x-kom hosting

ESC.pl

Superyaa
komentarz
komentarz

Często zapominają o zasilaniu napędu etc

FoXx
komentarz
komentarz

no to mały detal... i dlatego zastanawiam się czy samemu (ostrożnie nie złożyć w zaciszu domowym:P) bo w firmie wiadomo co nie moje to moge dopchnąć tu przycisnąć raczej nic sie nie stanie nie pięknie no wiadomo.. dlatego pytam :) bo ze sklepu jestem zadowolony ogolnie..

  • 2 tygodnie później...
MrMatikm
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam, radeony z serii 5xxx miały już swoją oficjalną premierę i są dostępne w komputroniku. Moje pytanie brzmi: kiedy te karty mogą się pojawić w sklepie esc.pl ?

qnick
komentarz
komentarz

Za niecały tydzień

MrMatikm
komentarz
komentarz

acha to dobrze, a orientuje się ktoś ile karta 5870 może w esc.pl kosztować?

MichałSS
komentarz
komentarz

wystarczy spojrzeć:

[url="http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=71_86&products_id=22003"] Asus Radeon HD5870 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/DP[/url] - 1599zł
[url="http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=71_86&products_id=22004"] Gigabyte Radeon HD5870 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/DP[/url] - 1599zł
[url="http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=71_86&products_id=22005"]PowerColor Radeon HD5870 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/DP[/url] - 1599zł
[url="http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=71_86&products_id=22006"]Sapphire Radeon HD5870 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/DP[/url] - 1499zł
[url="http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=71_86&products_id=22007"]XFX Radeon HD5870 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/DP[/url] - 1499zł

plapik
komentarz
komentarz (edytowane)

[b]qnick[/b]

A z kąd masz taką informację? Pisałem dzisiaj do Esc i napisali mi , że narazie nie mają żadnych konkretnych informacji na temat dostawy Radeonów z serii 5xxx .
Ale mam nadzieję , że jednak te Radeony pojawią się w przyszłym tygodniu tak jak napisałeś =)
Pozdrawiam,
Plapik

MrMatikm
komentarz
komentarz (edytowane)

ech a dlaczego w esc.pl te karty są droższe niż w komputroniku?!!?

i dlaczrgo w komputroniku pisze taktowanie pamięci 4800 mhz, a w esc 2400 mhz???

maziak
komentarz
komentarz

Skad wiesz jaka bedzie cena ? Przeciez tych kart jeszcze nie ma ^^ W esc mieli jedna sztuke PowerColora ( nawet ja macalem :) )

Drugie pytanie ----> google.pl

Lipton
komentarz
komentarz

Może dostali taniej z hurtowni, jutro będę wiedział więcej ;)

Taktowania w komputronie są efektywne. Mnożysz x2.

Kozii512
komentarz
komentarz

Nie polecam tego sklepu. Po zakupie i instalacji ciągle występowały jakieś problemy, BSOD'y itd. Dzisiaj okazało się, że 2 i 4 gniazdo na płycie głównej jest uszkodzone. Teraz pewnie czeka mnie miesiąc bez komputera...

snip91
komentarz
komentarz

Tak, to rzeczywiście wina sklepu, że sprzęt ci się zepsuł. Nie zwalaj na sklep tylko na producenta.

qnick
komentarz
komentarz

[quote name='plapik' date='08 październik 2009 - 19:51 ' timestamp='1255024271' post='876573']
[b]qnick[/b]

A z kąd masz taką informację? Pisałem dzisiaj do Esc i napisali mi , że narazie nie mają żadnych konkretnych informacji na temat dostawy Radeonów z serii 5xxx .
Ale mam nadzieję , że jednak te Radeony pojawią się w przyszłym tygodniu tak jak napisałeś =)
Pozdrawiam,
Plapik
[/quote]

Dzwoniłem do nich. Mówili, że w tym tygodniu będą

Lipton
komentarz
komentarz

Ceny HD5870 mają spaść. Kiedy ? No wtedy, gdy większe ilości znajdą się w hurtowniach. Na razie esc.pl bierze karty od ręki czyli pojedyncze sztuki.

  • 3 tygodnie później...
biellun
komentarz
komentarz

Witam, jako że można pisać tu o wszystkim i o niczym , nie chciałem zaśmiecać konkretnych działów. Chodzi mi o sklep ESC.pl, chcę zamówić zestaw ale nie wiem jak to w tym sklepie się odbywa, czy trzeba do nich zadzwonić i telefonicznie zamówić (czy taka opcja jest lepsza) czy może meilowo (i tez jest pewna). Kolejna sprawa to chodzi o wpłatę pieniędzy, pewnie jak to bywa przy takich zakupach na duże kwoty potrzebne są zaliczki? Sklep ten ma jedną stała zaliczkę czy to może różni się od kwoty zamówienia... Trzecia sprawa to czy oni składają zestaw u siebie i w tedy wysyłają czy wysyłają wszystko oddzielnie i mam sobie sam złożyć, czy może mogę sobie wybrać i jak uważanie która opcja jest lepsza... narazie to tyle jak coś sobie przypomnę to napiszę.

