&st=7020"]http://forum.cdactio...ic=9475&st=7020[/url]

Forumowicz o nicku [b]badboy193[/b] próbuje znaleźć tą samą grę co ja teraz. Niestety jak się dowiedziałem bezskutecznie.

98Kondziu98
komentarz
komentarz

Kurde, ja potrzebuje info a nie kolejnych pytan :|

help ludzie, potrzebujee tej nazwy

  • 4 tygodnie później...
Los_Emilos
komentarz
komentarz

Jakie polecicie gry podobne do: Devil May Cry 4, Bayonetta, Prince of Persia (trylogia: Piaski czasu, Dusza wojownika, Twa trony)? Chodzi mi głównie o efektowny tryb walki. Słyszałem o grach Dante's Inferno, Castlevania: Lords of Shadow i Ninja Gaiden 2 i 3 ale nie miałem z nimi styczności. Chodzi o gry na PC'ta i Xbox'a.

LastOfAscalon
komentarz
komentarz

[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]szukam takiej stare gierki w 2D pływało się okrętem lewo i prawo spacją zrzucało się miny pod wode gdzie było pełno łodzi podwodnych[/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]trzeba było w nie trafiać pamięta ktoś może tytuł[/font][/color]

misza_96
komentarz
komentarz

jaką grę polecacie na sprzęt

[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]Intll® Pentium® CPU B960 @ 2.20 GHZ 2.20 GHz[/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]4,00 GB [/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]Intel® HD Graphic[/font][/color]s

[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]mam już m.in. FIFA 13, GTA SA, COD 4, czekam na propozycje[/font][/color]

ddawid4
komentarz
komentarz

[quote name='chmielus' timestamp='1201353251' post='249682']
Witam,mam ochote pograć w jakąs fajna gre gdzie moge polatac samolotem,wykonac misje itp itd Mógłby mi ktos poraadzic jake są najlepsze:) Oczywiscie dobrze by byo o ladnej grafie:D
[/quote]Najlepszą grą tego typu jest Microsoft Flight Simulator X

Arahnor
komentarz
komentarz

[quote name='ddawid4' timestamp='1356872762' post='1659111']
Najlepszą grą tego typu jest Microsoft Flight Simulator X
[/quote]
Odpowiedziałeś na posta z 2008 roku, gratulacje.

Anyways, szukam produkcji podobnych do Icewind Dale, Baldura itp. Grafika mi wisi, byle ruszyły na w7 :P IWD, NWN i Baldurów mam już dosyć, ile można grać w to samo :)

kubard5
komentarz
komentarz

Siema ostatnio naszła mnie chęć zagrania w stara gierkę, powiedzmy z dzieciństwa problem w tym ,że nie pamiętam jak się nazywała.

Gra strategiczna z tego co pamiętam to nasz ojciec zginał i my mamy odziedziczyć tron mamy siostrę która nazywa się (nie wiem jak się nazywała ;p)

Mało mogę wam powiedzieć bo troszkę czasu minęło od kiedy ostatni raz w nią grałem. Mam nadzieje ,że mogę na was liczyć.  :)

 
BladeRMCF
komentarz
komentarz

Siema ostatnio naszła mnie chęć zagrania w stara gierkę, powiedzmy z dzieciństwa problem w tym ,że nie pamiętam jak się nazywała.

Gra strategiczna z tego co pamiętam to nasz ojciec zginał i my mamy odziedziczyć tron mamy siostrę która nazywa się (nie wiem jak się nazywała ;p)

Mało mogę wam powiedzieć bo troszkę czasu minęło od kiedy ostatni raz w nią grałem. Mam nadzieje ,że mogę na was liczyć.  :)

 

stara, strategiczna, ginie ojciec i mamy odziedziczyć tron... jedyne co przychodzi mi do głowy to Heroes of Might & Magic, ale tam mieliśmy brata, a nie siostre, więc to chyba nie to.

kubard5
komentarz
komentarz
stara, strategiczna, ginie ojciec i mamy odziedziczyć tron... jedyne co przychodzi mi do głowy to Heroes of Might & Magic, ale tam mieliśmy brata, a nie siostre, więc to chyba nie to.

Heh wiem ze tam był jakiś Urlich czy coś. Twój wróg to był jakiś zakon czy coś. Były tam armaty ,mogłeś robić podkopy. Kurde tak mnie naszło na ta grę ;p

BladeRMCF
komentarz
komentarz

a to nie wiem 

  • 2 tygodnie później...
Maciem
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam !

Posiadam starszy już komputer i szukam na niego ciekawych gier (najlepiej fpp lub coś w tym stylu).

Parametry:

Karta graficzna: ATI Radeon HD 2600 PRO (256mb)

Procesor: intel core 2 duo 2,4ghz

Ram: 4gb

 

Jeżeli znacie jakieś gry godne uwagi piszcie. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.