x-kom hosting

Czy warto jest przestawic sie na viste ?

Przemek
komentarz
komentarz

Nie masz sie czym martwic.

Zawsze mozna jeszcze posluchac radia interenetowego ;)

rybolek
komentarz
komentarz
Nie masz sie czym martwic.

Zawsze mozna jeszcze posluchac radia interenetowego ;)

Przemek, to mam rozumeić, że to prawda jest, tak? :(

Prosze o jakąś jasną konkretną odpowiedź...

Przemek
komentarz
komentarz

Na Viscie nie ma zadnych tego typu zabezpieczen.

Ktos puscil bujde i tak sie przyjelo.

Kurzun
komentarz
komentarz

A ja dziś zakupiłem laptopa a wraz z nim była Vista co dziwne Ultimate ;O. Powiem szczerze vista póki co mi się podoba. Jedynie denerwujące są te wielkie ikony na pulpicie ale zaraz dojdę jak je zmienić. Po za tym całkiem fajny system. ; )

Alherein
komentarz
komentarz

Witam. Według mnie jeśli chcecie aby komputer obsługiwał wiele gier zostańcie przy XP. Na vista działa ich niewiele, kolega poświęcił gwarancję aby zmienić vista na XP. Kożyść była taka ,że na XP działała mu każda gra jaką miał a na vista poszła mu chyba tylko jedna. Gracze niech wybiorą XP ponieważ nowo wydane i oryginalne gry działają na vista a na XP jakie Ci się żywnie podoba.

Przemek
komentarz
komentarz
kolega poświęcił gwarancję aby zmienić vista na XP.

Jaka gwarancje?

Datex
komentarz
komentarz

Kurzun Ctrl + scrool na myszce ;)

Dziniu
komentarz
komentarz

Vista to naprawdę spoko system z początku byłem przeciwny instalacji tego systemu ale teraz gdy mam Vistę to przekonałem się co to za system :)

GoBi
komentarz
komentarz

Nie oszukujmy się. Vista została stworzona tak jak Me na rok zeby zbić tylko kase za nic specjalnego. Zobyczycie z około rok wyjdzie nowy system z połączenia XP + Vista + nowości.

szczepan522
komentarz
komentarz
Nie oszukujmy się. Vista została stworzona tak jak Me na rok zeby zbić tylko kase za nic specjalnego. Zobyczycie z około rok wyjdzie nowy system z połączenia XP + Vista + nowości.

Jak najbardziej zgadzam sie z moim przedmowca ;) ja ze swojej strony dodam tyle... mialem juz osobiscie kontakt z wieloma systemami operacyjnymi na rynku... vista jest to system przejsciowy niedopracowany w 100% jest bardzo dziurawa... muli kompa nawet przy 2gb ramu... mam okazje kilka razy w tygodniu instalowac viste na laptopach i mozecie mi uwiezyc nic tak nie nie obciaza kompa jak vista... ja polecam starsze systemy operacyjne win2000 pro. lib w ostatecznosci windows xp ktory w obecnej chwili jest najbardziej rozpowszechnionym systemem operacyjnym na pc... puki co osobiscie czekam na rozwoj visty, kto wie moze za kilka lat bedzie to system stabilny i godny uwagi lecz na dzien dzisiejszy jest to tylko strata pieniedzy...

P.S. Vista to nic innego jak odswiezony XP ladnie wygladajacy plus kilka nakladek...

Datex
komentarz
komentarz
niedopracowany w 100% jest bardzo dziurawa

Proszę o konkretne argumenty...

muli kompa nawet przy 2gb ramu

Mi w configu poniżej w ogóle nie zamula, mam włączone wszystkie efekty graficzne.

Kurzun
komentarz
komentarz
muli kompa nawet przy 2gb ramu.

Ja mam 2gb i śmiga aż miło. Na 1gb też dobrze chodzi.

jest bardzo dziurawa

Jak Xp chodził na rynek był 3 razy bardziej dziurawy niż Vista a mimo to ilu userów go używa ? :hyhy:

P.S. Vista to nic innego jak odswiezony XP ladnie wygladajacy plus kilka nakladek...

Coś mi się wydaje, że Ty Visty to na oczy jeszcze nie widziałeś. Vista ma sporo więcej rzeczy niż Xp. Chociażby teraz na myśl przychodzi mi BitLocker czy ReadyBoost i wiele wiele innych.

