x-kom hosting

ESC.pl

Lipton
komentarz
komentarz

Jeżeli dzisiaj zamówisz to jutro wyślą i będzie na czwartek. Nie wiem w czym problem. Biegnący czas działa na Twoją niekorzyść.

kkg
komentarz
komentarz (edytowane)

Bo chodzi o to, że chciałem się poradzić i zapytać o kilka rzeczy jeszcze...

Bo nie wiem, czy zamawiając samodzielnie złożony zestaw, są już w nim takie rzeczy, jak: śrubki, przewód do podłączenia dysku albo pasta termoprzewodząca.

I chciałbym też np. zamówić lepszą pastę termoprzewodzącą niż w zestawie itp itd...

snip91
komentarz
komentarz

Śrubki i kabelki są. Pasta jest BOX'owa. Możesz dokupić lepszą - zależy jaka kwota.

kkg
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok, dzięki

Czyli zamawiając taki zestaw:
[quote]Produkty
------------------------------------------------------
1 x Kingston 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9 HyperX Blue (KHX1600C9D3B1K2/4G) = 250zł
1 x Cooler Master Elite 370 (Black) (RC-370-KKN1) = 179zł
1 x Fractal Design Integra 500W (FD-PSU-INTEGRA-500) = 215zł
1 x Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 (HD502HJ) = 139zł
1 x Asus M4A88T-V EVO/USB3 /AMD 880G/ (M4A88T-V EVO/USB3) = 335zł
1 x SilentiumPC Spartan HE923 () = 69zł
1 x AMD Phenom II X2 555 Black Edit /3.2GHz, L3 6MB, 80W, BOX, AM3/ (HDZ555WFGMBOX) = 320zł
------------------------------------------------------
Koszty przesyłki: 25,00zł
VAT 22%: 276,26zł
Suma: 1532,00zł[/quote]
Będzie w nim wszystko, co jest potrzebne, aby był od razu gotowy do działania?
Pomijam system operacyjny.

To jak?
Z góry wielkie dzięki!
Pozdr! ;)

[b]@EDIT[/b]
Złożyłem już zamówienie, niby jest w trakcie realizacji.
Jednocześnie poprosiłem kolegę, żeby zadzwonił do tego sklepu ESC i się dowiedział, jak z odpowiedzią na maila.
Pan przez telefon powiedział, że dzisiaj na pewno odpiszą (nawet prosił o podanie mojego maila), co jednak do tej pory się jeszcze nie stało (sklep czynny do 18:00)
I mam pytanie, po jakim czasie od złożenia zamówienia sklep kontaktuje się z klientem (zaznaczyłem, że proszę o kontakt przed wysyłką sprzętu) - zamówienie złożone ok. godz. 16:00

snip91
komentarz
komentarz

Pewnie skontaktują się, jak złożą kompa i spakują.

kkg
komentarz
komentarz

Ok

A jak z pierwszą częścią pytania?

Pozdr!

Lipton
komentarz
komentarz (edytowane)

Z tego co wiem o 16 wysyłają wszystkie paczki. Tak, więc odezwą się o godzinie 14-15.

snip91
komentarz
komentarz

[quote name='kuba k.' date='23 listopad 2010 - 20:11' timestamp='1290539589' post='1127972']
Będzie w nim wszystko, co jest potrzebne, aby był od razu gotowy do działania?
[/quote]
Tak.

koperek69
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam,
mam pytanko we wtorek złożyłem zamowienie w esc.pl wczoraj rano zadzwonili ze wszystko ok, maja sprzet i mam czekac na sms kiedy mam po to wpasc, wybralem odbior osobisty,dziś do nich dzwonie czy mógłbym wpaść, a oni że mam czekać na sms i się rozłączyli.... Wiecie o co chodzi;/:)??

snip91
komentarz
komentarz

Chodzi o to, żebyś czekał na SMS.

kkg
komentarz
komentarz

I przez pier****** Pana Kuriera szlag wszystko strzelił.
Wiem, że to nie miejsce na takie żale, ale po prostu to jest kpina.

Na swojej stronie ESC pisze:
BARDZO WAŻNE!
NALEŻY BEZWZGLĘDNIE SPRAWDZIĆ STAN I ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI W OBECNOŚCI KURIERA. W SYTUACJI STWIERDZENIA NIEZGODNOŚCI LUB JAKICHKOLWIEK USZKODZEŃ ZAWARTOŚCI NALEŻY BEZWZGLĘDNIE W OBECNOŚCI KURIERA SPORZĄDZIĆ PROTOKÓŁ SZKODY ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM STANU OPAKOWANIA I ZABEZPIECZEŃ, STANU ZAWARTOŚCI ORAZ KOMPLETNOŚCI ZAMÓWIENIA. PODSTAWĄ UWZGLĘDNIENIA SZKODY SPEDYCYJNEJ JEST POPRAWNIE WYPEŁNIONY PROTOKÓŁ SZKODY SPORZĄDZONY W CHWILI ODBIORU TOWARU W OBECNOŚCI KURIERA.