[color="#FF0000"]// od tego jest zbiorczy topic. Post przenoszę.
// EvilKillaruna.[/color]

n-man
komentarz
komentarz

przy zamówieniu na esc.pl wpisałem: "zamówienie z forumpc.pl" ale wybrałem przesyłke kurierska z przelewem na konto i doliczyło 15 zł, mam smiało sobie odjac 14zł z całej kwoty i zrobić im przelew? i drugie pytanie, przy tej opcji przesyłki za 1 zł liczy sie też za pobraniem?

Lipton
komentarz
komentarz

Jeżeli komputer kosztuje więcej niż 1800 zł to możesz sobie automatycznie odliczyć 14 zł ;)

fball
komentarz
komentarz (edytowane)

mam zamiar w tym sklepie kupić pamiątki (goodram pro) , czy na pewno będzie bezpieczne kupno tych pamięci w tym sklepie? , czy w razie gdyby pamięci były uszkodzone (np. błędy - memtest itp.) to czy nie ma żadnych problemów z gwarancją?Pzdr.

Lipton
komentarz
komentarz

Nie będzie żadnych problemów ;)

Morango
komentarz
komentarz

dowiedziałem się że jeżeli kupię całe podzespoły (karta graficzna , płyta główna , pamięci ram, dysk , zasilacz , obudowa ,DVD , procesor) to przywiozą mi już zestaw złożony sami z siebie czy trzeba się o to prosić ? i jeszcze jedna sprawa gdzie się wpisuje te uwagi żeby dostać przesyłkę za 1zł ?? wchodzi się w 'STWÓRZ WŁASNY ZESTAW' i na samym dole jest 'KOMENTARZ' i tam się to wpisuje ?? czy gdzie ...

A43vil
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie wiem czy dobry dział jeżeli nie to usuńcie post.
Ja jak i mój kolega ostatnio dość mocno rozczarowaliśmy się z sytuacji która miała miejsce w serwisie esc.pl. Jak wiadomo serwis jest bezpłatny jeżeli jest gwarancja prawda? paczkę z komponentami które chcemy serwisować wysyłamy na własny koszt prawda? Ostatnio mój kolega miał artefakty raczej ma artefakty w swoim GTS'ie 250 i czasami wyłącza się mu komputer. Przyszedł do mnie podpiąłem jego grafie pod swój PC i były dokładnie te same objawy dla pewności podpięliśmy moją grafikę pod jego PC wszystko śmigało 3h grania bez przerwy. Postanowiliśmy więc że wyślemy k.graficzną i ewentualnie zasilacz. Po 2 Tygodniach dostaliśmy pisemną wiadomość na E-mail leciało to mniej więcej tak że:

"Nie wykryto żadnych usterek w waszym sprzęcie i nie obciążymy was kosztami serwisowania / wysyłki " nie pamiętam już dokładnie o które koszty chodziło. Odesłali nam sprzęt i jak nie działał tak nie działa.

Dość nie miła sytuacja, powiedziałem koledze żeby wysłał całego PC'ta ale wiadomo koszty wysyłki nie będą małe, więc zostawił to tak jak jest i męczy się z PC.

Morango
komentarz
komentarz

witam to znowu ja , chodzi mi o ta przesyłkę za 1 zł . Pisze że żeby uzyskać przesyłkę za 1zł (przy zakupie powyżej 1800 zł) trzeba wpisać w uwagach 'forum pc' . A ja dalej nie mogę znaleźć gdzie się to wpisuje . Zarejestrowałem się już na stronie i klikam 'STWÓRZ WŁASNY ZESTAW' i boję się dać do koszyka bo nie wiem gdzie się daje te uwagi . Na samym dole jest napisane 'KOMENTARZ' i czy to tam się wpisuje ?? czy jak najpierw się daje do kosza a potem coś robi ?>? proszę żeby wypowiedział się ktoś kto już zamawiał komputer i dostał wysyłkę za 1 zł . I oni sprawdzają wszystkie części ?? jeżeli tak to muszę bodajże wgrać windowsa , oni potem go odinstalowują ?? Proszę o [b]dokładne[/b] wytłumaczenie jak to wszystko wygląda . Z góry thx

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.