x-kom hosting

OC Breakers - temat główny

webber
komentarz
komentarz

Panowie, to tylko zabawa, nie kombinujcie zbytnio ;)

snip91
komentarz
komentarz

Paker - usuń te wyniki, bo nie tędy droga. To nie ma sensu. I tak Cię zaraportują, bo Duron 800 MHz nie zrobi SuperPI w 15 sec ;)

Nie ważne, że masz malo pkt lub wcale, tu chodzi o zabawę, a nie o bezsensowne nabijanie pkt.

mis456
komentarz
komentarz

Niedługo ojciec moze załatwi z pracy ajkeiś stare gruchoty to wtedy sie pobawię :)

PS: 0.3 pkt do góry - dzięki raportowaniom tych co byli przedemną

Foq66
komentarz
komentarz

Chyba mnie zbanowali,bo jak sie loguje to widze tylko (czekałem długo az sie cos wyswietli,i tak za kazdym razem):

565d91aec15acfe0.jpg

webber
komentarz
komentarz

Możliwe bo zniknęły Ci wszystkie wyniki.

>PePeK<
komentarz
komentarz

Czy zbanowany to nie wiem, ale wywalili wszystkie twoje wyniki po moim raportowaniu.

Odnośnie waszych screenów z CPU-Z. Róbcie lepiej walidacje jest dokładniejsza i wszystko idealnie widać. A F7 nie tak ciężko sie wciska i validacja gotowa

Gość
komentarz
komentarz
Róbcie lepiej walidacje jest dokładniejsza i wszystko idealnie widać.

A da się to zrobić gdy nie mam neta na kompie? chyba nie.

>PePeK<
komentarz
komentarz

Skoro piszesz tutaj na forum to chyba masz net. No a tym bardzej skoro zamieszczasz wyniki na hwbocie to masz dostęp do neta to na 5min przed tym możesz załadować valida przez stronkę http://valid.x86-secret.com/

A co to jest za problem zrobić validy (.cvf) i skopiować na kompa na którym jest net.

Gość
komentarz
komentarz
A co to jest za problem zrobić validy (.cvf) i skopiować na kompa na którym jest net.

Właśnie gdy zrobię, przeniosę na kompa w którym mam neta i mi się wyświetla ten procek, który jest w kompie z netem :|

>PePeK<
komentarz
komentarz
Właśnie gdy zrobię, przeniosę na kompa w którym mam neta i mi się wyświetla ten procek, który jest w kompie z netem :|

No w to, to już nie uwierzę. Coś źle musisz robić. Zamieść tutaj jakiegoś valida zobaczę u siebie

Gość
komentarz
komentarz

Ale to jutro, bo dzisiaj już mi się nie chce :P Poza tym meczyk jest :D

jason182
komentarz
komentarz

Co o tym myslicie ??

logoou2.th.jpg

jakies sugestie ?

Moja dziewczyna to stworzyla :)

Gość
komentarz
komentarz

Nic mi się nie wyświetla :|

Edit: tymczasowo może być (ale rozmiar pod regulamin podpasował :D), choć te z hwbota są lepsze, bo zawierają info i odnośniki nt naszego teamu.

jason182
komentarz
komentarz

A jakie np info ? bo ja jeszcze zadnego logo nie widzialem na hwbotcie.

Daj przyklad to zobaczymy co da sie zrobic :)

EDIT PS Marecki306: zrob tym gf5500FX test w 3dmark'u 05 bo wydaje mi sie ze bedziesz w nim punktowany

snip91
komentarz
komentarz
Co o tym myslicie ??

logoou2.th.jpg

jakies sugestie ?

Moja dziewczyna to stworzyla :)

Hmmm, 5 minut zabawy w Photoshopie, jak nie mniej.

Niech się bardziej postara ;)

jason182
komentarz
komentarz

Bo to bylo 5 min w GIMPie :P

EDIT: musicie dac jakies wskazowki w ktora strone isc, czy kolorystyka ok, co ma byc zamieszczone [np jakies info, itd]

Np. czy te blyskawice moga byc ? Albo lepiej moze bedzie dac blyskawice ala ACDC ? dajcie znac to bedziemy tworzyc. ;)

Gość
komentarz
komentarz
EDIT PS Marecki306: zrob tym gf5500FX test w 3dmark'u 05 bo wydaje mi sie ze bedziesz w nim punktowany

Już nie mam tej karty, wtedy nie miałem 3DMarka '05.

jason182
komentarz
komentarz

Ok ... a PIII ?? mysle ze w pcmarkach i w superpi moglbys nim powalczyc

Gość
komentarz
komentarz
Ok ... a PIII ?? mysle ze w pcmarkach i w superpi moglbys nim powalczyc

PCMarka nie da rady uruchomić, nie wiem dlaczego, po prostu nie startuje, SPi 1m jestem 20. a na 32m był zwiech po 1h.

Może sobie jakieś graty załatwie, ale jeszcze nic pewnego.

swirek
komentarz
komentarz
Co o tym myslicie ??

logoou2.th.jpg

jakies sugestie ?

Moja dziewczyna to stworzyla :)

Fajne, ale na koncu napisu "rs" do poprawy :)

jason182
komentarz
komentarz

Wiem ze w PCmark 04 potrzebny jest media encoder 9 a w 05 WMP 10. Mi tam jakis blad podczas instalacji wyskakiwal. Ale dawlaem 'ok' i normalnie dziala

Gość
komentarz
komentarz

Nawet nie wstawiałem po tym jak mi się dane zmieniały. Dzięki ;)

>PePeK<
komentarz
komentarz

Dostałem PM od członka waszego teamu aby wyjaśnić jak zrobić validacje. Wiec napisze od razu tutaj bo może jeszcze komuś sie przyda.

1. Zaczynamy od ściągnięcia najnowszej wersji CPU-Z(obecnie 1.44.2) po to aby potem nie było problemów z weryfikacją on-line.

2. Odpalamy CPU-Z na kompie który testujemy.

3. Po załadowaniu sie CPU-Z robimy plik z walidacją wciskając F7 lub ręcznie przechodząc do zakładki About, klikając przycisk Validation a następnie Save Validation File i zapisując go w wybrane miejsce. ( jeśli użyliśmy skrótu F7 to pliki zapisują nam sie do katalogu z CPU-Z pod nazwą xxxx.cvf, gdzie xxx to częstotliwość proca. np plik 3117.cvf)

4. Następnie kopiujemy pliki z rozszerzenie .cvf na kompa na którym mamy dostęp do netu.

5. Wchodzimy na stronkę http://valid.x86-secret.com/ gdzie zweryfikujemy je on-line.

6. W polu Name wpisujemy swój nick.

Pole E-mail nie jest wymagane.

W polu CPU-Z File (.cvf) : za pomocą przycisku Przeglądaj zamieszczamy plik z walidacją który wcześniej utworzyliśmy i skopiowaliśmy.

7. Po naciśnięciu przycisku Validate. Powinno nam utworzyć validacje i przejść do strony z nią. Przykład http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=354660

8. Należy wtedy skopiować sobie link tej stronki która się utworzyła i zamieścić go na hwbot jako dowód.

Chyba to tyle i wmiare dokładnie i czytelnie. W razie czego pisać pomogę.

Aaa jeszcze jedno jeden plik można tylko raz weryfikować online ponieważ system nadaj mu nr ID.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.