Zapłaciłem mu i powiedziałem, że potwierdzę odbiór, jeśli wszystko będzie w porządku, i żeby poczekał chwilę to otworzę przy nim tę paczkę, żeby móc spisać ewentualny protokół szkody.

A ten mi oddał pieniądze i z tekstem do mnie, że jeśli nie chcę paczki to nie, on nie ma czasu, do widzenia.

Specjalnie przyjechałem z Poznania do domu, żeby złożyć ten komputer, zainstalować system itp, bo miał to być prezent, a tylko teraz miałem dwa dni wolne od szkoły i pracy.
Następne wolne mam dopiero na święta.
Więc nie dość, że straciłem czas i pieniądze (podróż), to jeszcze nic nie załatwiłem.
Nie wiem, jak u Was, ale ja już nigdy nie zamówię nic DHLem.

To tak w ramach ostrzeżenia.

Pozdr!

snip91
komentarz
komentarz

Obowiązkiem kuriera jest poczekanie na sprawdzenie paczki, nie może Ci tego odmówić. Jeśli tak zrobił, to możesz walić do kierownika zmiany, czy kogo tam w DHL'u nie mają.

necik
komentarz
komentarz

Napisz do http://www.dhl.com.pl/pl/kontakt/kontakt_express.html

Praca na stanowisku kuriera nie jest jakimś przywilejem.

Lipton
komentarz
komentarz

Nie rozumiem za bardzo tego co napisałeś. W takim razie co? On Ci oddał pieniądze, a Ty jemu komputer? Za to, że nie chciał zaczekać?
Fakt, faktem że w DHL-u jest istny rozgardiasz. Nie potrafią zawrócić paczki chociaż obiecują Ci to telefonicznie.

Z tego co wiem nawet gdyby kurier odszedł, a zauważyłbyś szkody to oni muszę przyjechać i sporządzić ten protokół. Tak jest np: w UPS.

kkg
komentarz
komentarz (edytowane)

Dokładnie, nie chciał zaczekać i nie chciał pozwolić mi na sprawdzenie paczki przy nim.

A co do tego, że nawet, gdy kurier już odjedzie, to muszą przyjechać sporządzić protokół szkody, to już raz się na tym naciąłem. Walczyłem ponad miesiąc i ostatecznie się udało, ale już miałem dosyć, dlatego chciałem uniknąć ponownie takiej sytuacji.

I jeszcze dla sprostowania, to on mi pierwszy oddał pieniądze, i powiedział, że nie ma czasu.
Nie oddałem mu tej paczki, bo nawet jej nie dostałem, po prostu ją wziął i zwiał.

Pozdr!

  • 2 tygodnie później...
LOUEK
komentarz
komentarz

Witam. Jak to jest z ta przesyłka za 1zl w esc? Napisalem pytanie na maila w zwiazku z tym i oto odpowiedz.
"Wysyłki za 1 zł juz nie ma, jest wysłany Pad do grania za 1 zł" czyli jednak lipa juz z ta przesylka za 1zl?..

Gość
komentarz
komentarz

Ta przesyłka była niestety teraz zamiast tej opcji jest ta 2 beznadziejna i nikomu nie przydatna "pad za 1zł" dostajesz pada i płacisz za kuriera normalnie.

LOUEK
komentarz
komentarz

ale pada wybieram sam za ta 1zl? i kwota tez musi przekroczyc 1800zl?

snip91
komentarz
komentarz

Nie wybierasz sobie pada, ESC daje jakiegoś za 50 zł. Cena zamówienia - min. 1800 zł.

LOUEK
komentarz
komentarz

a nie wie moze ktos ile wyniesie mnie przesylka kurierska pobraniowa PC?

snip91
komentarz
komentarz

Na pewno jest napisane przy składaniu zamówienia. Pewnie w granicach 20 - 25 zł.

Gość
komentarz
komentarz

A co nie da sie zadzwonić napisać maila? Najprostszy sposób aby się dowiedzieć.

LOUEK
komentarz
komentarz

Pytalem i akurat na to pytanie odp nie dostalem dlatego pomysalem ze moze ktos z was zamawial i wie :)

Gość
komentarz
komentarz

Paczka do 25kg kosztuje 25zł za pobraniem. Pisze na stronie sklepu.

woto
komentarz
komentarz (edytowane)

Czesc planuje zamowic
[img]http://img153.imageshack.us/img153/5986/komputer.png[/img]
na esc.pl

Czy nadal jest problem z magazynem tak jak czytalem w postach z 2009 roku na 1 stronie tematu?
Czy nadal dzwonia do ludzi namawiajac na zmiane niektorych czesci zamowienia?


@edit
I jeszcze jedno
Jezeli nie ma mnie czesto w domu i kasa bedzie czekala na kuriera i ktos z rodziny zaplaci - matka lub ktos inny
a ja przyjde pozniej do domu i cos w kompie okaze sie zepsute to bede mogl to jakos zglosic?

prosze o odp!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.