x-kom hosting

OC Breakers - temat główny

jason182
komentarz
komentarz

Cos spowolniliscie :P

Sonido
komentarz
komentarz

Przez 2,3 dni to Wy mnie goniliście ;) więc daj trochę oddechu. Mój sprzęt już nie będzie punktowany, który mam w domu, bo się możliwości skończyły. Jutro jadę do wujka i pokręcę jego 2 kompy i napewno coś wpadnie. Poza tym zgłosiłem kilkadziestąt wyników bez screenów w kategoriach, gdzie wrzucałem swoje wyniki więc jak moderatorzy hwbot zaktualizują wyniki to wpadnie kilka całych punktów, które wcześniej zgarnęli oszuści :mily:

Pe.eS. No i panowie co robimy z tymi sygnami? Przekonał ktoś modów czy adminów ForumPc?

jason182
komentarz
komentarz
Przez 2,3 dni to Wy mnie goniliście wink.gif więc daj trochę oddechu.

Spoko ;). Jeszce musze gonic :P

Gość
komentarz
komentarz
Pe.eS. No i panowie co robimy z tymi sygnami? Przekonał ktoś modów czy adminów ForumPc?

Pytałem dwóch adminów, ZERO odpowiedzi... :/

webber
komentarz
komentarz
Cos spowolniliscie

Nie wszyscy :P Chociaż pewnie znów długo nie będę pierwszy, huh.

snip91
komentarz
komentarz
Pe.eS. No i panowie co robimy z tymi sygnami? Przekonał ktoś modów czy adminów ForumPc?

Sygna ma rozmiar max 400x145 pixeli.

Mi wczoraj wpadły wyniki z T5500 ;) Może będzie jeszcze jakiś, bo SuperPI nic nie dawało, więc nie wklejałem.

Gość
komentarz
komentarz

wchodzę sobie, jak zawsze na hwbota, i patrze, a tu ludzie z teamu mają po 14ptk :o Trzeba będzie coś zrobić, bo raportowanie przyniosło tylko 0.3ptk i medal :D

Sonido
komentarz
komentarz
Sygna ma rozmiar max 400x145 pixeli.

Mi wczoraj wpadły wyniki z T5500 ;) Może będzie jeszcze jakiś, bo SuperPI nic nie dawało, więc nie wklejałem.

No właśnie, a baner z hwbot ma wymiary 450 x 50 pikseli, nie dałoby się jakoś nagiąc regulaminu? :P te 50pix nie rzuca się w oczy, pozatym nadrabia szerokością.

Marecki kiedy raportowałeś, bo mi jeszcze nie podliczyli, a dałem kilkadziesiąt raportów wczoraj wieczorem.

snip91
komentarz
komentarz
nie dałoby się jakoś nagiąc regulaminu? :P te 50pix nie rzuca się w oczy, pozatym nadrabia szerokością.

Regulamin jest taki jaki jest i nie nagina się go w żaden sposób.

Co do tych raportów... Patrzycie czy nie mają Verification linka ? Też miałem raportować, ale zauważyłem, że te bez scr mają Verification linki...

Sonido
komentarz
komentarz

Już za późno ;) Ja raportowałem wszystko jak leciało bez screena i kilka scores'ów z błednym wynikiem.

Jeżeli nie nagiąc, to może chociaż zmienić. Wtedy wszystko było by zgodnie z zasadami, a ten baner naprawdę by się przydał.

Gość
komentarz
komentarz
Marecki kiedy raportowałeś, bo mi jeszcze nie podliczyli, a dałem kilkadziesiąt raportów wczoraj wieczorem.

Wczoraj około 19-20. Dzisiaj koło 15 dostałem punkty za jeden raport, a chyba raportowałem 30 ludzi, bo nie mieli dokładnego scrrena. Jak mają jakiś "Verification link" to w ogóle ich nie ruszam ;)

Edit: wiecie co, po napisaniu do jednego admina, na drugi dzień, max. rozmiar zdięcia w podpisie zmienił się z 400x200 na 400x145, więc chyba to odczytali i w ogóle to ich nie obchodzi :|

Sonido
komentarz
komentarz

Mi jeszcze nic nie zaliczyli z raportów, może jeszcze to zrobią, bo ja raportowałem ok. 23 w nocy.

A z tym banerem to daj spokój :/ Też pisałęm do paru osób i bez odpowiedzi. Przemek jedynie wyraził chęć, ale on jest VIPem i niewiele może.

To co sami wrzucamy sygny :chytry2: ?

webber
komentarz
komentarz
To co sami wrzucamy sygny ?

A zrobisz takiego samo-updateującego się? Jak tak to chętnie :D

Sonido
komentarz
komentarz

Nie, wrzucę tą z hwbot i nic nie będę zmieniał :P

Gość
komentarz
komentarz

O właśnie, może by swoją zrobić :D Ale jak na grafice się kompletnie nie znam :P

Ogólnie, idzie nam bardzo dobrze, 66.6ptk (ktoś gadał z szatanem może? :hahaha:) 19 medali & odznaczeń. Nic tylko wstawiać nowe wyniki ;)

snip91
komentarz
komentarz
Edit: wiecie co, po napisaniu do jednego admina, na drugi dzień, max. rozmiar zdięcia w podpisie zmienił się z 400x200 na 400x145, więc chyba to odczytali i w ogóle to ich nie obchodzi :|

Uwierz, że obchodzi.

To co sami wrzucamy sygny :chytry2: ?

Tego nie radzę ;)

Dobra panowie koniec gadania o tych sygnach, bo temat raczej na "Sprawy forum", a nie tutaj.

webber
komentarz
komentarz

No całkiem fajnie, tylko dzisiaj podskoczyliśmy o 14 miejsc w rankingu do góry:

2455ranking.jpg

Sonido
komentarz
komentarz
No całkiem fajnie, tylko dzisiaj podskoczyliśmy o 14 miejsc w rankingu do góry:

2455ranking.jpg

Do końca tygodnia będziemy w pierwszej setce :D

Foq66
komentarz
komentarz

Mamy 2 złote puchary (dzieki mnie) :)

Sonido
komentarz
komentarz

:brawa::brawa: Paker, w końcu wziąłeś się do roboty ;) Tak 3mać!

Gość
komentarz
komentarz

10sec na QX6700 @ 3,3ghz? Coś dziwny ten wynik i screen, ale na swojego nic nie mówię ;)

Foq66
komentarz
komentarz

10sec na QX6700 @ 3,3ghz? Coś dziwny ten wynik i screen, ale na swojego nic nie mówię ;)
A tam dziwny,wazne ze sa punkty dla druzyny :D Oni wszystko zaakceptuja :P
Gość
komentarz
komentarz

To wiem, ale są ludzie, którzy raportują wyniki. Oczywiście penie nikt z nasz nie będzie raportował, ale to tak na przyszłość. Swoją drogą to jak zamontowałeś tuby do chłodzenia azotem (LN2) na Celeronie s478? :hahaha:

snip91
komentarz
komentarz

Ludzie, to jest bez sensu. Nie ma sensu podrabiać wyników dla głupich punktów... Do tego screen zupełnie z kosmosu...

jason182
komentarz
komentarz

Niezla musi byc ta Riva...nawet lepsza od mojego GF 5600FX.

A Duron szybszy od C2D:p.

Nic tylk pozazdroscic... Eh...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.