x-kom hosting

Czy warto jest przestawic sie na viste ?

jaro154
komentarz
komentarz
Co do gier na Viste to będzie lepiej.

Oj będzie lepiej, będzie. :) Już mi ślinka cieknie jak wyjdą gry na dx10 a ci z XP nie będą ich w stanie na tych sterach odpalić. A to wszystko za tą krytykę hehe :) koniec OT :P A tak wracając do tematu ja jestem jak najbardziej za Vistą :)

kwiatuszek
komentarz
komentarz

Ja mam viste, no nie powiem gry ładnie chodzą,a te nowe już całkiem miodzio:) co do reszty to wiesz często programy tak nagle przestają działać, nie wiadomo czemu, no i vista żre sporo ramu :P

Teroic
komentarz
komentarz

Vista - ładny wygląd, łatwa obsługa, DX10, i FULL gier wkońcu Windows

Jak można narzekać że żre ramy... Ram 4gb kosztuje 400pln i to super fajne...

Porównanie to cena procków kart graficznych jak na razie nie ma co narzekać, a wy narzekacie.

kwiatuszek
komentarz
komentarz

Mi na razie starcza ten 1 gb :P bo i tak grom dużo czasu nie poświęcam ;) a jak już poświęcę to nie narzekam :) chociaż przydałoby się ciut więcej ramu ;D

Gość
komentarz
komentarz

Ja też mam vistę, i narzekam, każdy narzeka... a tan kto się wypowiada o viście pozytywnie to albo próbuje podbudować swoje ego, bo nie może znieść faktu iż był tak głupi i kupił komputer z vistą, albo robi to dla jaj... Vista nigdy nie stanie się tym czym jest xp. Sam microsoft wie że zrobił badziew, i jak najszybciej chcą wypuścić "seven" aby odbudować imię a vista poszła w niepamięć. Nawet rząd usa i uk opublikowały raporty przeciwko przestawianiu się na vistę... ale przecież WY wiecie lepiej... vista rules nie? ehh... Cały świat sprzeciwia się, ale WY jesteście specjalistami... powodzenia życzę z takim tokiem myslenia...

jaro154
komentarz
komentarz
Ja też mam vistę, i narzekam, każdy narzeka...

Oj wypraszam sobie ja nie narzekam.

a tan kto się wypowiada o viście pozytywnie to albo próbuje podbudować swoje ego, bo nie może znieść faktu iż był tak głupi i kupił komputer z vistą, albo robi to dla jaj... Vista nigdy nie stanie się tym czym jest xp.

A czym jest Xp??? Taki super , extra, hiper dobry i stabilny systemik na którym wszyściuteńko działa???. Xp jest tylko kolejnym i tak pomimo bardzo wielu łat niedopracowanym systemem który zastąpił wysłużonego 98. Ja nie widzę w nim nic a nic szczególnego. EDIT: A co do podbudowania ego itd. Ja kupiłem Vistę nie dla tego że była z komputerem ale dla tego że chciałem ją kupić. Nie brałem kota w worku bo już wcześniej na niej pracowałem. Nie żałuję tego zakupu.

ale przecież WY wiecie lepiej... vista rules nie? ehh... Cały świat sprzeciwia się, ale WY jesteście specjalistami...

Nikt nie mówi że Vista jak powiedziałeś "rules" ale ci według ciebie "specjaliści" trzeźwo patrzą w przyszłość. Czym był Xp 6lat temu??? Kolejnym chłamem który wymyślił MS z septylionem funkcji bóg wie komu potrzebnymi. A teraz??? Tak samo będzie z vistą.

najszybciej chcą wypuścić "seven" aby odbudować imię a vista poszła w niepamięć.

Każdy system odchodzi w niepamięć. Kto dziś pamięta jak grał na win 95. Mało kto. Większość nawet go na oczy nie widziała.

powodzenia życzę z takim tokiem myślenia...

My rówinież (w imieniu tych "specjalistów" :) ) życzymy ci powodzenia i znależienia mocniejszych argumentów.

