x-kom hosting

Jaki macie samochód? A jaki chcielibyście mieć?

Delax
komentarz
komentarz

Moje pierwsze auto to audi 80 cabrio. bardzo miło je wspominam :)

 

_____________________

 

Ciepłe wieczory oferują[url=http://www.opti-myst.com.pl/]kominki opti-myst[/url]

lukee8
komentarz
komentarz

AUdio 80 niezniszczalny woz a w tdi pali 5 przy deptaniu:D

  • 2 tygodnie później...
Hugo_Tobiasz
komentarz
komentarz

Jeszcze nie mam auta, ale chciałbym w przyszłości miec Toyotę Suprę. Oczywiście nie jako pierwszy samochód, bo na pewno bym się nim zabił :D

chudy131080
komentarz
komentarz

Fajne,choć osobiście wolałbym Q7.

//Wesłane z Lumia 625\

  • 2 tygodnie później...
Mistic01
komentarz
komentarz

Ostatni prawdziwy Mercedes czyli Miecio W124. Stary (93 rocznik), wolny (silnik 200D), ale jak czołg wszędzie zajedzie. I mam go już ładnych kilka lat i jak na razie nie zamierzam zamieniać na nic innego. Po prostu wychodze z założenia, że im więcej bajerów, elekteoniki, tym większa szansa, że po okresie gwarancji zamiest jeździć, będę odwiedzał ASO, z którymi będę regularnie musiał dzielić się zarobkami, ku uciesze ich właściciela. A tak na poważnie, jak ten klęknie na amen, na co na dzień dzisiejszuy się nie zanosi, to będę się starał znaleźć mimo wszystko jakieś W124 na chodzie (nawet do remontu) lub Volvo serii 740/760 lub940/940 (też leciwe dziadki, nie mniej jak dla mnie też osrtatnie prawdziwe Volvo jakie powstały)... Jednynie nad czym obecnie się zastanawiam, to nad zmianą koloru auta, ale nie poprzez polakierowanie go, tylko poprzez oklejenie folią (wiem, że nie jest to fachowe określenie)(, w każdym razie nad tym co robią i co można zobaczyć na http://fashioncar.pl

  • Dobra wypowiedź 1
lukee8
komentarz
komentarz

Hahha jak umiejetnie pisana reklama:D

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
Piksel
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja prawa jadzy nie pośiadam ale już na mnie czeka Czarna Toyota Supra n/a(niestety) 224KM , 5 biegowa skrzynia biegów 3.0l V6 ;) autko z 1998.r , jest w pełni orginalne sprowadzane z japonii (jeszcze mam naklejke na tylnej szybie) , jedyne czego niema to orginalnego radia (już niedostępne)

 

PS ; Nie mieszkam w Polsce , jak będe w kraju to zrobię zdjęcia i wstawie.

 

 

 

Czasami przejade się Mercedesem ojca dokładnie CLS W219 3.0CDI V6 w wer. z zderzakami 'AMG'

lukee8
komentarz
komentarz

To długo ta suprą nie pojeździsz haha :E

Piksel
komentarz
komentarz

To długo ta suprą nie pojeździsz haha :E

 

Czemu tak sądzisz?

lukee8
komentarz
komentarz

Bo jak to kazdy gowniaz rozpedzic sie na prostej potrafi.. ale parkowac to juz idzie sie posikac ze smiechu. ojej mam supre ale jestem gosc zapierdal 200km pierd*lne kogos co jedzie 50 z dzieckiem bo jestem taki fajny. Powinni takich rozstrzeliwac. Ticko sobie kup 700pojemnosci a koni to ci az nadto starczy,

Piksel
komentarz
komentarz

Bo jak to kazdy gowniaz rozpedzic sie na prostej potrafi.. ale parkowac to juz idzie sie posikac ze smiechu. ojej mam supre ale jestem gosc zapierdal 200km pierd*lne kogos co jedzie 50 z dzieckiem bo jestem taki fajny. Powinni takich rozstrzeliwac. Ticko sobie kup 700pojemnosci a koni to ci az nadto starczy,

 

Zgadzam się z tobą , tzm."Mistrze prostej" heh :D

  • 2 tygodnie później...
monkey07
komentarz
komentarz

Toyota Rav4 - moje marzenie ;)

  • 1 miesiąc później...
infka
komentarz
komentarz

marzy mi się Alfa Romeo :)

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

Podczas deszczu, gdy wiatr wieje, słychać jak Alfa rdzewieje :D 

  • 3 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Chętnie wymieniłbym mojego Volkwswagena Bora ma nowego Volkswagena Jetta lub nową Skodę Octavia.
Ewentualnie wziąłbym nowego Mini Morrisa.

 

 

to już nieaktualne, he he he :D

slivero
komentarz
komentarz

Na wiosnę no chyba że znajdę wcześniej zmieniam autko bo już prawie 4 lata smigam tym samym :) Szkoda go z jednej strony sprzedawać lecz chce się czegoś innego itd.

  • 2 tygodnie później...
Piksel
komentarz
komentarz

Podczas deszczu, gdy wiatr wieje, słychać jak Alfa rdzewieje :D

Mercedes dalej mistrz rdzy ;D

slivero
komentarz
komentarz

Czas rozpocząć poszukiwania nowego autka :) Mianowicie Mini Cooper S z min 2005r czyli po lifcie wersja R53. Bardzo podoba mi się ten sprzęt lecz nie tak łatwo kupić coś sensownego niestety.

Mycobacterium
komentarz
komentarz

@slivero ile to to Mini pali - to ma turbo doładowanie seryjne montowane ?

slivero
komentarz
komentarz

Ma kompresor a pali tyle co mój obecny [ E46 1.9 118KM ] , czyli jakieś 10 w mieście  Na tą moc itd to niedużo moim zdaniem :D . Koledzy mają np. E46 3.0 230KM i pali to min. 15L w mieście a jeździ podobnie co te mini .

Mycobacterium
komentarz
komentarz

Łoooo, mała lokomotywa, jak mocniej przyciśniesz to 13L zje bez zastanaowienia ? :)

slivero
komentarz
komentarz

Różnie bywa wiesz nawet jak miałem wcześniej Seicento 1.1 MPI 55KM to jak dawałem mocniej po gazie to z 12 paliło . A porównywać Mini z 170KM a Seicento czy E46 z 118KM ?

Mycobacterium
komentarz
komentarz

A jak w utrzymaniu, BMW pewnie do najtańszych nie należy, dużo zamienników na rynku ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.