x-kom hosting

ESC.pl

Gość
komentarz
komentarz

10/10 dla esc.pl na spółke z gls :P:) Wczoraj przed 14 zamówiłem hd4830, dzisiaj o 14 już go miałem :D Cena też bdb ;)

Saqiev
komentarz
komentarz (edytowane)

Chcę się dowiedzieć kiedy mniej więcej te podzespoły pojawią się w sklepie:

Pentagram 460W Silent Force PSF-460-P12S

Kingston 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

Wysyłałem maila z zapytaniem, lecz odpowiedzi nie otrzymałem, więc może tu prędzej otrzymam odpowiedź.

Edytowane przez Tomek787
Lipton
komentarz
komentarz

Pamięci są dostępne.

Termin dostawy zasilaczy nie jest znany ;)

Saqiev
komentarz
komentarz

Zaczynali z tą pamięcią od 239zł a teraz już 30zł więcej. Trochę przesadzają... A co do zasilaczy to nawet tak +/- nie wiadomo kiedy będą? Bo jak jeszcze do tygodnia to mógłbym poczekać, ale jak więcej to dam se spokój.

Lipton
komentarz
komentarz

Nie wiadomo. Ceny zmieniają się ze względu na kurs dolara.

Saqiev
komentarz
komentarz

Śledzę na bieżąco kursy walut. W ostatnim czasie złoty zyskał, więc to na pewno nie z tego powodu.

Kingston 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

[KVR1333D3N9K2/4G]

Cena: 290zł brutto

Teraz to już przesadzili... Szkoda gadać...

  • 2 tygodnie później...
theeye7777
komentarz
komentarz

Witam.

Chcę kupić parę podzespołów i rozglądałem się min w tym sklepie internetowym.

Znalazłem trochę opinii i są podzielone. Podobno trudno w tym sklepie wywalczyć gwarancję, są problemy z wymianą sprzętu itp.

Proszę o wasze opinie, najlepiej sprawdzone, bo ceny mają korzystne i tania wysyłka.

Jak najszybciej jeśli możecie, bo sprzęt brałbym już w niedziele.

//scalam z tematem zbiorczym

//kajzer

kajzer
komentarz
komentarz

proponuję poczytać ten temat, można się wiele dowiedzieć.

theeye7777
komentarz
komentarz

Aha, ok.

No wyczytałem że w sumie jest godny zaufania, ale często brak czegoś na stanie itp.

Ale chyba się przekonam i zrobię tam zakupy.

Oczywiście najpierw sprawdzę w sklepach u siebie czy taniej nie będzie.

infinity007
komentarz
komentarz (edytowane)

A czy jak zamówię u nich sam komputer (tylko pudło) bez monitora to oni mi wgrają system operacyjny?

Edytowane przez infinity007
snip91
komentarz
komentarz

Jak kupisz, to zapewne można się z nimi dogadać. Pirata Ci nie wgrają.

Kamix
komentarz
komentarz
A czy jak zamówię u nich sam komputer (tylko pudło) bez monitora to oni mi wgrają system operacyjny?

Jak kupisz i system operacyjny to Ci go wgrają.

Jeżeli nie kupisz to dostajesz czysty dysk i tyle.

iNcy
komentarz
komentarz

Ja mam pytanie co do kupienia komputera na raty :P

a wiec, jezeli zamowie u nich tego kompa to czy ja mam od razu po zamowieniu wplacic pierwsza rate czy jak? no i jak kurier przywiezie kompa to jak mu potwierdze że wziąłem zakup na raty?

Prosze o odpowiedz bo jeszcze nigdy nie robilem takich zakupów ;)

kajzer
komentarz
komentarz

zamawiasz komputer, kurier Ci go przywozi i wręcza, nie musisz nic udowadniać ; ) co do rat, to pierwszą płacisz chyba do ok. miesiąca od zakupu i potem co miesiąc, ale dostaniesz książeczkę spłat i wg niej musisz przelewać pieniądze za raty.

iNcy
komentarz
komentarz

Czyli mogę wpłacić im na konto wtedy gdy już dostanę swój sprzęt? A tą książeczkę spłat dostarcza również kurier czy jak?

