x-kom hosting

Czy warto jest przestawic sie na viste ?

ardon
komentarz
komentarz

Zostałem zmuszony do użytkowania Visty. Strasznie mi sie to nie podobało na początku, próbowałem nawet wgrywać Xp do mojego lapka, ale z powodu problemów ze sterownikami wróciłem do Visty. Teraz po prawie rocznym użytkowaniu i dostosowaniu jej do swoich potrzeb jestem naprawde zadowolony i nie odczuwam jakiś spadków w wydajności. Inną drogą jest że już nie można kupić lapka z XP tylko trzeba płacić za system którego wogóle nie chcemy ;-/

  • 2 tygodnie później...

kamilze
komentarz
komentarz

Vista nie jest taka zła :) Uzytkuje Viste juz pół roku i jestem zadowolony , po 1 system stabilny , po 2 szybki (oczywiscie service pack 1) po 3 banalny w obsludze a po 4 ładny :D i o wiele bardziej funkcjonalny niz XP :P

Kuba abc
komentarz
komentarz

No tak Vista jest gorsza od XP ale większość ludzi wybrało Vistę ze względu na wygląd (tego właśnie nie lubię :angry: )

Zarov
komentarz
komentarz

Kuba zainstaluj Viste a potem się wypowiadaj, nie ochodzi nas co kolega Ci powiedział.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.