Gość
komentarz
komentarz

hahaha :D vista jest na rynku ponad półtorej roku i jeszcze nieczego nie zwojowała... a microsoft jak najbardziej stara się przyspieszyć datę wydania "siódemki". oni sami wiedzą że vistą można sobie jedynie podetrzeć tyłek. wiele korporacji sprzedających komputery z preinstalowaną vistą oferuje teraz darmowe lub groszowe przesiadki na xp. rząd stanów i wielkiej brytanii publikują raporty o nieużyteczności visty i o tym że w żadnym przypadku vista nie znajdzie się na rządowych, szkolnych czy komputerach wszelakich placówek publicznych, bo? bo vista to śmieć...

kwiatuszek
komentarz
komentarz

Mattcrow 1 a Ty kiedyś w ogóle cokolwiek robiłeś na viście?! Słuchaj mam vistę, narzekam trochę, bo mam mało ramu. Dla większości vista to gówno, bo po prostu nie mają przystosowanych do niej komputerów. I nie naginaj zdania innych. Ty uważasz, że to śmieć, a inni nie. Uszanuj to ;P

jaro154
komentarz
komentarz
wiele korporacji sprzedających komputery z preinstalowaną vistą oferuje teraz darmowe lub groszowe przesiadki na xp. rząd stanów i wielkiej brytanii publikują raporty o nieużyteczności visty i o tym że w żadnym przypadku vista nie znajdzie się na rządowych, szkolnych czy komputerach wszelakich placówek publicznych, bo? bo vista to śmieć...

Czy Ty rozróżniasz dwa pojęcia??? System dla użytkowników domowych a system biurowy??? Vista nie została ciepło przyjęta w wielu instytucjach z tego powodu że ma większe wymagania i wiele aplikacji starszego typu na niej już nie działa. Ale znów pragnę przypomnieć jak to było z Xp??? Wszyscy traktowali go ja śmiecia.

vista jest na rynku ponad półtorej roku i jeszcze niczego nie zwojowała... a Microsoft jak najbardziej stara się przyspieszyć datę wydania "siódemki". oni sami wiedzą że vistą można sobie jedynie podetrzeć tyłek.

Wiesz osobiście uważam że papier toaletowy lepiej służy do "podcierania tyłka" niż opakowanie i płyta z Vistą. A co do premiery Win 7 to myślisz że wyjdzie tak szybko??? 2009 to praktycznie nierealna data 2011 to już lepiej a ten system również będzie miał pełno dziur. Jak każdy z resztą. A pomyśl o wymaganiach jakie będziesz musiał spełnić żeby komfortowo na nim pracować.

Mattcrow 1 a Ty kiedyś w ogóle cokolwiek robiłeś na viście?!

Pewnie nie, a nawet jeśli ją ma to naczytał się bzdur na plotkarskich forach jaka ta Vista tragiczna i rzucił ją w kont.

ista nie znajdzie się na rządowych, szkolnych czy komputerach

A czy ty widziałeś kiedyś szkolne kompy??? jak jest w miarę dobrze to są Semprony 2800 512 ram ze zintegrowaną grafą. Na takim czymś Vista nie pójdzie. A te twoje organizację rządowe??? W wielu urzędach jak i w "organizacjach rządowych" komputery są tak słabe że stoją na Win 98 i jest na nich tylko Word i Exel.

Pozdrawiam

JARO154

cusek
komentarz
komentarz

JARO154, jestem bardzo ciekaw czy ty kiedy kolwiek miałeś styczność z tym systemem ja podzielam zdanie tego kogo bojkotowałeś. Windows Seven wyjdzie szybciej niż każdy z nas się spodziewa. A service pack 2 dla visty nigdy sie nie pojawi.

Sam pracuje na Viście. I to na Home Basic i na Ultimate. Mój wniosek to taki że lepiej zostać na XP lub przerzucić się na Linuxa.

Pozdrawiam

jaro154
komentarz
komentarz
JARO154, jestem bardzo ciekaw czy ty kiedy kolwiek miałeś styczność z tym systemem

A nie widzisz co jest napisane w sygnaturze??? Polecam zakup okularów.

A service pack 2 dla visty nigdy sie nie pojawi.

Czas pokarze.

Sam pracuje na Viście. I to na Home Basic i na Ultimate. Mój wniosek to taki że lepiej zostać na XP lub przerzucić się na Linuxa.

Pracujesz czy grasz??? Bo to wielka różnica. jeśli pracujesz to nie powinieneś odczuwa różnicy bo Vista do internetu filmów i pracy jest świetnym systemem.

Do gier również lecz potrzeba znacznie lepszego sprzętu.

ja podzielam zdanie tego kogo bojkotowałeś.

