x-kom hosting

Jaki macie samochód? A jaki chcielibyście mieć?

Youki
komentarz
komentarz

Wspaniały to musi być mechanik :)

adi191pls
komentarz
komentarz

Kiedy pada deszcz to słychać, jak Alfa rdzewieje :E

Postawione na urządzeniu z Tregrą 3

inches666
komentarz
komentarz

Podczas deszczu, gdy wiatr wieje, słychać Alfę jak rdzewieje :D

Youki
komentarz
komentarz

86272_zlot-fanow-alfy-romeo.jpg

 

A na serio samochody ładne, nawet bardzo, tylko te starsze modele trzeba dbać i nie żałować na ich utrzymanie oraz kupić w miarę przyzwoity egzemplarz. Kochaj z wadami, albo kupuj Golfa 3 :E 

  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Jest wiele mitów na temat Alf, również o awaryjności - nie jest ona większa niż innych marek, o Bellę trzeba po prostu dbać a będzie się odwdzięczać ;)

Obraz087.jpg

slivero
komentarz
komentarz

Siostra kupiła ostatnio Alfę 147 1.6 TS 120KM no i samochód ogólnie w porządku jak za tą kwotę lecz trzeba przyznać że płata figle.

adi191pls
komentarz
komentarz

Nie wiem, w czym wam się Alfy podobają, mi się wydają brzydkie, szczególnie te starsze :E

Postawione na urządzeniu z Tregrą 3

  • Dobra wypowiedź 1
slivero
komentarz
komentarz

Wiesz wygląd dla każdego to bardzo względna kwestia.

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Siostra kupiła ostatnio Alfę 147 1.6 TS 120KM no i samochód ogólnie w porządku jak za tą kwotę lecz trzeba przyznać że płata figle.

Problemów z Alfami jest tyle, co z każdym z samochodów - nie ma aut bezawaryjnych. Na dzisiaj Alfy to nie są nowe konstrukcje, mają już swoje lata. Z nowych to tylko Giulietta i MiTo, reszta nie jest produkowana. Nie wiem do końca, jaką ma politykę Fiat lecz z tego, co mi się udało wyczytać to planuje on wygasić produkcję Lancii (pozostanie tylko model Ypsylon sprzedawany jedynie we Włoszech) natomiast co do Alfy Romeo to ma być jakiś model nowy jednak nie wiem nic więcej. Sam Fiat planuje teraz ekspansję na USA - wykupił już Jeepa na bazie którego chce zbudować swój przyczółek w tym kraju (z tego co się orientuję ma tam być wprowadzona Alfa Romeo Giulietta).
 
Wracając do Alfy to jest bardzo dobre forum poświęcone tej marce - Alfoholicy: http://www.forum.alfaholicy.org/forum.php
 
A teraz małe porównanie - 147 vs A3
[spoiler]P4180344.jpg
 
P4180322.jpg
 

P4180343.jpg[/spoiler]
 
I ciekawy artykuł: http://motoryzacja.interia.pl/news-147-czy-a3-szukasz-zony-czy-kochanki,nId,1391174 (co prawda z 2012 roku ale jednak).
slivero
komentarz
komentarz

No wiadomo wszytsko się psuje , zależy kto jak dba o auto.

Gość
komentarz
komentarz

moj tata sobie sprawil alfe chyba 156 i tez aktualnie naprawia pare rzeczy po poprzednim wlascicielu ale ogolnie jest zadowolony 

inches666
komentarz
komentarz

Mój sprawił sobie SAAB-a 99 który stoi i się marnuje bo nie mam prawa jazdy 

 

1982_Saab_99_4-dr.jpg

 

 

 

Zayfi, dopiero zauważyłem... To wokalista Rush, prawda?

  • Dobra wypowiedź 1
Zayfi
komentarz
komentarz
Mój sprawił sobie SAAB-a 99 który stoi i się marnuje bo nie mam prawa jazdy

 

Człowieku, piekna jednostka. Do garażu go wstaw. Za 5 lat to bedzie unikat.

inches666
komentarz
komentarz

Już jest. 33 lata kończy w tym roku. Do garażu prosta sprawa gdybym miał wolny

539
komentarz
komentarz

Mój sprawił sobie SAAB-a 99 który stoi i się marnuje bo nie mam prawa jazdy 

Śliczne autko:) Jak by je jeszcze odpicować...:)

chudy131080
komentarz
komentarz

Obecnie:

OZmgOso.jpg

adi191pls
komentarz
komentarz

Panie, wozisz się Pan jak jakiś burżuj :E

Wysłane z eSPe

chudy131080
komentarz
komentarz

Nie no bez przesady,zwykły Volviak.

lukee8
komentarz
komentarz (edytowane)

Honda Prelude V :P

0.medium.jpg

Zayfi
komentarz
komentarz
Zayfi, dopiero zauważyłem... To wokalista Rush, prawda?

 

Tak. Wychowałem sie na ich muzyce.

 

Uwielbiam stare samochody. Tworzyli je inżynierowie, a nie programy komputerowe i księgowi. Mają duszę. Widać rękę człowieka.

Miałem sąsiada (zmienił miejsce zamieszkania), bardzo zamożny człowiek. Dzięki niemu mogłem prowadzić porsche carrera 911, legendarny model. Ten najpiękniejszy. Jechałem jeden jedyny raz takim autem. I powiem Wam chłopaki i dziewczyny jedno - orgazm.

Niedoświadczonym kierowcom nie polecam. Bardzo łatwo stracić kontrolę na pojazdem i odlecieć w świat brawury.

Gość
komentarz
komentarz

jak ktoś nie ma głowy na karku to nawet tico może odleciec na druga strone ;)

Zayfi
komentarz
komentarz
jak ktoś nie ma głowy na karku to nawet tico może odleciec na druga strone

 

Masz rację.

 

Oto mój faworyt. Nie kupiłem. Gościu mnie wyprzedził. Zostały tylko zdjęcia. A już k...wa jechałem po niego przez pół Polski :hurra:

 

[attachment=35317:bmw.jpg]

 

 

 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Jaką cenę sobie życzył sprzedawca za takie cudo ?

Grzechuso
komentarz
komentarz

Audi A6 1.9 TDI 130KM 2001r, nie chciałbym innego, jakby mi fundusze pozwalałby to bym kupił jeszcze jeden Ford Mustang GT 4,6 V8 305KM 2006, moje marzenie. Ale jestem bardzo zadowolony z audi, świetny niezawodny silnik.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.