x-kom hosting

ESC.pl

Lipton
komentarz
komentarz

[quote]1. Czy rzeczywiście może być tak, że jak coś się zepsuje to ESC nie przyjmie tego na gwarancje, bo powiedzą że był źle złożony?
2. Gdzie powinienem złożyć komputer z tych części? W jakimś sklepie komputerowym? Może u nich( w ESC jeśli kupie wszystkie części)
[/quote]
1. Jeżeli do i7 i HD5870 dasz zasilacz 450W od Chiefa to wtedy zwrócą Ci uwagę, że musisz dołożyć do czegoś lepszego. Nie złożą czegoś co nie będzie działało i nie przejdzie testów.
2. ESC złoży Ci komputer za darmo.

michalc
komentarz
komentarz

Zamawiam zestaw na esc.pl.
Jeżeli w komentarzu wpiszę "zamówienie z forumpc.pl" i wybiorę przesyłkę kurierską z przedpłatą na konto(20 zł), to mogę od razu wpłacić na ich konto kwotę za zestaw + 1zł, czy jakieś potwierdzenie tej zniżki na przesyłkę muszę od nich dostać?

Lipton
komentarz
komentarz

Wystarczy wpis w komentarzu, zamówienie z forumpc.pl.

michalc
komentarz
komentarz

Jeszcze chciałem zapytać: przy wpłacie pieniędzy na konto wystarczy w tytuł przelewu wpisać numer zamówienia?

Lipton
komentarz
komentarz

Dodatkowo możesz wpisać imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

Moss
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam, mam problem. Zamówiłem parę części na esc.pl i źle wpisałem kod pocztowy. I w zamówieniu jest wpisany tez zły kod :( Adres i miasto jest dobry... Czy połapią się gdzie mają wysłać paczkę? Co mam zrobić?

snip91
komentarz
komentarz

Napisz do ESC w tej sprawie, może jeszcze nie wysłali paczki. Oni raczej nie będą znali Twojego kodu, więc sami pewnie nie zmienią.
Nie wiem jak to na poczcie działa, czy dojdzie bez kodu. Napisz lub zadzwoń do ESC.

Moss
komentarz
komentarz

Zamówiłem przed chwilą, więć na pewno nie wysłali. Ale chyba o tej godzinie telefony mają już off :(


[color="#FF0000"]//nie cytujemy postów nad sobą
//Vol[/color]

snip91
komentarz
komentarz

Całkiem możliwe. Więc albo napisz albo zadzwoń w poniedziałek rano.

Moss
komentarz
komentarz

Mam nadzieje, że jak zadzwonię do nich to wszystko się wyjaśni :D

irbis
komentarz
komentarz

mam pytanko. bo ja mieszkam w wawie i zależy mi na czasie.
mam już serdecznie dosyć niekompetencji warszawskich sklepów, ich naciągania kub lenistwa. i serdecznie mam też dość niedojrzałości i prostactwa użytkowników konkurencyjnych forów.
pytania w sprawie sklepu Esc.pl:

1. Ile zajmie im (po złożeniu przez mnie zamówienia) złożenie komputera i wysyłka?
2. jaką mam gwarancje że przesyłka po przejechaniu pół polski będzie w jednym kawałku?
3. jeśli coś się popsuje to muszę (?) odsyłać sprzęt przez pół polski?
4. czy osoby tan pracujące będą w stanie mi profesjonalnie doradzić PC oraz wytłumaczyć co jak i gdzie?

snip91
komentarz
komentarz

1. Sądzę, że około 3 - 5 dni.
2. Można poprosić o przesyłkę ubezpieczoną.
3. Tak.
4. Rozmawiając z tamtejszym pracownikiem, zauważyłem, że trochę zna się na sprzęcie, więc tak źle nie jest. Jednak mam bardzo ograniczone zaufanie do porad sklepów komputerowych, dlatego polecam pytanie przez forum.

Lipton
komentarz
komentarz

[quote]4. czy osoby tan pracujące będą w stanie mi profesjonalnie doradzić PC oraz wytłumaczyć co jak i gdzie? [/quote]

W sklepie jest kilku specjalistów od hardware ;)

Duban
komentarz
komentarz

2. Pewniejsza i szybsza jest wysyłka kurierem ;)

Vol
komentarz
komentarz

[quote name='irbis777' date='22 luty 2010 - 17:44' timestamp='1266857076' post='980537']
2. jaką mam gwarancje że przesyłka po przejechaniu pół polski będzie w jednym kawałku?
[/quote]
do mnie sprzęt leciał przez całą Polske (Śląsk) i doszedł cały po 24h. co prawda były to części luzem, ale przesyłka mocno zabezpieczona. swoją drogą zawsze możesz poprosić o ubezpieczenie przesyłki.

  • 3 tygodnie później...
Rzeszut
komentarz
komentarz

Mam małe pytanko czy sprzedaż ratalna np. do śląska jest już możliwa ? orientuje się ktoś. Jeszcze nie jest pewne czy będę zamawiał, ale zawsze można już spytać ponieważ oferta kusi jednak :)

Lipton
komentarz
komentarz

Niestety takie rozwiązanie nie jest możliwe. Sprzedaż ratalna jest dostępna wyłącznie w siedzibie firmy esc.pl.

  • 3 tygodnie później...
maciee999
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam. Chcialem kupic sobie kompa na raty ale do sklepu esc ktory znajduje sie w Gdansku mam ponad 500 km ;//. I mam pytanie czy tylko w Gdansku jest ich sklep czy jeszcze moze gdzies indziej ? Bo troche mi sie nie oplaca jechac przez polowe polski po kompa ;/. I jeszcze jedno pytanie... czy istnieje jakas inna mozliwosc zakupu na raty kompa w tym sklepie esc.pl niz pojechanie tam do nich ? Bo kupujac na raty wiem ze trzeba bylo byc na miejscu ale nie wiem jak jest w tym sklepie moze nie trzeba byc osobiscie... Prosze o pomoc. Z gory dziekuje.

Lipton
komentarz
komentarz

Patrz post wyżej i już znasz swoją odpowiedź. Zawsze można do nich zadzwonić i spytać się czy może jednak istnieje jakaś możliwość zakupu komputera na raty bez udania się do siedziby.

PaQre
komentarz
komentarz

Mogliby wprowadzić ''raty na odległość'' jak w tym sklepie
http://purebmx.pl/raty.php

  • 2 tygodnie później...
capslo
komentarz
komentarz

nie polecam .Lepiej wydać 100,200 zł więcej i nie mieć problemu z gwarancją

Lipton
komentarz
komentarz

[quote]nie polecam .Lepiej wydać 100,200 zł więcej i nie mieć problemu z gwarancją [/quote]
Napiszesz coś więcej ?

  • 2 tygodnie później...
...ErrOr...
komentarz
komentarz

Siema. Mam pytanie. Czy kurierzy przesyłają paczki w soboty? Jeżeli zamówie w sobote to dostane kompa w poniedziałek (najwcześniej)??

A to drugie pytanie do tych co kupowali tam już komputer (cały) czy w komputerze były wszystkie części jakie zamówiliście? Były jakieś problemy w razie ewentualnej reklamacji?

Lipton
komentarz
komentarz

Kurierzy nie dowożą paczek w sobotę.

Jeżeli zamówisz w sobotę to najwcześniej dostaniesz we wtorek.

capslo
komentarz
komentarz

[quote]Napiszesz coś więcej ?[/quote]

Tutaj się wypowiedziałem http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=156915&st=0&p=1009268&#entry1009268

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.