Masz takie prawo. Ja tego zdania nie podzielam. I właśnie dla tego toczymy tą dyskusję.

kwiatuszek
komentarz
komentarz
A czy ty widziałeś kiedyś szkolne kompy??? jak jest w miarę dobrze to są Semprony 2800 512 ram ze zintegrowaną grafą. Na takim czymś Vista nie pójdzie. A te twoje organizację rządowe??? W wielu urzędach jak i w "organizacjach rządowych" komputery są tak słabe że stoją na Win 98 i jest na nich tylko Word i Exel.

I to sporo osób nie ma świetnych kompów, dlatego tak narzekają na viste. Ludzie, zmieńcie w komputerach co trzeba, wgrajcie viste i dopiero potem oceniajcie!!! :angry:

chmielusek
komentarz
komentarz

dobra,skonczmy ten temat bo przekonac jakiegos czlowieka ktory jedzie na athlon xp i ma problemy z vista jest trudno,tragedia...szczerze powiem,jak jestescie zacofani w kompach to nie wyreagowujcie tego tu narzekajc na viste,ktos kto ma 4 gb ramu,procek nawet Intel 2,5 Ghz i jakis 8800 to nic jak sobie moze kupi viste,gry mu beda ladnie lecialy,przy Gigabyte 8800 GTS i reszczecie dobre, moze uniesc crysisa na maxa,moze nie bedzie 100 FPS ale nie bedzie sie az tak cial...No ale niestety,1 GB dla graczy to za mało i ci tyle maja dobrze o tym wiedza i to ich wkurza:D

A43vil
komentarz
komentarz

Ale vista nie ma tylko problemów ze sprzętem [czytaj sprzętożernośc] ale np z oprogramowaniem też jest cieżko...Kupiłem ostatnio Laptopa Asus Extensa 7020 i przy instalacji Winampa na dzień dobry wywaliło mi BCS i potem zrobiłem formata i Vista wysypała się przy Aktualizacji...może to kiedyś poprawią i wierze to że Vista bedzie dobra ^^

Gość
komentarz
komentarz

Hehehe jeśli uważasz że jestem zacofany "w komputerze" to zapraszam do mnie do domu :) Na moim zacofanym komputerze gram sobie w crysis'a na ultra detalach, w gothic'a3, w kane&lynch'a, w cod4, w assassins creed'a, w colin dirt'a, w nfs pro street'a, w witcher'a wszystko max detale a fps utzrymuje się na poziomie 100... i pisz sobie co chcesz ja wiem swoje... dodam że to wszystko na viście, i choć większość śmiga elegancko to sram na ten system, bo jest badziewiem i nie utrzyma się długo... nikomu tego shitu nie polecam. Pozdrawiam, a teraz mnie zbluzgaj, i napisz jak to pewnie siedzę na 486-ce i marzę o tym aby zagrać w csysis na ultra... dla mnie ważne jest to, co wiem ja sam :)

PS. Ja zamknąłbym ten temat, nie wnosi na forum nie pozytywnego, poróżnia tylko użytkowników którzy zamiast normalnej rozmowy skaczą sobie do gardeł...

jaro154
komentarz
komentarz

Według mnie po SP1 już jest lepsza niż była a była wg. mnie dobra. Dziwne lecz ja z moją Vistą nie mam żadnych problemów, formatuje się gładko z WMP też Alles in Ordnung :P No chyba że Vista Viscie nie równa :) A co do wymagań sprzętowych to zgadzam się z kolegą 2posty wyżej. Jak sie ma odpowiedzi sprzęt to gry chodzą tak jak na XP a te nowsze lepiej.

EDIT: Z racji tego że poprzednik wyprzedził mnie minimalnie nie zauważyłem jego Posta.To moja odpowiedz na niego.

Na moim zacofanym komputerze gram sobie w crysis'a na ultra detalach, w gothic'a3, w kane&lynch'a, w cod4, w assassins creed'a, w colin dirt'a, w nfs pro street'a, w witcher'a wszystko max detale a fps utzrymuje się na poziomie 100... i pisz sobie co chcesz ja wiem swoje...

Widze że znasz bardzo wiele tytułów gier na PC szkoda tylko że żeby zagrać w crysisa na very height (poziom ultra nie istnieje) potrzeba mieć co najmniej 2 karty graf. albo jedną hiper mocną. Poczytaj sobie testy crysis na różnych kartach graf. to ci kopara opadnie.

to sram na ten system, bo jest badziewiem i nie utrzyma się długo... nikomu tego shitu nie polecam.