BKX
komentarz
komentarz

Byłem dzisiaj zamówić kompa i... nie kupiłem jeszcze systemu :( Facet odradzał mi Viste, jako argumenty dał jeszcze wysoką cene i brak poprawek w postaci SP... radził kupić go za jakiś czas... a ja tak szczerze do końca do niej też nie jestem przekonany... Narazie nie kupiłem, ale mam powazny dylemat, bo jakby nie patrzeć to i jeden i drugi system mają swoje zalety... Vista ładnie wygląda i jest przyszłościowa (dx10), a XP jest już stabilny i jak narazie najrozsądniejszy. Problem w tym, że nie mam zamiaru kupować teraz XP za 265 zł, a w przszyszłym roku znów ładować kase w Viste :( I jak myślicie, co robić? Jechać do tego okresu na kopii wiadomego pochodzenia? :(

Kurzun
komentarz
komentarz
brak poprawek w postaci SP

A czy sprzedawca wziął pod uwagę to, że do Xp Service Packów też od razu nie było ? Do Visty już niedługo będzie Sp1.

Do tego okresu zainstaluj Linuxa ;- ) Potem jak się namyślisz to kup jakiś system.

BKX
komentarz
komentarz

Nie no, sprzedawca raczej miał na myśli to, że póki nie wyszły poprawki to nie ma sensu ładować się w ten system... A Linux niestety odpada na starcie, raz że nie jest kompatyblinym z wieloma aplikacjami z Windowsa (do których jestem przyzwyczajony) i grami, a dwa, to zmiana pewnych przyzwyczajeń nie jest mi na ręke, więc raczej za ten system podziękuje ;) Cóż, trzeba będzie chyba zaryzykować...

Datex
komentarz
komentarz

BKXXX, jeżeli masz w miarę dobrego kompa (2 GB ram, Core 2 Duo, 7900GS) to spokojnie możesz brać Vistę. Sam byłem do niej kiedyś sceptycznie nastawiony ale skusiłem się na triala i nie żałuję :).

XP jest już stabilny

Vista też jest bardzo stabilna - nawet bardziej od XP-ka

BKX
komentarz
komentarz

Komputer konfigurowałem właśnie pod Viste, więc od stony sprzętowej nię będzie nawet "zająknięcia" przy tym systemie ;) A jest możliwość podbrania na jakiś okres darmowej Visty? Pamiętam, że zaraz po ukazaniu chyba przez 3 miesiące można było używać jej bez rejestracji, ale pewny nie jestem...

Datex
komentarz
komentarz
Komputer konfigurowałem właśnie pod Viste, więc od stony sprzętowej nię będzie nawet "zająknięcia" przy tym systemie ;) A jest możliwość podbrania na jakiś okres darmowej Visty? Pamiętam, że zaraz po ukazaniu chyba przez 3 miesiące można było używać jej bez rejestracji, ale pewny nie jestem...

Bez aktywacji możesz korzystać z Visty przez miesiąc.

Quentin1
komentarz
komentarz

Zdecydowanie nie warto - dużo błędów i dziur. Warto poczekać aż poprawią te wszystkie niedociągnięcia :)

Datex
komentarz
komentarz
Zdecydowanie nie warto - dużo błędów i dziur.

Kolejna opinia nie potwierdzona żadnymi konkretami...

Zarov
komentarz
komentarz
Vista też jest bardzo stabilna - nawet bardziej od XP-ka

I pozwolę sobie zacytować:

Kolejna opinia nie potwierdzona żadnymi konkretami...

Panowie, jak macie tu dyskutować to argumenty i jeszcze raz argumenty. Sam chętnie bym z Wami się posprzeczał ale nie dajecie okazji :P

Sean
komentarz
komentarz

ten temat mnie rozwala... ;d nie pamietacie jak to było z xp...tak samo...i teraz szczyci sie popularnoscia...tak czy siak niedługo xp wyjdzie ponoc ze spedzarzy

Popek
komentarz
komentarz
ten temat mnie rozwala... ;d nie pamietacie jak to było z xp...tak samo...i teraz szczyci sie popularnoscia...tak czy siak niedługo xp wyjdzie ponoc ze spedzarzy

sean ma racje. Vista rośnie w siłe. Np. jak musze jakiegoś lapka człowiekowi znaleźć z systemem xp to bardzo ciężko prawie wszędzie juz jest Vista, ja się pewnie na nią w wakacje przesiąde

Katpod
komentarz
komentarz
Np. jak musze jakiegoś lapka człowiekowi znaleźć z systemem xp to bardzo ciężko prawie wszędzie juz jest Vista, ja się pewnie na nią w wakacje przesiąde

Kolega wziął laptopa w promocji dialnetu, zadowolony bardzo, tyle że laps ma Viste, trochę mu to przeszkadzało przez parę pierwszych dni, ale potem się przyzwyczaił bo jak mówi- wyboru dokonał patrząc laptopa a w drugiej kolejności na system .

sim60
komentarz
komentarz

Polecam Viste :) już przyszłościowy system.

Pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.