x-kom hosting

ESC.pl

Pietrek88
komentarz
komentarz

Niby zlozylem zamowienie, ale w opcji ostatnie zamowienia nic nie pisze, w ogole na maila nic nie przyszlo, itd. nie wiem juz czy zamowilo czy nie. Mozna sprawdzic jakos?xD

Duban
komentarz
komentarz

To może napisz do nich, skąd mamy wiedzieć, czy się zamówiło ? o.0

ericsson182
komentarz
komentarz

Ja tez mam pytanie...

Jezeli zamowie zestaw i w komentarzu wpisze "forumpc.pl" i klikne "do koszyka" i potem "do kasy" to skad oni beda wiedziec ze ja chce przesylke kurierska pobraniowa?

Czy oni tylko maja jeden rodzaj przesyłki tym kurierem czy poczta tez wysyłaja?

snip91
komentarz
komentarz

Napisz, że ma być kurier...

ericsson182
komentarz
komentarz

Napisz, że ma być kurier...

W komentarzu zamówienia?

snip91
komentarz
komentarz

Skoro nie ma takiej opcji do wybrania poza komentarzami, to w komentarzu.

Lipton
komentarz
komentarz

Na końcu zamówienia jest wybór opcji przesyłki, więc dziwie się jak nie możesz jej mieć...

Pietrek88
komentarz
komentarz

Wie ktoś jak to jest z tym zamówieniem w esc, zlozylem zamowienie we wtorek wieczorem, a w zakladce moje zamowienia, historia zamowien nie ma tego zamowienia, pisze ze nie robilem jeszcze zakupów, wiec niepokoje sie ze sie nie zamowilo. Na maila tez nic nie przyszlo ze zamowilem, albo ze towar zarezerwowany lub wyslany, gdzies czytalem ze niby przychodzi info na maila. Jak to jest? Moze nie potrzebnie sie martwie? :niepewny:

OCtoBeR
komentarz
komentarz (edytowane)

hejka

czy ten procesor: KLIK jest w wersji Black Edition????? Na stronie esc.pl ani w opisie ani w nazwie nie ma Black Edition.. to mnie bardzo niepokoi ze to jest zwykly procesor bez wersji Black Edition. Czy istnieja te procki bez wersji BE?

djmakus
komentarz
komentarz
Czy istnieja te procki bez wersji BE?

nie. każdy jest BE :)

OCtoBeR
komentarz
komentarz

A mam jeszcze jedno pytanie.

Jezeli zamowie u nich zestaw np. w poniedziałek o godzinie 20.00 to oni skladaja go we wtorek i wysylaja? Bo oni chyba pracuja do 18.00 a jest jakas obawa, ze jak zamowie o 20.00 to do nich nie przyjdzie moje zamowienie?

snip91
komentarz
komentarz

Przyjdzie na pewno. Przecież to idzie nie zależnie od tego, czy oni są w biurze, czy nie.

Składanie zestawu trwa 1-2 dni zależnie od "ruchu".

ericsson182
komentarz
komentarz

hejka,

chce zlozyc zestaw na esc no i tak klikam "stwórz zestaw" i wybieram platforme Intel i szukam procesora Intel core i5 i nie ma go tam ;/ ;/ ;/. wiec jak mam zlozyc zestaw jezeli nie da sie wybrac tego procka i mobo ;/

Pietrek88
komentarz
komentarz

zamowilem zestaw w esc w czwartek, dzwonili ze nie maja klawiatory tej co chcialem i dadza inna, zgodzilemn sie i koles powiedzial ze wysla mi zestaw w piatek, i dojdzie w poniedzialek. Dzis mamy poniedzialek i narazie nie bylo kuriera, ale przyszedl mail przed chwila ze towar wyslany i status zamowienia zrelizowany. No i mam pytanie czy te melie dochodza z opozniaczem? Moge liczyc ze dzis jeszcze dojdzie przesylka? :D

FoXx
komentarz
komentarz

Pietrek nie liczyłbym już..

ja 7 częsci zamówilem w srode po nie bylo ram.. wymienili jakos bo maila odebralem w czwartek rano powiedzialem ze chce inne wymienili i od razu paczke spakowali juz w czwartek i wyslali po 17 chyba jakos albo o 20.. :| w piatek o 12 kurier podjechał :D

jesli kurier obciazony to moze podjechac jeszcze sprawdz sobie na stronie www kuriera czy paczka jest w Twoim miejscie jak jest i napisane ze kurier ma to przyjedzie dzis :)

Pietrek88
komentarz
komentarz

wpisuje numer tej paczki i pisze ze brak danych :>

FoXx
komentarz
komentarz

http://www.gls-poland.com/pl/home/index.html

tutaj wpisujesz? to co przyslali Ci mailem? no dziwne...

i co przyslali czy nie?

