x-kom hosting

ESC.pl

BankaiGoku
komentarz
komentarz

Jak się nie mylę dostajesz gwarancję ;) A jak coś to możesz zgłosić reklamacje .
[quote name='woto' date='17 grudzień 2010 - 21:14' timestamp='1292616997' post='1141285']
Czy nadal jest problem z magazynem tak jak czytalem w postach z 2009 roku na 1 stronie tematu?
Czy nadal dzwonia do ludzi namawiajac na zmiane niektorych czesci zamowienia?
[/quote]
A tak trudno zajrzeć na ich stronę ?... Poczytać Regulamin i inne , a jak nie to napisać do nich czy zadzwonić ? ...

24adi05
komentarz
komentarz

Otóż mam pytanie : Jak wygląda oddanie sprzętu do naprawy ? Dajmy na to coś się zepsuło, nie wiem co. Co muszę zrobić, i jakie były by tego koszta ?

snip91
komentarz
komentarz

Piszesz do ESC, oni Ci wszystko wyjaśnią. Ale ogólnie rzecz biorąc musisz towar odnieść do nich albo odesłać, oni odeślą do naprawy/wymiany i dostaniesz naprawiony/nowy. Jedyne czego nie wiem to to, czy pokrywają wysyłkę w obie strony, czy tylko w jedną. Ale tak jak pisałem - gadaj ze sklepem.

24adi05
komentarz
komentarz

dzięki :D a ile mogło by to trwać ? i jaki byłby koszt (szacunkowo) w jedną stronę ?

snip91
komentarz
komentarz

Zależy co wysyłasz. Jak np. pamięci, to koszt wysyłki tego listem poleconym nie przekroczy 10 zł z kosztami koperty.

Ile by to trwało? Zależy od serwisu. Jedni robią szybciej, inni wolniej.

24adi05
komentarz
komentarz

a tak konkretniej ? tydzień - dwa , miesiąc - dwa ?

snip91
komentarz
komentarz

Pewnie koło 2 - 3 tygodni.

24adi05
komentarz
komentarz (edytowane)

a jak ma się sprawa z obsługą ? Dużo czytałem o tym iż są problemy z naprawą, nie chcą wymieniać części itp. Ile w tym prawdy ? Zależało by mi na tym sklepie bo są tam wszystkie części które chcę kupić w najlepszej cenie :D

snip91
komentarz
komentarz

Nie wiem, bo nie kupowałem tam nigdy, ani nikt znajomy nie reklamował. Ale czemu mieliby nie chcieć wymieniać, skoro to producent daje sprzęt, a nie oni?

  • 2 tygodnie później...
Neviril
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam!
Chciałam zapytać o transport za 1 zł ze sklepu esc.pl. Czy ta promocja obowiązuje nadal? Zamówienie przekracza 1800 zł. Czytałam o tym padzie za 1 zł, czy to zastąpiło tą promocję czy obowiązują obie? Jeśli tak to co wpisać w pole uwag przy zamówieniu?
Pozdrawiam :)

snip91
komentarz
komentarz

Przesyłki za 1 zł już nie ma. Tylko pad.

Gqu063
komentarz
komentarz

Witam. Chciałbym kupić [ NA RATY ! ] złożony przez kolege z forum komputer na ESC.PL

Niestety ja nie mam możliwości transportu do Gdańska, bo jest to troche kilometrów :)
Da się jakoś na raty wziąć mieszkając w Szczecinie?
[color="#ff0000"]
//łączę ze zbiorczym
//raaz[/color]

Lipton
komentarz
komentarz (edytowane)

Niestety nie ma takiej możliwości. Poczekaj do lipca wtedy mają wyjść nowe dowody elektroniczne i taka możliwość się pojawi.

edit: Informacja od sklepu esc.pl:

Jeśli kogoś interesuje 1155 to procki dopiero będą w poniedziałek ale mniej więcej tak to będzie wyglądać:

i5-2300 x 175usd
i5-2400 x 182usd
i5-2500 x 199usd
i7-2600 x 285usd

ceny bez VATU!!!

insideee
komentarz
komentarz

Witam, czy jest możliwość złożenia komputera przez komputer. :o
I potem złożony odebrać w Gdańsku i tam też od razu załatwić raty.
Czy da się tak i ile by to trwało, mam 500km do Gdańska więc nie chce mi się na darmo jechać.

Lipton
komentarz
komentarz

W takich sprawach wskazany jest bezpośredni kontakt ze sklepem ESC.pl.

insideee
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale załóżmy że można tak zrobić, to jak sprawdzę czy wszystkie części się zgadzają,
jak komputer będzie złożony? Mam go rozkręcać pod sklepem w aucie?

Lipton
komentarz
komentarz (edytowane)

Poprosisz o uruchomienie komputera w serwisie sklepowym pod Twoim okiem.

insideee
komentarz
komentarz (edytowane)

I tam, już na komputerze sprawdzę co jest w środku. Rozumiem, że każda część ma inny okres gwarancji?
Wkurza mnie trochę ten sklep, nie odbierają telefonów ani nie odpisują na maile. :blink:

  • 2 tygodnie później...
mateusz7
komentarz
komentarz

Jak to nadal jest, czy składają komputer za darmo i czy jest objeta promocją wysyłka za 1 zl?
Ile tak na podkarpacie bedzię szedł komputer?:)

snip91
komentarz
komentarz

Składają za darmo, wysyłki za 1 zł już nie ma - dostajesz pada.

mateusz7
komentarz
komentarz

i mam dopisać w komentarzu forumpc.pl ?

snip91
komentarz
komentarz

Tak.

  • Dobra wypowiedź 1
Lipton
komentarz
komentarz

1. Nie ma promocji "wysyłka za 1 zł". Zastąpiła ją inna promocja.
2. Maksymalnie dwa dni.

  • Dobra wypowiedź 1
IvE
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam zamiar skorzystać z usług sklepu esc.pl ale zastanawia mnie jedna rzecz, która wstrzymuję mnie jeszcze od zakupu:

Otóż jak wygląda sprawa ze składaniem zestawów, z tego co wiem składają cały i przysyłają do domu a kupujący wybiera jakie części chce mieć w tym blaszaku (Jeśli się mylę, proszę wyprowadzić mnie z błędu), ale jak w tym sklepie z dostępnością części, bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na stronie tego sklepu czy dana część jest dostępna czy też nie, nie wiem czy to z mojej winy i przeoczenia czy z winy sklepu. Przechodząc do sedna sprawy, chodzi mi o to czy zamawiając zestaw nie spotkam się z odmową ponieważ np. któraś część nie jest w tej chwili dostępna. Wolałbym dowiedzieć się tego przed zakupem, a nie po przelaniu moich pieniędzy.

Z góry dziękuję za odpowiedź, i pozdrawiam ;)

Gość
komentarz
komentarz

Jak nie będzie dosfępna to cie o tym poinformują telefonicznie i zaproponują albo inną albo lekkie opóźnienie. Przychodzi ci w pełni złożony zestaw gotowy do uruchomienia i instalacji systemu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.