x-kom hosting

OC Breakers - temat główny

Gość
komentarz
komentarz

Sciągnąłem sobie PCMarka '05 (encoder, dx 9c i visual c++ zainstalowane), robie test, czekam na wynik, a tu takie coś wyskakuje: 25efa0d73bbadf03m.jpg

Jakiego programu może brakować, że nie przechodzi całego testu?

>PePeK<
komentarz
komentarz

pcmarki to jedne z głupszych testów i niewiele je osób robi.

On potrafią nie ukończyć testów nawet na niepodkręconych kompach z niewiadomego powodu.

Musisz wejść online i w details zobaczyć na którym teście sie wyłożył i napisz wtedy.

Jaki proc i na ile wkręcony??

Gość
komentarz
komentarz
Musisz wejść online i zobaczyć na którym teście sie wyłożył i napisz wtedy.

Wchodziłem i nic nie pisze na temat mojego wyniku, oprócz błędnej nazwy procka i ilości ramu :blink:

Jaki proc i na ile wkręcony??

2200+ Athlon niekręcony tzn. FSB się przestawiło samo z 133 na 135 i jest 1800@1828mhz

>PePeK<
komentarz
komentarz

No niestety taki właśnie jest PcMark. a MediaPlayera 10 lub nowszy chyba ten PC'05 wymaga jeszcze

Sonido
komentarz
komentarz

Działacie coś tam z benchmarkami? ;)

W tym tygodniu i tak mamy bardzo dobre statystyki, bo aż 36 miejsc w górę w rankingu klubowym i jesteśmy obecnie na 139 miejscu na 416 team'ów.

Gość
komentarz
komentarz
Działacie coś tam z benchmarkami?

Na razie nie mam na czy działać, ale widziałem, że sporo punktów nabiłeś dzisiaj :P

Sonido
komentarz
komentarz

Wujka P4 2.4GHz Northwood słabo był osadzony miejscami, poza tym są jego 3 wersje: A, B i C więc udało się ładnie zapunktować, ale jeszcze nie wycisnąłem z niego wszystkiego z braku czasu, także jak go jeszcze odwiedzę to napewno jakiś medal wpadnie.

Gość
komentarz
komentarz

Wujka komputer kręcić :D

mis456
komentarz
komentarz

Dlaczego mi usunęli wyniki z wprime i 3dmarków?\

Ostatni raz je wykonam i jutro wrzucę

>PePeK<
komentarz
komentarz

Usunęli wam wyniki bo zgłosiłem nieprawidłowe. Dotyczyły głównie źle zrobionych screenów(zasłonięta rozdziałka) i zła wersja wprime bo chyba niektóre mieliście na 1.61. Nowo dodawane wyniki wprime muszą być tylko i wyłącznie na wersji 1.55.

Nie raportuje waszych wyników by być wrednym, ale abyście jako nowy team nauczyli sie poprawnie dodawać wyniki.

mis456
komentarz
komentarz

No dobra jutro i pojutrze jestem w szkole to zrobię prawidłowe testy

Kto założył team forumpc.pl??

Sonido
komentarz
komentarz

OC Breakers!

Można zmieniać rozmiar sygny i wrzucić nawet własne tło ;)

Także teraz już regulaminu nie łamiemy bo np. moja sygna ma 400x50.

Hwbot/Options/Singantures/Create

>PePeK<
komentarz
komentarz

A czy to nie kolejny wasz forumowy team http://www.hwbot.org/teamInfo.do?teamId=1950 :kreciolek:

Ma świetnego członka a jakie screeny :brawa:

Sonido
komentarz
komentarz

RazeRX7 zamiast zakładać nowy team, powinien dołączyć do naszego skoro równiez pochodzi z tego forum. Dla mnie bez sensu posunięcie, no ale może nie wiedział o naszym istnieniu.

>PePeK<
komentarz
komentarz
Ja się do tego nie przyznaje :D

Obrazu takim afrontem. Napiszcie do niego może dołączy do was a przy okazji poprawi screeny :P

Seba czyj testowałeś ten amd 6000+?? Nie jest może na sprzedaż?

Gość
komentarz
komentarz

Mam pytanie do znawców: Czym najlepiej kręcić stare Durony? Programem czy w biosie?

>PePeK<
komentarz
komentarz

Znawca nie jestem, ale były posiadasz durona.

Raczej lepiej z biosa, ale można próbować podciągnąć jakimś programem(ClockGen czy SetFSB)

Sonido
komentarz
komentarz

Ten 6000+ był mój. Sprzedałem go właśnie tydzień temu za 400PLN, a właściwie to wymieniłem wraz z ASUS M2N32-SLI Deluxe i dopłaciłem do obecnej płyty i procka 90PLN. Także myślę, że transakcja udana ;)

WolfiK
komentarz
komentarz

Również zapisałem się :) ale chyba cienko mi poszło w SuperPI...

Nie mogę linka wstawić.

Sonido
komentarz
komentarz

Witamy w teamie WolfiK :mruga:

Wyniku niestety nie wyświetla.

WolfiK
komentarz
komentarz

Jeżeli na takim wykresie ukazało mi się że mój wynik jest średni t :P zn. że nie dostanę żadnych punktów?

>PePeK<
komentarz
komentarz
Ten 6000+ był mój. Sprzedałem go właśnie tydzień temu za 400PLN, a właściwie to wymieniłem wraz z ASUS M2N32-SLI Deluxe i dopłaciłem do obecnej płyty i procka 90PLN. Także myślę, że transakcja udana ;)

Wymiana godna pochwały i opłacalna.

Również zapisałem się :) ale chyba cienko mi poszło w SuperPI...

No niestety żeby dostać minimum pkt musiałbyś mieć czas poniżej 22sek a żeby to uzyskać to proc na jakieś 5,9 6GHz wykręcony.

Wyświetla http://www.hwbot.org/result.do?resultId=731955

WolfiK
komentarz
komentarz

A Mobo nie jest brana pod uwagę, czym chłodzone itp.?

Gość
komentarz
komentarz
A Mobo nie jest brana pod uwagę, czym chłodzone itp.?

Mobo i chłodzenie to taki dodatek, nawet nie musisz pisać o tym.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.