x-kom hosting

ESC.pl

A43vil
komentarz
komentarz

Raczej jest tak że systemu Ci nie instalują, tylko części pewnie sprawdzają na jakimś kompie testowym, ewentualnie np Ubutnu robią test pamięci dla pewności czy wszystko jest ok. W ogóle dziwi mnie to że nie umiesz zamówić kompa, [b]Lipton[/b] Ci wszystko napisał i to już 2 raz.

  • Dobra wypowiedź 1

Morango
komentarz
komentarz

spokojnie już wiem , a ten link co mi podałeś prowadził mnie do mojego koszyka w którym nic nie było więc jak mogłem wiedzieć że najpierw się daje do koszyka a potem robi skoro nie dałem do koszyka . Teraz już wiem thx .

Jeszcze jedna sprawa dotycząca zestawu . Jak zamówię cały zestaw i oni mi go złożą to przecież obudowa jest zaplombowana (przynajmniej tak wyczytałem), więc jak chcę w najbliższym czasie wstawić jakąś dobrą kartę muzyczną to jak to zrobić ? Przecież jeżeli plombę od plombuję to tracę gwarancję ....

tomek.b9
komentarz
komentarz
:pff: ...

http://www.esc.pl/information.php?info_id=21

Zestawy komputerowe w chwili wydania do klienta opatrzone są „plombą” informacyjną, świadczącą o użyciu do ich montażu komponentów wyszczególnionych w specyfikacji oraz o poprawnym przejściu testów przedsprzedażnych. [b]Zerwanie plomby informacyjnej nie ma wpływu na realizację gwarancji co umożliwia samodzielną modernizację zakupionego sprzętu. [/b]
  • Dobra wypowiedź 1
A43vil
komentarz
komentarz

Że się tak spytam co tutaj jest nie jasne?

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Witam jako że częśto polecacie sklep Esc.pl zadam tutaj pytanie do osób które zakupiły zestaw komputerowy w powyrzszym sklepie(składak).

Czy przy kurierze otwieraliści przesyłkę i zaglądaliście do wnętrza komputera( żeby sprawdzić np czy doszły takie podzespoły jak zamawialiście)? Chciałem zapytać w sklepie ale z nimi nie ma kontaktu.... a nie ufam im zbytnio:P A nie wiem co będzie jak zapłace kurierowi odkręce sobie obudowe a tu będzie coś czego nie zamawiałem np. I co wtedy z reklamacją czy jej moga odmówić bo nie otwarłem kapa przy kurierze.


Z góry dziękiz a odpowiedz;)

[color="#FF0000"]// Przenoszę do zbiorczego.
// EvilKillaruna.[/color]

A43vil
komentarz
komentarz (edytowane)

W regulaminie sklepu jest napisane że trzeba sprawdzić paczkę przy kurierze, ja sam jak zamawiałem głośniki i kartę dźwiękową i musiałem przy nim sprawdzić czy wszystko jest a dopiero potem zapłacić i podpisać kwitek i powiedzieć do widzenia. Tyle było śmiesznie że karta dźwiękowa przyszła mi w pudełku z zasilacza i myślałem że mi coś złego wysłali dopiero potem otworzyłem po rozmowie z konsultantem na meilu i się okazało że mój Xonarek jednak doszedł.

Gość
komentarz
komentarz

Ale do prądu nie zamierzam nic podłączać bo nie mam monitora ani zasilacza nawet w domu. Ma działać jak nie będzie będę robił reklamacje najwyżej.

A43vil
komentarz
komentarz

Przy nim sprawdzasz tylko czy to co zamówiłeś dostałeś do rąk, oni przed wysyłka sami sprawdzają podzespoły z tego co mi wiadomo. Więc przy kurierze sprawdzasz tylko czy np zamiast swojego GTX 285 nie masz GTS 250, tylko to przy nim robisz. Jeżeli się nie zgadza to następuję reklamacja z tytułem " towar niezgodny z umową" do czego ma prawo każdy konsument.

Gość
komentarz
komentarz

Nie sprawdze nawet czy mam odpowiednie podzespoły bo ja od 7 do 15 pracuje i zapewne kuriera przyjmie siostra.... a ona nie sprawdzi tego bo to dla niej za trudne zadanie. Do mnie nigdy kurier nie dojechał po południu , zawsze jest przed południem.
Tak że mam to gdzieś niech się dzieje co ma się dziać jak wykryje niezgodność później to według praw konsumenta i tak mam prawo zwrócić towar do 7 dni bodajże :pff:

  • 1 miesiąc później...
capslo
komentarz
komentarz

Jeżeli zapłaciłem juz za kompa ale jeszcze pisze że nie zaksiegowali mogę zrezygnować z komputera .Czy oddadzą pieniądze? bo mam możliwość kupna taniej

