x-kom hosting

Jaki macie samochód? A jaki chcielibyście mieć?

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Nie lepszy byłby galaxy w dieslu ? bo te 1.6 ecoboost może wygodne w jeżdzie ale jak sie zacznie sypać to lepiej sprzedać ukraincowi jak robić :E 

FrogsterPL
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik diesel nie pasuje do moich potrzeb. A te 1.6 są lepsze niż opinia o nich :) Kupiłem go z premedytacją. :) natomiast trzeba uważać na tzw. spalanie superstukowe - ale to można ogarnąć doborem odpowiedniego oleju silnikowego.

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Ecoboosty lubią dobry olej :E

I wymiany na czas to będzie chodził 

FrogsterPL
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik Wleciał Amsoil Signature Series. ;)

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Do pizdzika amsoila leje i nie narzeka :E 

  • Dobra wypowiedź 1
  • 3 miesiące później...
_xyz
komentarz
komentarz

@ahaed jakieś efekty końcowe remontu?

ahaed
komentarz
komentarz

@_xyz Wyprany środek jak na razie. Czeka na zamontowanie. Walka będzie długa. Sprawdzenie hamulców, zawieszenia i silnik oraz skrzynię będe całą rozbierał. Nowe uszczelki, oringi, oleje itd. To długo terminowy projekt. Ale mnie sie nie śpieszy :)

 

_xyz
komentarz
komentarz

ale ma być jak najbliżej oryginału czy z jakimiś modyfikacjami?

ahaed
komentarz
komentarz

@_xyz  100% oryginał.

Do przeglądu ;p. Potem może jakieś małe mody w silniku. Głowica ścięta, ostry wałek ... jak dojdzie do 30KM to będę szczęśliwy. :)

_xyz
komentarz
komentarz

@ahaed szkoda że nie zdążyłeś z remontem na Wielką Wyprawę Maluchów do Monte Carlo, który ruszył wczoraj z Bielska-Białej ;) 

_xyz
komentarz
komentarz

Wczoraj się z takim odnowionym maluchem spotkałem na światłach i podejrzewam że zostawiłby mnie w tyle.

 

Ciekawe czy młodszemu pokoleniu też się te autka podobają jak nam, bo takie auto miał mój dziadek i ojciec.

  • 3 tygodnie później...
ahaed
komentarz
komentarz

@_xyz My na razie go ogarniamy. Czas nas specjalnie nie goni :).

 

 

Dnia 5.07.2023 o 06:55, _xyz napisał:

szkoda że nie zdążyłeś z remontem na Wielką Wyprawę Maluchów do Monte Carlo, który ruszył wczoraj z Bielska-Białej

 

Nie raz będzie okazja. Malcheratti docelowo wyląduje w Pl. Więc przy jakiś okazjach będzie się udzielał aktywnie :)

 

 

359770565_10226712271624743_2261289805858572951_n.jpg

363276707_10226761928266128_4136580122764930627_n.jpg

IMG_20230720_113854.jpg

IMG_20230723_182106.jpg

  • Super 1
  • Haha 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.