ArturK
komentarz
komentarz

Nie jestem zadowolony z esc. Dostałem wadliwy sprzęt. Gdyby tylko go przetestowali, to by zobaczyli, że coś jest nie tak. Teraz muszę go reklamować, ponosić koszty w związku z wysyłką i czekać aż rozwiążą problem i znów odeślą. Gdyby była możliwość, to zrezygnowałbym z tego sprzętu i chciał zwrotu pieniędzy, bo komputer potrzebny był mi teraz, a nie wiadomo, czy zobaczę go nawet w przyszłym tygodniu.

FoXx
komentarz
komentarz

[quote name='ArturK' date='16 wrzesień 2009 - 15:26 ' timestamp='1253107600' post='862686']
Nie jestem zadowolony z esc. Dostałem wadliwy sprzęt. Gdyby tylko go przetestowali, to by zobaczyli, że coś jest nie tak. Teraz muszę go reklamować, ponosić koszty w związku z wysyłką i czekać aż rozwiążą problem i znów odeślą. Gdyby była możliwość, to zrezygnowałbym z tego sprzętu i chciał zwrotu pieniędzy, bo komputer potrzebny był mi teraz, a nie wiadomo, czy zobaczę go nawet w przyszłym tygodniu.
[/quote]

eh no ryzyk fizyk.. sprzęt komputerowy dziś jest bardzo wadliwy.. a szczegolnie ich transport to totalna porażka...
jak mogą Ci testować sprzęt? nie rozumiem... mają Ci używaną część dać? a pozniej bedziesz pisał że dostaleś używke? bo sa slady uzytku?

gwarancja wiadomo musi byc rozpatrzona.. maja na to 2tygodnie bodajże albo 3..

co do ESC mam jedno zastrzeżenie.. dostałem wszystkie 7 części odpakowanych.. troche mnie to zdziwiło, pozniej okazalo się (przy składaniu) że oni naklejają swoje naklejki ESC.PL na każdy podzespół... (zapewne w celu uniknięcia podmianki..) troche nie fajnie bo nie wiadomo czy sprzet byl uzywany czy nie.. czy mogą z reklamacji wcisnąć kolejnemu (bo sa takie przypadki.. jeden odesle a drugi za 50zl szkoda zachodu i wyrzuca daną część a co za tym idzie? zysk dla firmy;]) dodam że drugiego kompa kupowalem w agito.pl i akacja pt. naklejki nie mają miejsca..

ale powtarzam..
sklep jest mega szybki.. kontakt dobry, szybki i pakowanie paczki też szybka sprawa:) kurier zalezy od miasta wiadomo ale u mnie byl to 1 dzien :)

Lipton
komentarz
komentarz

ArturK- Nie możliwym jest, że dostałeś wadliwy sprzęt. ESC przed wysyłką wszystko dokładnie testuje, i dopiero kiedy komputer przechodzi pomyślnie przez testy towar jest wysyłany.

Mogę Was zapewnić, że towar, który dostajecie jest całkowicie nowy. Sam zamawiałem kilka części z tego sklepu i muszę napisać, że na opakowaniu nie było śladów otwierania, a tym bardziej na sprzęcie. Jeżeli jest z tym problem, mogę skontaktować się z ESC w tej sprawie.

ArturK
komentarz
komentarz

Tak mają mi testować, że powinni zainstalować system i sprawdzić czy wszystko jest ok, a tego na pewno nie zrobili. Wkurzony jestem, bo tydzień temu dostałem komputer, wydałem dużo kasy i teraz przez ich zaniechanie musiałem tracić pieniądze na kuriera. Kpina!

Lipton
komentarz
komentarz

Robią to przy każdym komputerze :)
Może źle użytkowałeś sprzęt ?

ArturK
komentarz
komentarz

Przez 5 minut nie mogłem użytkować ani dobrze ani źle. Szkoda, że oni nie poświęcili tych 5 minut, to nie straciłbym tylu pieniędzy na kuriera. :)

Lipton
komentarz
komentarz

Podaj mi numer realizacji zamówienia na PW. Osobiście zainterweniuje w tej sprawie ;)

FoXx
komentarz
komentarz

Witam,
mam pytanie moze glupie moze nie...

[b]ale w ESC.PL ktoś zamawiał komputer ze składaniem od razu w firmie na miejscu? [/b]
chodzi mi o to czy wszystko ladnie zlożą skonfigurują i nie pogubią np. przejściówek itp itd...

komputer juz jeden za 2koła zamowiłem w ESC.PL i sam zlozylem..
ale teraz chce zamowic dla 9 letniej kuzynki i jej rodzice chcą juz zlozony... a w jakimś Media smiesznym albo stacjonarnym przepłacą dobre 200-300zl bo w gre wchodzi sredni komp do 1100zl...

[b]jesli ktos tak zamowił to prosze niech napisze czy komputer jak postawie bedzie gotowy do pracy od razu (nagrania systemu) ?[/b]

na logike wiadomo, ze tak ale chce wiedziec jak w praktyce to wyglada :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.