x-kom hosting

Jaki macie samochód? A jaki chcielibyście mieć?

Sadysta
komentarz
komentarz

Ja teraz myślę nad kupnem volvo s40 t4 lub s60 2001-2003. A marzę o volvo xc 90

slivero
komentarz
komentarz

Po długim szukaniu okazało się że była pod nosem ... :D

 

3863628ac2cf2.jpg

lukee8
komentarz
komentarz

Ehhhh.... bmw

  • 4 tygodnie później...
539
komentarz
komentarz

A ja zalałem zamiast płynu wiadro Coollabolatory liqid ultra do chłodnicy i teraz mogę kręcić silnik :) :) ;) :) ;)

Sadysta
komentarz
komentarz

Tylko pamiętaj aby wysmarować całą chłodnicę pastą termo-przewodzącą :P

  • 3 tygodnie później...
creeper
komentarz
komentarz

Ja mam malutkie VW Polo, ale takie mi akurat starczy do jazdy po mieście na tą chwilę :) Jakiś stary Mustang to jednak moje marzenie.

Buczek96
komentarz
komentarz

Nissan Almera 2004 Diesel (niebawem wymieniamy) 

  • Dobra wypowiedź 1
  • 5 tygodni później...
chudy131080
komentarz
komentarz

Nowy nabytek

e18a1f43d3a37e149d7613f85dc82cbc.jpg

  • 4 tygodnie później...
FrogsterPL
komentarz
komentarz

Niezły, jaki silnik w tym E60?

 

Ja ostatnio do swojego Mondeo (o którym tu na pewno kiedyś wspominałem) dołączyłem drugą furę, Srebrnego Potwora. O tego tu:

 

hellooooo__by_frogsterpl-d8ze36v.jpg

 

:P

 

Silnik 1.1, 60 koni, gaźnik, czterobiegowa skrzynia... i szyberdach. :D

Youki
komentarz
komentarz

Nie chcesz sprzedać ? :D

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A co, szukasz takiej fury? :D Raczej nie myślałem o sprzedaży, tzn. nie na obecną chwilę, bo już dość sporo kasy w niego wpakowałem... :)

Youki
komentarz
komentarz

Jak w dobrym stanie i cena niska to dlaczego nie :D

 

A jak tam Mondeo ? U mnie w tamtym roku rodzice Foke 2.5 kupili.

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Z drogi śledzie,... 539 jedzie :)

http://sprzedajemy.pl/moskwicz-na-pedaly-auto-prlu,1073356

Niezwykle ekonomiczny pojazd :) i taki chciałbym mieć :)

Edytowane przez 539
Youki
komentarz
komentarz

To już większy komfort jazdy w swoim rowerze mam :P

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Pug kupiony został za 1350 złotych do spółki z moim kumplem, ale odkupiłem "jego pół" niedawno, bo w zasadzie auto kupiliśmy tak dla jaj i żeby sobie pojeździć, a okazuje się, że mi akurat fura się może przydać :) Ale wpakowaliśmy w tą 205kę już co najmniej z 800-1000 złotych, a jeszcze kilka kwestii ważnych zostało do zrobienia (mianowicie, poprawka przednich zacisków hamulcowych, bo kiedyś jakiś imbecyl założył zbyt duże uszczelki; naprawa lub wymiana gaźnika; wymiana rozdzielacza zapłonu; naprawa instalacji elektrycznej, bo nie świeci lampa wsteczna i jedna z lampek podświetlenia tablicy; regulacja zbieżności; docelowo przed następną zimą zakup opon całorocznych lub zimowych, bo teraz auto ma tylko gumy letnie).

 

A co m.in. zostało zrobione: są nowe tarcze hamulcowe z przodu (klocki stare, bo miały sporo "mięsa", tylko zostały przeszlifowane), praktycznie wymienione pół silnika (rozrząd z pompą wody, splanowana głowica, nowe uszczelki i uszczelniacze gdzie się dało, nowe przewody i świece zapłonowe, świeży olej półsyntetyczny, nowy akumulator, nowe żarówki tu i ówdzie, nowa końcówka drążka kierowniczego, itd...).

 

Focus 2.5... w sensie, ST? :blink: Czy "dwójka" po lifcie? :D

 

Mondeo jakoś się trzyma. Niestety drzwi kierowcy coraz mocniej rdzewieją na rancie, ale poza tym okej, z naglących spraw to będzie na chwilę obecną głównie wymiana tylnych hamulców (tarcze i klocki). :)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

To już większy komfort jazdy w swoim rowerze mam :P

Ale tu masz 4-koła :)

539
komentarz
komentarz

To już większy komfort jazdy w swoim rowerze mam

ROVER, bardzo dobra marka. :)

Youki
komentarz
komentarz
Focus 2.5... w sensie, ST? Czy "dwójka" po lifcie?

Tak ST dla matki, która dziennie 5-8 km robi jeżdąc po zakupy ze średnią prędkością 28 km/h  :E

Oczywiście, że po lifcie. Takie oznaczenie jest bardzo popularne na polskich forach furda czy focusa.

 

Co mi z tych 4 kółek ? :E

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Lepsza stabilność w zimie ;)

539
komentarz
komentarz

ale jak tu jeździć na jednym kole ?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Youki, nigdy się z takim oznaczeniem poliftowego Focusa II na forum Ford Club Polska nie spotkałem. :D

Youki
komentarz
komentarz

To oznaczenie na focusklubpolska jest bardziej popularniejsze :P 

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ja Ci dam "bardziej popularniejsze" :ban: :P

 

To jaki tam motór macie? 1.6? Benzyna, diesel?

Youki
komentarz
komentarz

Podstawowa francuska myśl technologiczna w mocnej 90 km wersji bez DPF i dwumasy :P 

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Zawsze można zrobić chiptuning, choć pewnie Twojej mamie to nie jest potrzebne? :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.