x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

PCFan
komentarz
komentarz

A co powiecie o Dead Space 3 bo pozostale dwie przrszedlem i powiem ze 2 ma zryte 3 morze 2 ostatnie rozdzialy ten stwor ktorego nie morzna zabic to koszmar

RobRobson
komentarz
komentarz

zalezy co lubisz i w co grales. Ja Ci paydaya 2 moge polecic. coop miazga. la noire tez dobre.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

#include
komentarz
komentarz (edytowane)

BTW. Sorry nie mogłem - aż mnie oczy zabolały.. 

A co powiecie o Dead Space 3 bo pozostale dwie przrszedlem i powiem ze 2 ma zryte 3 morze 2 ostatnie rozdzialy ten stwor ktorego nie morzna zabic to koszmar

1386191266_by_rkggt32_500.jpg

 

OT. Macie jakiegoś godnego polecenia, dobrej jakości FPS'a z dobrą (zwłaszcza) fabułą w osadzoną czasach współczesnych ? Tylko bez BF'a 3 proszę bo go już mam i skończyłem - nie polecam do zabawy w SP :E a MP nie na moje łączę (nie mogę przekroczyć limitu 15 GB wysłanych i odebranych danych)

Edytowane przez #include
  • Dobra wypowiedź 1
inches666
komentarz
komentarz

Szukam gier podobnych do Fahrenheit/Indigo Prophecy

  • 2 tygodnie później...
lsdpetersld
komentarz
komentarz

Poszukuje FPS,ow. Moze byc kazdy, byle by byl FPS. Moga byc te, co aktualnie nie uchodza na moim komputerze (syg.). Pozdrawiam! Peter!

PCFan
komentarz
komentarz

Cryssis 1,2,3 , F.E.A.R , Far Cry

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Hmmm.. Wiec tak, poszukuje Gier FPS wykluczajac: Seria BF, CoD, Crysis 1,2,3, FC 1,2,3.

tapniende s meko p5346

lsdpetersld
komentarz
komentarz

@up Dzięki. Właśnie o coś takiego mi chodziło. Na razie wystarczy Mam takie pytanko. Czemu gry "Quake 3:Arena" oraz "Team Arena" nie poleciłeś? Fajna gierka. ;)

inches666
komentarz
komentarz

Trzeba lubić trójkę żeby ją lubić. A że nie każdy ją lubi...

Herakles
komentarz
komentarz

Witajcie, szukam gier na długie wakacyjne godziny...

Parametry (laptop):

Procesor: Intel Pentium CPU B950 2x2.10GHz 64 bit

RAM: 4GB

System Operacyjny: Windows 8

 

Ograłem już całą serię NFS, PES, Fifa, Gothic 1 2 i 3, GTA III, VC i SA, Trackmania nation forever no i jakieś tam inne gry.

  • 2 tygodnie później...
inches666
komentarz
komentarz

/\ nic dodać, nic ująć

 

A że mi nikt nie pomógł z poprzednim to mam następne - szukam gier w których można być kimś złym. Fable/Overlord ograne. Miło by było gdyby nie były to propozycje najnowsze bo jednak część sprzętu leciwa

  • 3 tygodnie później...
deintegro
komentarz
komentarz

Witam

Poszukuję gry w której będę mógł grać na zasadzie co-op razem ze znajomym.Bardziej preferujemy fps'y,z wyjątkiem gier Arma bo te już mamy.Sprzęt to laptop I5-3230M/gb ram/GT 750m - oboje mamy takie same.Cena też warto zasugerować aby nie przekraczała 50-60 zł.Może to być coś nowszego ale starsze tytuły także wchodzą w grę ;)

inches666
komentarz
komentarz

Borderlandsy oba, Left4Dead, DeadIsland, Worms World Party, GTA San Andreas Multiplayer(mod)

deintegro
komentarz
komentarz

Borderlandsy oba, Left4Dead, DeadIsland, Worms World Party, GTA San Andreas Multiplayer(mod)

Pierwsze cztery gry raczej odpadają.San andreas będzie nam oferował wspólne przechodzenie gry poprzez wgranie moda tak?,czy to po prostu będzie typowy multi?

bartek86
komentarz
komentarz

Dead Space 3, call of duty ostatnie części może coś się jeszcze przypomni z co-op

deintegro
komentarz
komentarz (edytowane)

Dead Space 3, call of duty ostatnie części może coś się jeszcze przypomni z co-op

Hmm DS3 mamy i jest nawet przyjemnie.CoD raczej odpada bo bynajmniej te nowsze nam nie podchodzą.Hmmm a coś z gier RPG? coś gdzie we dwóch będziemy mogli ukończyć grę z nawet fajną fabułą? 

Btw.

Jeszcze zaznaczając,żeby tryb co-op mógł działać po lanie.Znajomy niestety korzysta z internetu w Play i gramy razem po kablu lan.Mało kiedy jest możliwość śmigania razem po necie ;)

Edytowane przez deintegro
inches666
komentarz
komentarz (edytowane)

San Andreas Multiplayer to mod robiący z niego MMO. Serwery po 100-200 graczy i modyfikowane mapy. Żyć nie umierać. Jak chcesz kampanię co-op to jest takowa dostępna w Saints Row III i IV

Edytowane przez inches666
  • 2 tygodnie później...
G123
komentarz
komentarz

Co polecacie z darmowych strzelanek multi? Moze byc f2p

inches666
komentarz
komentarz

f2p to znaczy darmowe :D Ghost Recon - Phantoms jest fajny. Quake Live jest świetny. I w sumie tyle, nie znam więcej szczelanek za darmęsa

G123
komentarz
komentarz

Wlasnie sciagne sobie tego ghost recon bo nawet spoko ;D

inches666
komentarz
komentarz

Dobrze by było jakbyś znalazł jakiś kolegów/koleżanki do gry bo jednak w 2+ po skype się gra najfajniej

#include
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak lubisz klimaty Battlefield to polecam BF:P4F  ---  http://battlefield.play4free.com/

+:

- pójdzie płynnie nawet na 8 letnim PC

- jest za darmo

- potrzebny jest moduł do przeglądarki o wadze ~2GB (chyba nie dużo co ;) ? )

 

-:

- wszechobecne mikropłatności

- serwery albo z noobami, albo z masterami :E

- dość archaiczne efekty specjalne i grafika (ale czego się spodziewać po remake'u BF2 ;) )

 

___________________

Ja grałem ale przestałem bo akurat zaaktualizował mi się sprzęt i przerzuciłem się na BF3 :hurra:  - jednak jakieś pół roku w to grałem na:

- C2D e4300 @2.4 Ghz

- 7300GT

- 2x 512 MB RAM

- 1024x1280

..i zero ścinek :D

Edytowane przez #include
lsdpetersld
komentarz
komentarz

A mi akurat p4f scina (cofki)#, a koledze sie uruchomic nie chcial. :p

tapniende s meko p5346

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.