x-kom hosting

ESC.pl

snip91
komentarz
komentarz

A ja mam takie pytanie mam zamiar zamówić zestaw na esc.pl lecz czy jest opcja zmiany niektórych rzeczy w tym zestawie np z 2x 1gb ram do 2x 2 gb ?? I czy gwarancja się nie traci jak np zmienię po roku w nim coś. Spotkałem się już ze obudowy są na blokady i jak je otworzysz to gwarancja się traci jak jest na esc??

Na pewno jest. Żadnych plomb nie ma, możesz wymieniać części.

Lyst
komentarz
komentarz

Ok wielkie dzięki za pomoc.

infinity007
komentarz
komentarz

infinity: Tak, w komentarzu do zamówionego zestawu ;)

Ale jak już wpisze to hasło w komentarzu to co mam kliknąć?: "Prześlij do konsultacji" czy "Do koszyka"

Lipton
komentarz
komentarz

Do koszyka. Tak jakbyś zamawiał sprzęt.

iNcy
komentarz
komentarz (edytowane)

Miałem zamawiać nagrywarkę DVD Pioneer DVR-117FBK LabelFlash (black) , lecz wczoraj po wejściu na esc.pl już jej nie było, wie może ktoś czy da się ją jeszcze zamówić? Bardzo mi zależało na jej kupnie.

Edytowane przez iNcy
Lipton
komentarz
komentarz

Skontaktuj się z nimi, być może znajdą ją gdzieś ;)

infinity007
komentarz
komentarz

Lipton, możesz mi odpowiedzieć na 2 pytania?

1. Do czego służy ta opcja "Prześlij do konsultacji", w razie jakich potrzeb mam tam kliknąć?

2. Czy sklep esc.pl może zrobić upgrade płyty głównej do najnowszego biosu jeśli ich się poprosi?

snip91
komentarz
komentarz

1. Zapewne wysyłasz wtedy konfig do ESC i oni sprawdzają, czy wszystko będzie do siebie pasowało i czy części są dostępne.

2. Myślę, że mogą to zrobić. Raczej nie będzie problemu.

ericsson182
komentarz
komentarz

Orientuje się ktoś kiedy będzie nowa dostawa Sapphire Radeon HD4870 Toxic 1024MB? I ile dni trwa taka dostawa do tego sklepu esc?

snip91
komentarz
komentarz

Pisałem dzisiaj w tej sprawie do przedstawiciela ESC i dowiedziałem się, że około 28 sierpnia powinna być dostawa.

Właśnie 2 dni temu się skończyły.

pawlowy86
komentarz
komentarz (edytowane)

Co trzeba zaznaczyć przy zamawianiu komputera żeby przesyłkakosztowała złotówkę? W którym miejscu należy wszystko wpisać? Proszę o jak najszybszą odpowiedz

Edytowane przez sniper45
temat scalony
Disq
komentarz
komentarz

Polecamy zakupy sprzętu komputerowego w sklepie internetowym ESC.pl. Każdy użytkownik serwisu ForumPC.pl który zamówi sprzęt na kwotę powyżej 1800 zł. otrzyma przesyłkę za 1 zł. Warunkiem uzyskania rabatu jest wpisanie w uwagach zamówienia hasła: "forumpc.pl".

Tak trudno przeczytać?

Kozii512
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam. Mam kilka pytań:

1. Czy jeśli oni mi tam w sklepie złożą części w jedną całość, to gwarancja zostanie tak jak bym kupował części oddzielnie (np. Procesor - 3 lata)? Bo na Gralu jeśli kupuję jako części to mam powiedzmy 3 lata na każdy podzespół, natomiast jeśli oni składają w zestaw, to gwarancja jest na zestaw, czyli 1 rok.

2. Jeśli wybiorę przesyłkę kurierem za pobraniem i dodam w komentarzu "forumpc.pl" to też mam przesyłkę za 1zł., czy te 1zł. obowiązuje tylko przy przelewie?

3. Czy gotówkę płacę kurierowi przy odbiorze, czy jakoś inaczej?

Proszę o szybką odpowiedź, gdyż dziś chciałbym zamówić sprzęt. Pozdrawiam!

Edytowane przez Kozii512
snip91
komentarz
komentarz

1. Każda część osobno.

2. Każdy rodzaj wysyłki.

3. Kurierowi.

  • Dobra wypowiedź 1
carlcj
komentarz
komentarz

Witam

chce zamówić ze sklepu ESC zestaw komputerowy za 2100zł

i tu moje pytanie czy jeśli poczekam jeszcze miesiąc to jest szansa że ceny podzespołów spadną bo ostatnio zauważyłem małą obniżkę cen

Lipton
komentarz
komentarz

Tego nikt nie wie. Można czekać, aż wyjdą Radeony 5XXX, ale nie wiadomo co one przyniosą. Jeżeli będą kosztować więcej niż 1000 zł to nie spodziewałbym się obniżek kart typu HD4870 czy GTX 260.

bartek25
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam. Mam pytanie czy w sklepie esc.pl placi sie cos za poskladanie kompa i wgranie biosu czy jest to za free ?? Jesli to potrzebne to komp za 3000zl ;]

Edytowane przez sniper45
temat scalony
snip91
komentarz
komentarz

Nie, jest to darmowe.

bartek25
komentarz
komentarz

a ile to kosztuje 20 zl za kazda czesc??

snip91
komentarz
komentarz

Przecież napisałem, że darmowe...

Duban
komentarz
komentarz

Nie zrozumiałeś :)

Za to się nie płaci.

EDIT:

opss, nie zauważyłem nast. strony :E

iNcy
komentarz
komentarz

Witam

Mam pytanie co do zasilacza, a konkretnie o Antec TruePower New 550W, na stronie esc napisane jest 24 miesiące gwarancji, a ten model zasilacza dokładnie ma 60 miesięcy gwarancji (patrzyłem nawet w kilkunastu sklepach). Czy jest to błąd w opisie, czy po prostu mają krótką gwarę na ten zasilacz?

bartek25
komentarz
komentarz

CZemu nie odpisuja mi z esc.pl na e-mail'a lub gg ... ??

Pietrek88
komentarz
komentarz (edytowane)

Elo! Ile mniej wiecej trzeba czekać na zestaw zamówiony w ESC? Wysyłają pocztą,czy kurierem?

Edytowane przez Duban
scalam //Duban
jimmy29
komentarz
komentarz

moje ostatnie zamówienie było o godzinie 16.30 a dostawa o godzinie 10 następnego dnia. Zawsze tak jest!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.