Teraz to po prostu popisałeś się swoją kulturą i poziomem intelektualnym. Daleko zajdziesz. Powodzenia.

Pozdrawiam, a teraz mnie zbluzgaj, i napisz jak to pewnie siedzę na 486-ce i marzę o tym aby zagrać w csysis na ultra...

Nikt cię tu nie będzie bluzgał. Toczymy kulturalną dyskusję. Nikt też nie twierdzi że masz słaby komputer. Ale uspokój się trochę bo nie każdy musi myśleć tak jak ty.

dla mnie ważne jest to, co wiem ja sam

A jeśli nie pojąłeś jeszcze czemu służy ten temat to powinno Ci pomóc.

Dyskusja - jeden ze sposobów wymiany poglądów praktykowany przez dwoje lub więcej osób zainteresowanych danym tematem lub zjawiskiem. Poparte argumentami. Przeprowadzana zwykle w formie ustnej, ale nie tylko (np. dyskusje w formie pisemnej prowadzone są na internetowych forach dyskusyjnych). W wyniku dyskusji dochodzi zwykle do ścierania się różnych poglądów, czasami wypracowywania kompromisów i określania wspólnych stanowisk.

Ten temat to rodzaj dyskusji a dyskusja polega na tym aby przedstawić swoje zdanie poparte argumentami na tyle mocnymi aby przekonały jej uczestników. Nikomu niezabraniany myśleć i wyrażać własnej opinii. Według mnie ten temat ma swój cel. Ponieważ wiele osób będzie mogło z niego wyciągnąć odpowiednie wnioski i samemu zdecydować jaki system kupic.

A43vil
komentarz
komentarz

Kto skacze to skacze ^^

ALe jakby nie było każdy system był od razu dobry ^^ Vista z czasem będzie dobra i tak każdy się w końcu przesiądze ^^ a to nastąpi to w 2019 bo wtedy kończą się aktualizacje krytczny do WIn XP i jakby było trzeba bedzie się przezucić..ale na razie Vista nie jest dobra, ale to nie przekreśla tego że nie można jej zainstalować :)

Gość
komentarz
komentarz

Nie musisz mi życzyć powodzenia... daleko już zaszłem... ale dzięki. A nie mówiłem? :D Napisałem, odwiedź mnie, to zobaczysz jak chodzi crysis na ultra detalach i wiele innych tytułów w które pogrywam, a nie- ZNAM.

A43vil Na Vistę nigdy ie przesiądą się wszyscy... Microsoft już przyspiesza prace nad siódemką aby wyszedł w 2009 i vista poszła w niepamięć.

Pozdrawiam.

kwiatuszek
komentarz
komentarz

No i super. Każdy ma swoje zdanie o viście, dla jednych jest fajna, dla innych nie i koniec no :lol:

Gość
komentarz
komentarz

i tak ma być. jedni lubią windows inni linux a jeszcze inni maca, jedni wolą xp inni vistę, jeszcze inni kubuntu czy ubuntu. każdy ma to co mu się podoba. Ja zamknąbym ten temat, ta dyskusja może toczyć się jeszcze przez parę dobrych lat ;P

pozdrawiam

kwiatuszek
komentarz
komentarz

W końcu pokój na forum :) no buziaki dla wszystkich :******

cusek
komentarz
komentarz

Ja jestem za dalszym toczeniu dyskusji powtarzam dyskusji bo może nam ona wiele uświadomić i pokazać błędy(kiedy ktoś podaje przykład).

Ale powinien tutaj bardzo często zaglądać mod.

Teroic
komentarz
komentarz

Vista jest dla tych ktorzy lubia testowac wersje Beta to Vista to taka duza Beta xDDD

Tak jak macie gry pierw testuja je wyborowi gracze ktorzy widza bugi gdziekolwiek a potem wypuszczaja gre. MS ma swoj styl jednak

Gość
komentarz
komentarz

yhmm... Ty jesteś .................................

/ zawartość postu usunięta, zawierała teksty obrażające innego użytnowinka forum

/ +10% Warn

/ Nitro07

  • 4 tygodnie później...
chmielusek
komentarz
komentarz

Witam was,co do gier to na viście już mam taką samą wydajność jak na xp,po ściągnieciu nowych sterów i na xp i na vista mam po tyle samo pkt w 3dmarko 06,wiec juz nie zwalajcie ze vista to badziej bo gry gorzej chodza,okazalo sie ze stery ukladow graficznych zawalily :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.