x-kom hosting

Jaki macie samochód? A jaki chcielibyście mieć?

Youki
komentarz
komentarz

Utrzymanie Miniacza pod tym względem tanie nie jest. W końcu to BMW. 

slivero
komentarz
komentarz

Zamienników dużo jeżdże BMW już ponad 3 lata i nie powiem złego słowa jak na ten okres itd to bardzo mało było awarii. Siostra kupiła Alfę 147 2002r 1.6 TS 120km i w przeciągu miesiąca popsuło się więcej niż u mnie w przeciągu roku. A alfa ma 90 tys prawdziwego przebiegu a moje auto 200 tysięcy.

  • 2 tygodnie później...
Shinek
komentarz
komentarz

Skoro juz tutaj jestem to wrzuce swoja strzale:D

 

Honda CRX ed9 

68416_314420378677968_1503434004_n.jpg?o408227_314420262011313_1280737006_n.jpg?

slivero
komentarz
komentarz

Jaka wielka RURA :D

Gość
komentarz
komentarz

Zamienników dużo jeżdże BMW już ponad 3 lata i nie powiem złego słowa jak na ten okres itd to bardzo mało było awarii. Siostra kupiła Alfę 147 2002r 1.6 TS 120km i w przeciągu miesiąca popsuło się więcej niż u mnie w przeciągu roku. A alfa ma 90 tys prawdziwego przebiegu a moje auto 200 tysięcy.

moj tata ma alfe 156 1.9 silniczek z tego co sie orientuje i nie narzeka na awarie , progi tylko nowe kupil - co do zamiennikow brat wlasnie bete pogonil bo czesci sa w cenach bajonskich a zamiennikow brak tych drozszych czesci

Shinek
komentarz
komentarz

Jaka wielka RURA :D

 

no niestety dosc spora;p dzieki bogu silencer jest tam wkrecony bo jezdzic by sie nie dalo;p

adi191pls
komentarz
komentarz

Prawko odbieram za 2 tygodnie, a wozić się będę Golfem 125KM 1.8 w gazie :E Najchętniej jeździłbym jakimś dieselkiem z mocnym przytupem ;)

  • 2 tygodnie później...
slivero
komentarz
komentarz

Diesel dla starych ludzi heeheh . 

Youki
komentarz
komentarz

A to mój pojazd. Napędzany siłą wysportowanych mięśni. Prędkość maksymalna 40 km/h (na prostej). Zużycie paliwa niewielkie, 100-200 ml Cisowianki gazowanej. Zawieszenie niemal bezproblemowe, serwis trochę drogi, ale warto. :E

 

292lfdk.png

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
inches666
komentarz
komentarz (edytowane)

(...) dieselkiem z mocnym przytupem (...)

 

 

Nie ma czegoś takiego. W porównaniu z benzyniakiem diesel ZAWSZE przegra o ile mówimy o podobnej mocy/pojemności/wytrzymałości

 

 

 

A ostatnio zastanawiałem się czy by sobie w przyszłości Toyoty Supry nie sprawić...

adi191pls
komentarz
komentarz

Noo, szczególnie w niskich obrotach nie czuć tego przytupu w dieslu ;)

Wysłane z eSPe

inches666
komentarz
komentarz

Ale jak już mówimy o różnicach to czy ktoś miał okazję jeździć Mazdą Rx 7 bądź Rx 8 z silnikiem Wankla?

Youki
komentarz
komentarz

Nie wiem czy Cię będzie stać na olej :P 

inches666
komentarz
komentarz

Do Supry czy do Rx 7/8? :)

Youki
komentarz
komentarz

Wankla :)

Te silniki dużo oleju zużywają i są bardzo wrażliwe, tu trzeba lać najdroższy olej :P

inches666
komentarz
komentarz

Niestety nie dość że tylko japońcom wyszły uszczelki przy wirnikach to jeszcze źle :P

Youki
komentarz
komentarz

:P

adi191pls
komentarz
komentarz

W wanklach niejest tak, że są łatwe do przerobienia na inny typ paliwa?

Postawione na urządzeniu z Tregrą 3

Youki
komentarz
komentarz

na gaz ? :E 

inches666
komentarz
komentarz

Już łatwiej diesla na gaz. Chyba masz na myśli komorę spalania typu M czy jakoś tak

adi191pls
komentarz
komentarz

na gaz ? :E

Owszem, na wodór :E

Wysłane z eSPe
Youki
komentarz
komentarz

Na wodór to całkiem ine wersje były :E

adi191pls
komentarz
komentarz

:(

Wysłane z eSPe

inches666
komentarz
komentarz

Na wodór to zwykłą benzynę da się przerobić. Ale za to jako ciekawostkę mogę powiedzieć że pewne firmy przerabiają diesle na gaz w zastosowaniu przemysłowym

  • 2 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

marzy mi się Alfa Romeo :)


Od jakiegoś czasu... po prostu zakochałem się w Alfa Romeo. Moim marzeniem jest Alfa Romeo 159, ewentualnie Alfa Romeo Giulietta. Te autka są na dzisiaj poza moim zasięgiem finansowym dlatego kieruję się ku Alfie Romeo 147. Piękne autko, szczególnie w kolorze czerwonym, koniecznie perłowym. :D

alfa_romeo_147_by_folle2-d4borce.jpg

To wersja sprzed faceliftingu. Piękna. Najmocniejsza wersja GTA i wszystkie Golfy, BMW czy Megane mogą sie schować - silnik benzynowy 3.2, moc 250KM przy momencie 300Nm i 24 zaworach może robić wrażenie. I robi. A jak ktoś chce diesla to proszę bardzo - silnik 1.9 JTD, moc tylko 170KM ale moment to 330Nm i 16 zaworów. I ten dźwięk. Wspaniałe.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.