kajzer
komentarz
komentarz

no możesz, a nawet musisz poniekąd ; ) pieniądze za raty wpłacasz zgodnie z harmonogramem (książeczką) spłat. tzn. dostajesz taką książeczkę, w której są gotowe druczki do przelewów i na każdym masz datę do którego dnia musisz wpłacić pieniądze. taką książeczkę otrzymasz pocztą od instytucji, która udzieliła zgody na zakup ratalny. siłą rzeczy przychodzi ona już po otrzymaniu przez Ciebie sprzętu. czasem, ale bardzo rzadko, taka książeczka nie jest wysyłana, wówczas musisz przeczytać umowę o sprzedaży ratalnej i tam są wszystkie daty i kwoty, których sam musisz pilnować.

  • 2 tygodnie później...
craig
komentarz
komentarz (edytowane)

Zeby wziasc na raty w esc.pl trzeba sie u nich osobiscie pojawic.Przez neta maja wprowadzic dopiero po nowym roku.

sam planuje tam kupic,chcialem na raty ale jak sie nie da to trudno,zaplace gotowka,a raty 1% od kazdego miesiaca to tez sredni interes(zalezy ofc na ile bierzemy te raty,nie zebym sie esc.pl czepial wiekszosc ma takie,sporadycznie zdarzja sie raty z 0,6 z 0,8%)

wyslalem im konfigutracje,gadalem z kolesiem na gg ,pisze ze maili maja ponad 100 dziennie,wiec kontakt jest dosc utrudniony(na gg mi odpisal seriws,dzial handlowy nie ch hcu na gadu gadu),ciekaw jestem czy to co daja do wyboru od razu jest na stanie,glownie o to pytalem

aha czy montuja plomby na obudowe,mozna samemu bez problemu utraty gwarancji podlaczcyc karte tv?

Edytowane przez craig
Lipton
komentarz
komentarz

ESC nie montuje plomb na obudowie. Każda część ma odrębną gwarancję. Jeśli chodzi o raty to już kwestia dogadania z bankiem, która udziela takich rat.

Muro
komentarz
komentarz (edytowane)

Siema, jak to jest z kupowaniem sprzetu na esc.pl na raty ? nigdy nie kupowalem przez internet na raty niczego i jestem ciekaw jak przebieg tej operacji wyglada.

// Włączam do wątku zbiorczego.

Edytowane przez EvilKillaruna
Ugasso
komentarz
komentarz

Witam. Mam pytanie: Chce zamówić zestaw na esc.pl mam już wybrane wszystkie części i załóżmy, że klikam do koszyka i do kasy i czy ja już klikne czy będze tam jakaś opcja aby można wystawić fakturę i żeby wprowadzić dane jakiem mają być na tej fakturze.

Pozdrawiam.

aglar
komentarz
komentarz

Zamowilem wlasnie zestaw w tym sklepie, wkrotce napisze recencje jak zamowienie przebieglo.

Gość
komentarz
komentarz

Ja tam nie mam zadnych wad. Naprawdę ten sklep jest dobry. Chciałem normalnego GTX 285 to zaraz mi dzwonili ze nie maja GTX285 i polecali mi wtej samej cenie GTX 285 TOP który był o 200zł droższy. Wszystko było ładnie zapakowane i jak podłączone :)

infinity007
komentarz
komentarz (edytowane)

cześć

jeżeli chce przesyłke za 1 zł to musze wpisać w to okienko: forumpc.pl i kliknąć "Prześlij do konsultacji"?

tzn tak jak na screenie? (kliknij aby powiększyć)

3128c48d05c32556m.jpg

Edytowane przez infinity007
Lyst
komentarz
komentarz

A ja mam takie pytanie mam zamiar zamówić zestaw na esc.pl lecz czy jest opcja zmiany niektórych rzeczy w tym zestawie np z 2x 1gb ram do 2x 2 gb ?? I czy gwarancja się nie traci jak np zmienię po roku w nim coś. Spotkałem się już ze obudowy są na blokady i jak je otworzysz to gwarancja się traci jak jest na esc??

Lipton
komentarz
komentarz

infinity: Tak, w komentarzu do zamówionego zestawu ;)

lite: Jeżeli mają takie części to możesz zamówić. Jeżeli nie to spróbuj do nich zadzwonić, lub osobiście wyślij mi poprawki do Twojego zestawu na PW.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.