x-kom hosting

Jaki macie samochód? A jaki chcielibyście mieć?

slivero
komentarz
komentarz

Fajne autko.

 

Jaki silniczek ?

Agreesiv
komentarz
komentarz (edytowane)

Fajne autko.

 

Jaki silniczek ?

1.8 143 KM  Na Hamowni wyszło że autko ma 159KM.     Tego auta to nie sprzedam nigdy bo za dużo mnie nerwow i pieniedzy kosztował :)  Kupiłem go za 15,800 a na przełomie 3 miesięcy w ten samochód włożyłem prawie 40 tys zł. Mało tego kwota ta wciąż się nie zamyka a ciągle rośnie w górę z każdym miesiącem.

 

A gdyby ktoś był ciekaw spalania to średnio po mieście wychodzi 17,5l/ 100km.

slivero
komentarz
komentarz

na przełomie 3 miesięcy w ten samochód włożyłem prawie 40 tys zł.

 

Za co taka kwota ?

lukee8
komentarz
komentarz

pff to moja preluda to zjada

Agreesiv
komentarz
komentarz

Za co taka kwota ?

Wymiana silnika, zawieszenia , klocki, tarcze hamulcowe, wszystkie zaciski, układ wydechowy, były problemy ze skrzynią też, wymiana szyberdachu i takie tam inne. Praktycznie samochód juz był w pełni zajechany.


pff to moja preluda to zjada

Ale Twoja Preluda jest brzydka jak noc:D No a jak wiadomo moc to nie wszystko  masa auta też ma znaczenie

slivero
komentarz
komentarz

Wymiana silnika, zawieszenia , klocki, tarcze hamulcowe, wszystkie zaciski, układ wydechowy, były problemy ze skrzynią też, wymiana szyberdachu i takie tam inne. Praktycznie samochód juz był w pełni zajechany.

 

Nie obraz się, ale moim zdaniem wydatek był bez sensu i kompletnie nieopłacalny. 

 

Na Twoim miejscu sprzedałbym go odrazu za byle ile i kupił coś normalnego [ wydałeś jak mówisz 40 tys... ] .

lukee8
komentarz
komentarz

To chyba nie wiesz jak wyglada ładna preluda V:)

 

honda-prelude-v-fot-imageshackus-.jpg

  • Dobra wypowiedź 1
inches666
komentarz
komentarz

Silvero, remont auta to nigdy nie jest w 100% sprawa opłacalna w kwestii budżetu. Ale wiesz, jeden chce mieć np. tanią Skodę żeby przejechać  z punktu A do B na gazie i spalaniu rzędu 6l/100km a ktoś inny z autem wiąże coś więcej niż transport. I dla takich ludzi 40k w auto to nie problem :)

lukee8
komentarz
komentarz

Kolega naciaga.. napewno nie wydał 40K. Robocizna i czesci napewno tyle by nie wyszły:)
 

slivero
komentarz
komentarz

Też tak myślę :D 

lukee8
komentarz
komentarz

Zreszta 40K+13 za auto to masz 53K to za tą sumke mozna kupic juz mocno porobionego japonca z porzadnym Turbo na pokładzie.

slivero
komentarz
komentarz

Zreszta 40K+13 za auto to masz 53K t

 

Właśnie dlatego to mi nie pasuje do siebie :D

inches666
komentarz
komentarz (edytowane)

Chyba że napisanie że razem władowane oznacza 40k=13k+27k a 27k za remont auta + blacharka byłoby realne. Bez blacharki raczej mało prawdopodobne

 

 

Ale z drugiej strony japoniec bez rdzy też jakoś mi się nie widzi realnie

lukee8
komentarz
komentarz

"Kupiłem go za 15,800 a na przełomie 3 miesięcy w ten samochód włożyłem prawie 40 tys zł."

To albo ja albo ty Inches masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

inches666
komentarz
komentarz

W tym momencie chyba ja, trochę inaczej zapamiętałem ten post :)

pensjonat agroturystyka
komentarz
komentarz

Mam passata B5 mi  ale marzy mi się Porshe Cayenne :D

lukee8
komentarz
komentarz

W tym momencie chyba ja, trochę inaczej zapamiętałem ten post :)

Zdarza się najlepszym:D

Ja tam bym zakupił r34 lub starego muscala jakiegos :)

  • 5 tygodni później...
gnuman
komentarz
komentarz

Ja mam WV Passat B4 i Chrysler Grand Voyager, oba w disel, zamieniłbym je tylko na nowsze modele..

  • 1 miesiąc później...
kwokarol
komentarz
komentarz

Mam seata ibizę, zamieniłbym na jakiegos nowego, japońskiego suv-a.

  • 2 miesiące później...
zbychu.boniek
komentarz
komentarz

Miałem Uno i astrę F, teraz niestety bez samochodu. Cel na przyszły rok Peugeot 206 RC 2.0

typowyhandlarz
komentarz
komentarz

Miałem Seicento 900 (sprzedany) i Punto 2 po lifcie 1.2l (rozbite). Marzy mi się Merolek W124 2.3l w benzynce :)

  • 1 miesiąc później...
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Nimom nic, nawet jeszcze prawka nimom ale cuż kiedyś się je zrobi (chyba)   :E  a zaś się pomyśli o aucie. Jakim? Może jakieś małe (lub nieco większe) miejskie, zadziorne typu Fiat Punto II Abarth, bądź Ford Focus I. Z dość mocnym silnikiem w gazie, lub diesel - byle jak najtaniej (z 80-90 KM dla Punto i ze 100-115 KM minimum dla Focusa) aby mieć pod pedałem sporą rezerwę mocy w połączeniu z niską wagą samochodu.

 

Cena - lubie stare auta (czy fajne niemal klasyki z lat 80') więc mogę wydać mało. Nie potrzebuje tych wszystkch luksusów które są dziś w autach i powodują dużo częstsze ich psucie się. ABS, 2 poduszki i klimatyzacja starczy. Radość z jazdy najważniejsza :)

lukee8
komentarz
komentarz

Cena - lubie stare auta (czy fajne niemal klasyki z lat 80') więc mogę wydać mało.


Widac ze nie masz auta jeszcze.. jak kupisz takie i chcesz wydac mało to bedzie wygladac SŁABO!
inches666
komentarz
komentarz

Jak chcesz stare auto z mechaniką i blachą w stanie perfekt z lat 80 to albo wydajesz 10-20k albo kupujesz Fiata 125 lub 126 :v

rumia9
komentarz
komentarz

Niestety Opel corsa B, ale chociaż w gazie. Marzy mi się nowy rodzinny citroen ale mam jeszcze czas, że na niego zapracować

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.