x-kom hosting

Jaki macie samochód? A jaki chcielibyście mieć?

Zayfi
komentarz
komentarz
Jaką cenę sobie życzył sprzedawca za takie cudo ?

 

17000.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Sądziłem, że za taki ładny model cena będzie wyższa 

Zayfi
komentarz
komentarz

Ale to było ponad 2 lata temu. Dzisiaj krzykną spokojnie 25000.

kuba90
komentarz
komentarz

Witam
Jak w temacie, chwalimy się jaki mamy samochód i mówimy jaki byśmy chcieli mieć.
Fiat Bravo 1.6 105KM 97 rok laier nowy ATS stary ale popier....nicza 11s do 100.
Widzi mi się Mazda 6 ale zbieram na Renie (królową serwisu) Lagune 2,0 Turbo 170 KM
ta dopiero zapier...nicza

 

Jak to czasy się zmieniają minęło 3 lata od założenia tematu i nie zarobiłem na renie królową serwisu :-( 

Obecnie Golf VI 1.4 TSI 130KM 11r.  a nowe marzenie zbieram na mazde 6 w kolorze czerwonym 

inches666
komentarz
komentarz

Mazdę 6 czy 626?

Zayfi
komentarz
komentarz
Jak to czasy się zmieniają minęło 3 lata od założenia tematu i nie zarobiłem na renie królową serwisu :-(

 

Daj sobie spokój z tym samochodem.

inches666
komentarz
komentarz

Wszyscy których znam żałują kupna Renault, czy to Megane, czy Clio czy jeszcze co...

kuba90
komentarz
komentarz

co ty gadasz laguna 2.0 GT turbo 204km bezawaryjny silnik 

Zayfi
komentarz
komentarz
co ty gadasz laguna 2.0 GT turbo 204km bezawaryjny silnik

 

bezawaryjny silnik mówisz. Ok, niech będzie, choć taki nie istnieje. Zadam jedno pytanie - jesteś w stanie samodzielnie wymienić żarówkę w tym modelu? Czy potrzebna jest wizyta w specjalistycznym zakładzie?

Pytam bo nie znam akurat tego auta.

inches666
komentarz
komentarz

Bezawaryjny silnik = świetny kierowca. I nie zależy od silnika a od kierowcy. Najbliżej był chyba Saab i Volkswagen

kuba90
komentarz
komentarz

bezawaryjny silnik mówisz. Ok, niech będzie, choć taki nie istnieje. Zadam jedno pytanie - jesteś w stanie samodzielnie wymienić żarówkę w tym modelu? Czy potrzebna jest wizyta w specjalistycznym zakładzie?

Pytam bo nie znam akurat tego auta.

Po pierwsze bezawaryjny to nie znaczy niezniszczalny i bezobsługowy takie faktycznie nie istnieją ale wystarczy poczytać branżowe strony i opinie specjalistów, odsyłam też do tygodnika motor i będziesz wiedział co znaczy bezawaryjny silnik, (w skrócie wyróżniający się ponad przeciętną trwałością)  

dwa laguna II z silnikiem 2.0 w wariancie 170 lub 205 km to naprawdę dobry samochód, zresztą wszystkie silniki benzynowe tego modelu są zdecydowanie wyżej oceniane niż diesel , po drugie ten silnik w innych wariantach mocy też był montowany w megane RS chyba ten model już znasz? co do wymiany żarówek w tych modelach są ksenony więc wymagają ustawienia, a w podstawowych wersjach silnikowych jest to robota na dłuższą chwile przy prawej stronie trzeba zdemontować osłonę, wykręcić korek wlewu oleju do wspomagania, i zdemontować łącznik spryskiwaczy.    

inches666
komentarz
komentarz

 

 

trzeba zdemontować osłonę, wykręcić korek wlewu oleju do wspomagania, i zdemontować łącznik spryskiwaczy    

 

 

Czyli tak jakby w kompie do zmiany klawiatury trzeba było najpierw zdjąć boczny panel, zdemontować chłodzenie procesora oraz wyjąć RAM a na koniec i tak udać się do serwisu żeby przełączył klawiaturę z dvoraka :D

lukee8
komentarz
komentarz

Pieprzycie o wytrzymałości... Mercedes w202 2.0 Diesel... zabójcze 75km z czego pewnie jedziłem z 65:P
Samochód niezniszczalny bezawaryjny zawsze dojedziesz z celu A do B.
Przez 3 lata nic się nie popsuło.

Mistrz parkowania z ponadprzeciętnym skrętem kół.

Jedyny minus jaki zauwazyłem to - 
Latająca dupa w zime;P

kuba90
komentarz
komentarz (edytowane)

 latanie tyłem w zimie to było polonezem 1.5 kumpla ten samochód nie ma kierownicy to jest ku.... ster wrażenia jak na łajbie  

a ze trochę korodował :-) 

lukee8
komentarz
komentarz

Przy tym dieslu z mietkiem trzeba bardzo płynnie redukowac biegi przy złej redukcji wystepuje mocne hamowanie silnikiem szarpniecie i tylek zaczyna latac na boki:P

inches666
komentarz
komentarz

Najlepiej się na boki sankami lata

lukee8
komentarz
komentarz

Kiedyś miałem czołówkę z drzewem, do tej pory szukam czapki!

patrtom7
komentarz
komentarz

Zamiast samochodu i stania w korkach chciałbym o to to.

  https://www.youtube.com/watch?v=9lDjfQRxSv0

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ile taka zabawka kosztuje, bo rozumiem, że to reklama.

lukee8
komentarz
komentarz

taaa i niedługo wszyscy bedziemy wygladac jak ludzie w bajce wall-e :P

  • 2 miesiące później...
jogabonitos89
komentarz
komentarz

mam kia sportage 

 

a wymarzone to mustang albo lambo :P

 

trzeba wierzyc!

Youki
komentarz
komentarz

lambo

Rozumiem, że R8 ? ;) 

  • Dobra wypowiedź 1
  • 3 tygodnie później...
Nyseth
komentarz
komentarz

W przyszłości : Audi S6 C6 po faceliftingu albo Audi S6 C7 w wersji Avant

  • 2 tygodnie później...
tadeusz1980
komentarz
komentarz

Opel vectra, chciałbym subaru impreza ;P

  • 2 tygodnie później...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.