x-kom hosting

Czy warto jest przestawic sie na viste ?

Pigmej
komentarz
komentarz
Sam sobie zaprzeczasz.

No coz ;)

W przypadku Visty system będzie taki sam. MS to potwierdził.
Tak deklarował MS.

I w którym miejscu jest ta sprzeczność?

Możesz wkleić ten fragment w którym stwierdzam

co wedlug Ciebie nie ma prawa zaistniec
?

Przemek
komentarz
komentarz

Skoro wystapila sprzecznosc ktora wiaze sie rowniez z drugim pytaniem a nie wszyscy ja dostrzegaja to nie mam nic wiecej do powiedzenia ;)

Jednak nasza wymiana zdan nie przynosi zadnego rozwiazania.

Przyznam Tobie racej ze SP nie wniesie nic nowego do systemu aczkolwiek ja sam stwierdziles z tego co glosil MS:

W przypadku Visty nie jest on planowany. To ma być tylko paczka łat. Tak deklarował MS.

Moje podejzenia sa tak samo prawdopodobne jak Twoje.

W takim razie nie ma jeszcze nic pewnego co do pierwszego SP ;)

Pigmej
komentarz
komentarz

Nasza wymiana zdań jest bardzo owocna bowiem dochodzimy do punktu zwrotnego. Oto zgadzamy się że na chwilę obecną (na podstawie deklaracji MS) nic rewolucyjnego nie przyniesie SP1. Wynika z tego iż w tej chwili czekanie na niego jest bezcelowe. Po prostu trzeba zainstalować system, pracować na nim i zasysać regularnie łaty. Jak wyjdzie SP1 to trzeba go zainstalować tak czy tak (niezależnie czy coś wniesie czy nie).

Pozdrawiam ;)

Przemek
komentarz
komentarz

Oczywiscie jednak nie zaprzeczysz ze deklaracja MS moze w kazdej chwili sie zmienic i warto bedzie poczekac na SP ;)

Pigmej
komentarz
komentarz
Oczywiscie jednak nie zaprzeczysz ze deklaracja MS moze w kazdej chwili sie zmienic i warto bedzie poczekac na SP ;)

Owszem nie zaprzecze że dekalracja MS może się zmienić w każdej chwili ale czekać z instalowaniem na SP1 NIE warto;)

Przemek
komentarz
komentarz

Dla Ciebie nie warto dla kogos innego warto ;)

Dalismy sporo za i przeciw.

Wybor nalezy do usera.

Gość
komentarz
komentarz

Vista to najgorszy syf a zwłaszcza gry masz kompa mniej niż 2,5 ghz.

Przemek
komentarz
komentarz
a zwłaszcza gry masz kompa mniej niż 2,5 ghz.

Fakt.

Do gier potrzeba moze kompa troche lepszego niz ten ze sredniowiecza :D

Vista to najgorszy syf

Napisz dlaczego tak twierdzisz.

Pigmej
komentarz
komentarz
Vista to najgorszy syf a zwłaszcza gry masz kompa mniej niż 2,5 ghz.

Kolejny wspaniały, pełny merytorycznych argumentów głos w sprawie. Prosimy więcej.

grzegorzmce
komentarz
komentarz

takie same gadanie było przy xp do dzis mam go dosc no ale co ja na to poradze ze na linuksa nie ma nowych gier

Kinqua
komentarz
komentarz

vista jest syfista ...ja tam wole swe i xp ......i viste pxxxxxxe xD nie no z vistą jest tak jak z play czy z żołądkiem :] ,Narazie jej nie trawią xD bo jest nowa!

Popek
komentarz
komentarz

Eee... tam dla mnie Vista to badziew mimo że mój kolega nie ma z nią żadnych problemów :)

Pigmej
komentarz
komentarz
Eee... tam dla mnie Vista to badziew mimo że mój kolega nie ma z nią żadnych problemów :)

Ta właśnie wypowiedź doskonale ilustruje podłoże takich a nie innych opinii co poniektórych na temat Visty: "Dlaczego nie lubisz Visty? Bo nie". Ale to wasza strata. Pzdr

cziki13
komentarz
komentarz

W sumie Vista ma wszystko co XP tylko się różni, jedyne czym się różni to wyglądem. :P

Pigmej
komentarz
komentarz
W sumie Vista ma wszystko co XP tylko się różni, jedyne czym się różni to wyglądem. :P

Mylisz się.

Przemek
komentarz
komentarz
W sumie Vista ma wszystko co XP tylko się różni, jedyne czym się różni to wyglądem. :P

M. in. ma tez sporo nowych rozwiazan ktore ulatwiaja prace z systemem ;)

Popek
komentarz
komentarz
"Dlaczego nie lubisz Visty? Bo nie"

Ja tak nie powiedzialem, "bo nie" to nie jest odpowiedź ;)

Pigmej
komentarz
komentarz
"Dlaczego nie lubisz Visty? Bo nie"

Ja tak nie powiedzialem, "bo nie" to nie jest odpowiedź ;)

A ja nie powiedziałem, że ty tak powiedziałeś :)

//koniec OT !

//naekana

Kinqua
komentarz
komentarz

Vista jest głupia x| Chyba wszyscy wiedzą...

Przemek
komentarz
komentarz
Vista jest głupia x| Chyba wszyscy wiedzą...

Zapamietaj.

System nie zawiodzi tylko jej uzytkownik.

Kinqua
komentarz
komentarz

o jej bardzo mi przykro ale jak komuś się cos nie podoba to nie zmienie zdania! :] chyba że...... to juz inna sprawa... Ja nie jestem za vistą bo to jakieś dziadostwo ;]

Przemek
komentarz
komentarz

Buahahaha.

Jeszcze zobaczymy czy nie zmienisz zdania.

Daje sobie reke uciac ze za kilka lat bedziesz mowila ze XP to dziadostwo a Vista bostwo.

Kinqua
komentarz
komentarz

pffff to chodź bez ręki...jak tak lubisz???

a ja tego nie bede zmieniać!

Bo to jest drogie i głupie !

Przemek
komentarz
komentarz

Hahaha.

To pochwal sie dlaczego nie wybierzesz Visty ?

Jakies przyklady.

Bo dorgie i glupie to mozna nazwac waciki.

Ale nie o tym mowa.

Slucham.

Kinqua
komentarz
komentarz

a po co mam wybierać viste jak mam windowsa?????????? to mi wystarczy! nie jestem 50 cent.....

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.