x-kom hosting

Apple - czyli co sądzisz o jabłuszku?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Witam ponownie :)

 

Jeśli ktoś uważa, że sprzęt Apple jest lepszy, płynniejszy, ma więcej możliwości a do tego wprowadza innowacyjne i rewolucyjne zmiany to zapraszam do obejrzenia tych filmików. Po ich obejrzeniu nie będziecie chcieli jużnigdy produktu od Apple :E

 

http://youtu.be/NMiY1kSTHZw

 

http://youtu.be/Ayx4XsBaJBI

 

http://youtu.be/fsGQ_xts_Gw

 

http://youtu.be/jlPKVWv1WxU

 

http://youtu.be/q5A4k1bDV0s

 

:D

  • 2 tygodnie później...

Nyseth
komentarz
komentarz

Nie miałem. Nie chce mieć.

Gość
komentarz
komentarz

filmiki są conajmniej mówiąc przekłamane - niech pokażą porownanie ze stockowym androidem ktorego otrzymujemy po wyjęciu z pudełka a nie customem ;) mialem nexusa 4 i iphone'a 5s'a i wogole sie tamten android nie umywał do iOS'a

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Bo! Bo dla mnie "czysty" android jest pozbawiony wszelkich funkcji systemu - wolę z nakładką producenta. Ale nawet z nakładką czy bez jest systemem lepszym i bardziej dopracowanym - przy "czystym" wszystkie apk dogrywa się ze sklepu albo z innych źródeł jak XDA - natomiast iOS nie pozwala na żadną dowolność, zaczynając od wyglądu - launchera a na funkcjach kończąc... Na iOS nawet alternatywnych przeglądarek mieć nie można :E

Edytowane przez Igorrodz
Gość
komentarz
komentarz

bo najzwyczajniej w swiecie safari wystarcza wiec jaki sens? aktualnie posiadam lg g3 beat (znany rowniez jako S) i jestem bardzo zadowolony ze slabsza specyfikacja i nakladka dziala szybciej od teoretycznie lepszego na papierze nexusa 4 - mialem iphone'a i uwazam telefon za naprawde solidnie wykonany i przyjemny w uzytkowaniu, co mi sie natomiast baardzo nie spodobalo to to ze jak dla mnie telefon widocznie zwolnil po updejcie do iOS8 i cudownie iphone 6 nagle zostal przedstawiony jako bodajze 40% szybszy od poprzednika a przypominam ze apple juz mialo sprawe w sadzie o sztuczne spowalnianie swoich starszych modeli coby uzytkownik kupil nowszy - moim nastepnym celem bedzie HTC m9 jesli tylko bedzie mial ekran fullhd zamiast 2k i 20 mpix kamere zamiast jakiegos kombinowanego 4mpix

offmyself
komentarz
komentarz (edytowane)

Na iOS nawet alternatywnych przeglądarek mieć nie można

 

[attachment=38100:IMG_1980.PNG]

[attachment=38101:IMG_1981.PNG]

 

jeszcze ?

Sory, że tak powiem, ale pieprz ycie takie głupoty, że ręce opadają.

Edytowane przez offmyself
tadeusz1980
komentarz
komentarz

Lubię tylko za dużo się płaci za markę.

Gość
komentarz
komentarz

ja pokladam nadzieje w snapdragonie 810 nie pierwszy ale pierwszy solidny procesor 64bitowy snapdragona - bede celowal w HTC m9

szynszyl1337
komentarz
komentarz

ja pokladam nadzieje w snapdragonie 810 nie pierwszy ale pierwszy solidny procesor 64bitowy snapdragona - bede celowal w HTC m9

Jak dla mnie powinni się starać stworzyć 4 bardzo wydajne wątki, bo wciąż spora ilość aplikacji nie wykorzystuje 4 wątków nie mówiąc o większej ilości.

i w tym momencie podoba mi się Apple bo skupia się na 2 wątkach (jest kilka smaczków którymi mnie do siebie zachęca ta firma, ale jak widzę, że za cenę iP mogę dostać np. GTX 980 czy procesor + płytę z 2011v3 to wybaczcie, ale wybór byłby oczywisty)

Gość
komentarz
komentarz

ja rowniez nie kupilbym iphone'a za gotowke a jedynie na umowe 2 latka tak jak wzialem wtedy 5s'a ktorego sprzedalem na rzecz gtx 970 :D wg. mnie design 6 / 6plus to jakas pomylka , wyglada jak chinskie odtwarzacze mp3 najbardziej podoba mi sie 5s/5 - faktem jest to ze wszystko co ma iphone dziala bardzo plynnie ale to jest dobre na pare miesiecy dla kogos kto sie interesuje komputerami bo  z czasem powraca chec kombinacji itp itd co jest niemozliwe / nielatwe na iphone'ach 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ja miałem kilka miesięcy temu chwilę słabości i chciałem kupić Nexusa 5, ale jak przypomniałem sobie androida ten pomysł porzuciłem.

