x-kom hosting

ESC.pl

macpac
komentarz
komentarz

A ja mam pytanie czy zamawiając tylko płytę główną procesor pamięć ram i obudowę złożą mi te części w tej obudowie czy nie składają jeżeli nie ma kompletnego zestawu.

snip91
komentarz
komentarz

Musisz ich spytać, bo nie jestem pewien. Być może złożą, jak poprosisz.

Raviczek
komentarz
komentarz

A czy wysyłają paczkę za 1zł, jeśli dopisze się ZAMÓWIENIE Z FORUMPC ??
Gdzieś ktoś o tym pisał, ale chcę się upewnić.

filip56
komentarz
komentarz

Mam pytanko czy jak będzie uszkodzony sprzęt jak przywiozą to mam zawozić do nich ?? Czy jakos inaczej ??

[color="#f4a460"]//łączę ze zbiorczym
//raaz[/color]

jaro1370
komentarz
komentarz

Najprościej to chyba będzie zadzwonić do nich i zapytać jak wygląda reklamacja.

NSLEVIN
komentarz
komentarz

To się spisuje protokół szkody.

  • 3 tygodnie później...
TomaszK
komentarz
komentarz (edytowane)

jeżeli chce skorzystać z promocji - pad za 1zł, to musze go dodać do koszyka i będzie doliczone tylko 1zł, czy mam go nie dodawać i poprostu w uwagach zapisać i dopłacić 1zł do kwoty?

PS. wie ktoś kiedy będą dostępne płyty ASUS P8P67 i czy będą miały rewizje B3?

Gość
komentarz
komentarz

W uwagach napisz i ci dorzucą do paczki

kosa97
komentarz
komentarz

Witam
Mam do was pytanie czy strona esc.pl składa komputery ??? jeśli bym zamówił zestaw ?? ( składaka komputer )
I czy bym zamówił płytę główną i processor oni mi go złożą ??

tomek.b9
komentarz
komentarz

http://www.esc.pl/information.php?info_id=21

  • 1 miesiąc później...
omnibook
komentarz
komentarz

Jesli kupie u nich całą jednostke bez karty graficznej to czy mi go złożą i czy zestaw będzie jakoś wytestowany jak to się ma w kompletnych zestawach?

Gość
komentarz
komentarz

Złożą ci bez karty ale nikt ci nic nie przetestuje a na pewno nie w tym sklepie ;)

  • 3 tygodnie później...
szymonowaty
komentarz
komentarz

Mam pytanko bo czytałem że z dostępnością produktów jest różnie, a nie wiem jak to jest czy będą mi dosyłali przez 3 miesiące w 10paczkach to co zamówiłem czy jak??? Bo zapytałem się mailem o dostępność i nic. Zamawiać czy co robić bo nie chcę trzy razy za przesyłkę płacić.:)

Gość
komentarz
komentarz

Dostaniesz telefon że czegoś nie ma zanim wyślą i zaproponują coś innego, zgodzisz się to wyślą nie to anulują zamówienie (zwrot kasy w przypadku płatności przelewem).

  • Dobra wypowiedź 1
szymonowaty
komentarz
komentarz

Dzięki:)

A jeszcze jedno szybkie pytanie czy dostanę te wszystkie kable ata, sata itp?

snip91
komentarz
komentarz

Tak, bo to jest w zestawie z płytą główną.

szymonowaty
komentarz
komentarz

Przepraszam jeszcze że tak mieszam, ale co będę musiał wpisać w tytule przelewu?

snip91
komentarz
komentarz

Numer zamówienia pewnie.

  • Dobra wypowiedź 1
szymonowaty
komentarz
komentarz

A ktoś jeszcze może się wypowie? tak dla pewności ^_^

benkowik
komentarz
komentarz

Na maila dostaniesz wskazówkę jak wykonać przelew, o ile dobrze pamiętam - jeśli nie to wystarczy zapytać sam sklep to nic nie kosztuje.

Gość
komentarz
komentarz

Zazwyczaj numer zamówienia/zlecenia jest tytułem przelewu.

kblazek
komentarz
komentarz

Czytam i czytam to widze ze wiekszosci osob sprzet dochodzi na drugi trzeci dzien a ja czekam już tydzien i nic nie ma... esc.pl to chłam nie sklep nie potrafią nawet dobrze porozmawiac z klientem tylko kręcą ze oni "postarają się" wysłać paczek , albo "dołoża wszelkich starań", czy też " paczka powinna zostać nadana". Powinna i to o wiele wcześniej ale nawet po tygodniu nie została. Wziąść kase i olać klienta tylko to umieją ! Piszę, walę drzwiami i oknami... ciągle to samo... Niby już piszą ze zarezerwowane ( czyli jest dostepne i czeka na wysyłke) a jakoś nic nie wysłali.Żałośnią są i tyle nie polecam na przyszłość. I radzę wcześniej skontaktować sie czy aby napewno mają wszystkie czesci, najlepiej telefonicznie, żeby nie próbowali kręcić !.

szymonowaty
komentarz
komentarz

Ja dostałem na drugi dzień.

  • 1 miesiąc później...
MATORAX
komentarz
komentarz

Chciałbym kupić w sklepie internetowym esc.pl złożoną jednostkę centralną (zestaw komputerowy). Tutaj nasuwa mi się pytanie, ponieważ nigdy w tym sklepie niczego nie kupowałem, nawet nie mam tam konta( dopiero mam zamiar je założyć ). Mianowicie chodzi mi o to jak wygląda cała procedura zamówienia kompletnego zestawu ( jednostki centralnej )? Co po kolei miałbym zrobić aby zamówić taki zestaw w tym sklepie? W którym miejscu pisać o tym, że chcę otrzymać już złożony zestaw oraz, że chcę aby w przesyłce znajdowały się wszystkie pudełka i akcesoria?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

snip91
komentarz
komentarz

Dodajesz wszystkie elementy zestawu do koszyka. W komentarzu do zamówienia dodajesz notkę, że chcesz złożony sprzęt i pudełka i dopisek "forumpc.pl" (wtedy dostaniesz pad gratis). Wybierasz sobie sposób dostarczenia (poczta, kurier, odbiór osobisty) i składasz zamówienie.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.