x-kom hosting

Czy warto jest przestawic sie na viste ?

Przemek
komentarz
komentarz
Chcę żeby mój komp był do gier, więc jaki system wybrać viste czy windowsa?

Chce miec samochod do jezdzenia. Wybrac Fiata czy Pande ?

za nic w swiecie bym jej u siebie nie zainstalowal :D

To sa tylko przyzwyczajenia.

Jeszcze troche i zmienisz zdanie ;)

arcix
komentarz
komentarz

Myśle,że warto.Sam za trzy,cztery dni to zrobie.

robin3d
komentarz
komentarz

czy na moim kompie pójdzie mi Vista 64bity i będzie można dalej grać na niej w gry takie jak STALKER, DARK MESSIAH, GOTHIC 3 na max detalach?? obecnie mam "ikspeka" i wszystko działa na maxa na poziomie 40-80 fps :D (konfiguracja kompa w opisie)

Conrack1410
komentarz
komentarz

Kto wie jak uruchomić Stalkera na viście?

Mimo małych zgrzytów ze sterownikami i grami to jestem bardzo zadowolony z przesiadki na viste Ultimate...

arcix
komentarz
komentarz

Właśnie przesiadłem się na Windowsa Viste Home Premium 64-bit.Jestem bardzo zadowolony,wszystko"śmiga"mi bardzo dobrze,choc rzeczywiście są małe problemy z niektórymi sterownikami.Ale system jest jak dla mnie bardzo dobry,myślałem i miałem pewne obawy co do Visty ale przetestowanie jej(5 dni na razie)rozwiązało moje wątpliwości.Jak wyjdą poprawki to będzie jeszcze lepsza.

W najbliższym czasie przygotuje listę programów do tej właśnie Visty,które działają stabilnie i nie ma z nimi żadnych problemów.

Celinopo
komentarz
komentarz

Na Windows Vista nie pali duzo gierek..proponuje zostac przy xp ..

Pozdro

Przemek
komentarz
komentarz
Na Windows Vista nie pali duzo gierek..proponuje zostac przy xp ..

Pozdro

Ale tylko starsze tytuły.

Wyjatkiem moze byc Stalker choc nie mam pojecia dlaczego nie dziala.

dar55
komentarz
komentarz

Przemek, niedziała PL wersja Stalkera , są patche ale lipne

Hamanalik
komentarz
komentarz

Stalker to jest duzy wyjatek, mi na Viscie chodzi Counter Strike z 99 roku ! bez problemów!

Silver
komentarz
komentarz

System jest super, niedługo wyjdzie Service Pack to jeszcze więcej przejdzie na Viste

  • 2 tygodnie później...
Dziniu
komentarz
komentarz

wczoraj kupiłem laptopa z Vistą :) i powiem że system jest ciekawy działa płynnie, nie zacina się ogólnie jest dobrze niektóre okna ustawień np. startu są takie same jak w XP

Sean
komentarz
komentarz

nowe zawsze jest piękne :=] poczekaj rok i napisz czy dalej jest tak pięknie

Przemek
komentarz
komentarz

Za rok to bedzie jeszcze piekniejsze i wszyscy juz prawie beda na tym smigac ;)

Dziniu
komentarz
komentarz
nowe zawsze jest piękne :=] poczekaj rok i napisz czy dalej jest tak pięknie

to są moje własne spostrzeżenia i tak wyjdzie Service Pack i będą poprawione błędy mi programy i gry chodzą bez błędu tak jak na XP system mi się nie wiesz chodzi bardzo płynnie

Sean
komentarz
komentarz

noo sp to co innego sam pożyczę viste jak wymienie podzespoły...lecz słyszałem od znajomyh przykre rzeczy ;]

Dziniu
komentarz
komentarz

to też zależy od sprzętu jest to nowy system a jak było z XP też były problemy ze sterownikami itp.

ziom
komentarz
komentarz

czy warto przestawic się na viste?

Myślę, że tak, ale jeśli ma sie dosyć mocny sprzęt.

Jednak, gdy zależy nam na kążdym FPS'ie w grach, lub mamy dosyć marny sprzęt, proponowałbym XP.

Przewagą visty jest fakt, że DirectX w wersji 10 co daje nam nowe efekty w grach.

I jeśli mamy kartę graficzną GeForce z serii 8 to dobrze jest abyśmy się w ten system zaopatrzyli.

m@teo
komentarz
komentarz

Viste niech dopracują to sie przesiądę :)

Przemek
komentarz
komentarz
Viste niech dopracują to sie przesiądę smile.gif

Teraz zes pocisnal :D

Xp tez nie jest dopracowany a na nim siedzisz.

Moim zdaniem Vista lepiej funkcjonuje niz XP.

Marooooo
komentarz
komentarz

Według mnie za wcześnie jest przestawić się na Viste.

Programy nie są jeszcze kompatybilne z tym Windowsem.

Takie jest moje zdanie.

Pozdro.

Dziniu
komentarz
komentarz

Przemek ma rację Vista dobrze funkcjonuje mimo że są wielkie różnice między miejscem na dysku zajmowanym przez oba systemy to Vista uruchamia się tak samo szybko jak XP ale trochę wadą według mnie jest że Vista długo się wyłącza ale to mnie akurat nie dziwi bo ma bardzo dużo efektów graficznych i innych funkcji

Sean
komentarz
komentarz
Według mnie za wcześnie jest przestawić się na Viste.

Programy nie są jeszcze kompatybilne z tym Windowsem.

Takie jest moje zdanie.

Pozdro.

niedługo i tak zabraknie naszych XPków...i troche przesadzasz

Dziniu
komentarz
komentarz

ja akurat problemów nie zauważyłem a np. Microsoft Office otwiera się o wiele szybciej niż w XP

Marooooo
komentarz
komentarz

Sean może i masz rację, że trochę przesadzam ale jakoś ciężko będzie mi się przestawić na Viste.

Poczekam jeszcze kilka miesięcy i zmienię na Viste :P

arcix
komentarz
komentarz

Nie wiem jak u was ale u mnie Vista bardzo szybko sie uruchamia a jeszcze szybciej zamyka.Jestem z niej zadowolony i proponuje każdemu znudzonemu "przesiadke"na nią.Z kompatybilnością programów wcale nie jest tak żle.Sterowników jest też coraz więcej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.