Ciekawi mnie pewien chińczyk, który ma mieć dual boot z WP 10 oraz androidem i w sumie to byłoby dla mnie najlepsze rozwiązanie. (WP na co dzień a android okazjonalnie)

Wciąż myślę, że kupię w niedługim czasie jakieś urządzenie z ostatnich BB lub iPhone'a ale skłaniałbym się ku 5s, bo również 6 mi się nie podoba, natomiast z drugiej strony ma jak dla mnie idealną wielkość 4,7 cala.

tritimi
komentarz
komentarz (edytowane)

Wsparcie i development aplikacji jest na wysokim poziomie jeszcze. iOS wybrałem dlatego żeby móc przeglądać stream kamer domowych za pomocą Astim Alarmy bo na androidzie jaki by nie był telefon to zawsze było jakieś ale.

Edytowane przez cinomatic
usuwam odnośnik do reklamy
Gość
komentarz
komentarz

ja sie zbieram kupic lumie 930 co by skosztowac nowego windowsa jako iz po lumii 800 mam bardzo pozytywne wspomnienia 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

podobno WP10 ma wspierać aplikacje programowane też na PC, ale muszą mieć w pewien sposób dostosowany interfejs

  • 2 miesiące później...
sudeciak
komentarz
komentarz

miałem styczność tylko bawiąc się telefonami znajomych, ale jakoś zupełnie mnie nie ciągnie do apple, niby nic nie mam do firmy, ale nawet gdybym miał okazję kupić ich sprzęt za pół ceny to zupełnie by mnie to nie kręciło.

  • 5 tygodni później...
monkey07
komentarz
komentarz

Może nie jest to sprzęt tylko do kosza, ale nie chciałabym go mieć.

Fixiq
komentarz
komentarz

Sprzęt mają super, ale w porównaniu do naszych polskich dochodów to trochę drogi ;)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

w Polsce na ogół elektronika jest droga

  • 3 tygodnie później...
SandraZaszeptaniPl
komentarz
komentarz

W głównej mierze wydaje mi się, że w przypadku Apple płacimy na markę. To samo zresztą jest w przypadku lustrzanek cyfrowych canon :) Można znaleźć coś co jest równie dobre, ma podobne parametry, a jednak za niższą cenę. Co nie znaczy oczywiście, że droższa marka jest gorsza.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Parametry może mieć podobne, ale pytanie czy będzie podobnie pracować.

offmyself
komentarz
komentarz

To samo zresztą jest w przypadku lustrzanek cyfrowych canon

Chore porównanie i stwierdzenie. Nawet nie wiemy o jakim segmencie sprzętu mowa, a mówienie, że kupując lustro Canon'a płacisz za markę to stwierdzenie dziecka z 1 klasy szkoły podstawowej, które chce mieć lustrzankę Canona a stać go jedynie na 10 letniego Olympus'a.

  • 2 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

Nie abym coś miał przeciwko Canonowi ale preferuję Nikona ;)

  • Dobra wypowiedź 1
DonFG
komentarz
komentarz

Ich jednostki stacjonarne wypadają słabo biorąc pod uwagę cenę i nie chodzi tutaj o zarobki w Polsce. 

Odpowiednio dobrane podzespoły i można stawiać hackintosha, więc system nie jest już raczej tak mocnym argumentem przy wyborze. A bebechy iMaców ? Toż to cienizna stosowana w sprzętach mobilnych. 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ich jednostki stacjonarne wypadają słabo biorąc pod uwagę cenę i nie chodzi tutaj o zarobki w Polsce. 

Odpowiednio dobrane podzespoły i można stawiać hackintosha, więc system nie jest już raczej tak mocnym argumentem przy wyborze. A bebechy iMaców ? Toż to cienizna stosowana w sprzętach mobilnych. 

Dobrze wypada mac pro cena/możliwości, ale co do reszty to też mam takie zdanie.

offmyself
komentarz
komentarz

Odpowiednio dobrane podzespoły i można stawiać hackintosha

Problem w tym, że nawet na najlepszej konfiguracji hackintosha system nie będzie działał tak stabilnie i wydajnie jak na konkretnym iMac'u itd.

bebechy iMaców ? Toż to cienizna stosowana w sprzętach mobilnych. 

Brednie jakich dawno nie czytałem. Nikt Ci nie każe tej cienizny kupować, kup sobie laptopa asusa , będziesz miał to samo za 1/4 ceny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.