Lipton
komentarz
komentarz

Spróbuj się do nich dodzwonić może się uda ;)

capslo
komentarz
komentarz

Bo boje się że powiedzą tak oczywiście niema sprawy a kasy jak niema tak nie będzie

[quote name='capslo' date='20 grudzień 2009 - 21:39 ' timestamp='1261341577' post='926400']
Bo boje się że powiedzą tak oczywiście niema sprawy a kasy jak niema tak nie będzie
[/quote] Dobra już nie będę kombinowal . Ale jeśli wpłaciłem kasę w czwartek o 18 i do dzisiaj pisze że nie zaksięgowali to trochę długo.Szkoda bo myślałem że komp będzie moim prezentem gwiazdkowym

Kamix
komentarz
komentarz

Co do odkręcania obudowy to kurier u mnie się krzywił i nie było raczej opcji.
Jedyne co zrobiłem to przez popatrzyłem przez wentylatory z tyłu, przez wywietrzniki z boku, oraz go podniosłem, żeby zobaczyć wagę. Zapłaciłem i od razu odkręciłem. Wszystko było OK :) Zerknijcie jeszcze na plomby czy są OK. Jak tak to macie pewność, że nikt po wysłaniu paczki nie otwierał obudowy. Oczywiście zerwanie ich w domu nie powoduje utraty gwarancji.
Jedyne co mnie strasznie denerwowało, to "pańska karta będzie w tym tygodniu", mija tydzień, przepraszamy będzie w tym tygodniu, zadzwoniłem wkurzony i zapytałem się w co oni sobie ze mną lecą i wtedy usłyszałem, że nie mają pewności kiedy będzie, a będzie jak pojawi się w hurtowni.
Więc znudziło mi się czekanie i wziąłem dostępny model, od tego czasu do przysłania komputera jak sie nie myle minęło 3 dni :)

capslo
komentarz
komentarz (edytowane)

Chce skorzystać z praw konsumenta i zwrócić im towar w ciągu 10dni czy będą z tym problemy.Jak wygląda gwarancja bo mam tylko oddzielną na dvd a na inne podzespoły nie mam czy gwarancją są plomby a może faktura o którą nie prosiłem
Przyczyna: Gdy włączam grę i trochę w nią pogram komputer się wyłącza myślę że to wina zasialacza który chciałem zmienić ale sprzedawca powiedział że niema takiej potrzeby że ten wystarczy

Lipton
komentarz
komentarz

Napisz jak wygląda zestaw.

capslo
komentarz
komentarz

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=139950

Lipton
komentarz
komentarz

Kolego chcesz, żeby na Feelu ten sprzęt Ci ciągnął ? Sprzedawca miał racje, że wystarczy, ale do pracy na pulpicie. Przy większym obciążeniu natychmiast padnie i lepiej nie próbuj na nim grać, bo cały sprzęt sfajczysz.

Normalnie nie wierze, że Ty taki komputer postawiłeś na Feelu.

[quote]narazie bo niemaiłem możliwości zmiany troche kasy będe miał to zmienę [/quote]

Te zdanie określa Twoją głupotę, bo czeka Cię teraz zbieranie niezłej sumy na zasilacz.

capslo
komentarz
komentarz

No ale sprzedawca chyba powinien wiedzieć że jeżeli biorę taki sprzęt to nie po to żeby podziwiać pulpit . Ja byłem skłonny kupić całkiem inny zasilacz :)

Lipton
komentarz
komentarz

Raz piszesz nie, raz tak. Już Cię nie rozumiem.

To byłeś skłonny, czy nie ?

capslo
komentarz
komentarz

Jak rozmawiałem to pytam się czy ten wystarczy bo jak nie to najwyżej zmienimy na jakiś inny to sprzedawca mówi nie ma takiej potrzeby modecom jest wydajny i wystarczy do tych nowych konfiguracji 500wat w zupełności wystarcza no to jak tak mówi no to ok posłucham się :). To teraz na jaki zmienić na bq 530w

Lipton
komentarz
komentarz

Dopiero po nowym roku mogę wyjaśnić tą sytuacje, ale rzeczywiście z punktu widzenia konsumenta jest to dosyć dziwna sprawa i nie jasne wprowadzenie w błąd.

capslo
komentarz
komentarz (edytowane)

w poniedziałek zadzwonię porozmawiam i zobaczymy co z tego wyniknie :)

Kamix
komentarz
komentarz

Też wam ESC nie działa? :)
Bo mi nie śmiga ani normalnie, ani przez żadne proxy.

capslo
komentarz
komentarz

ten zasilacz pociągnie gry progamy itp http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=142&products_id=7369

Lipton
komentarz
komentarz

Mi działa bezproblemowo ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.