x-kom hosting

OC Breakers - temat główny

Gość
komentarz
komentarz

Właśnie kto to jest? mi się to nie podoba, w końcu to nasz team :/

Sonido
komentarz
komentarz

W zasadzie tak i powinien być dostęp jakoś ograniczny, a nie że sam ktoś wchodzi, ale w rankingu jesteśmy już na 107 miejscu :haha:

Panowie, to co robimy? Usunąć go i sami zawalczymy? :chytry2: Proponuję głosowanie.

Z drugiej strony są członkowie, którzy jeszcze nic nie wnieśli i siedzą bezczynnie, a samo bycie to za mało.

mis456
komentarz
komentarz

No właśnie kto to pepek?

Mi wywala błędy przy pc mark05 i aquamark

Sonido
komentarz
komentarz

mis do PC Mark'a po3bujesz mieć zainstalowany Windows Encoder min. 9 i mieć WinXP SP2, u mnie na drugim kompie, gdzie mam SP1 też nie poszedł. Jeśli to powód to doinstaluj na czas testu dodatkowo SP2, a później go usuniesz. Przecież można mieć 2 systemy na raz :P Ewentualnie wgraj system na inny dysk i podłącz do kompa. Jak masz jakiś rzadki model procka to zapunktujesz ;)

Gość
komentarz
komentarz

Oddam Durona 850, Durona 1200, Athlona XP 1700+ Palomino (z czego pamiętam chodził jako 2000+ na badziewnym ECS K7S5A), Elsa Riva 128 - kiedy ostatnio z nich korzystałem były sprawne.

Sonido
komentarz
komentarz

Ja a sam nie chcesz się przyłączyć i potestować? ;) Zapewne masz do tego już płyty i byłoby Ci łatwiej, bo chyba nie wszystkie mają te same sockety, jeżeli nie chcesz się pobawić to ja bym chętnie wziął, a mobo sobie skombinuję :mily:

mis456
komentarz
komentarz

Pomyłka

Wywala mi błąd w pcmark04 przy IE

PS: Ja- jak nie chcesz się bawić to ja też przyjmę te częsci :)

Sonido
komentarz
komentarz

...ale z tego co mi wiadomo to PC Mark 04 nie jest punktowany, tylko 05 :P

Gość
komentarz
komentarz
Ja a sam nie chcesz się przyłączyć i potestować? wink.gif

Mogę sprobować ale nie liczcie na zbyt dobre wyniki.

Sonido
komentarz
komentarz

Spoko, nawet za defaultowe ustawienia powinno coś być, bo mało kto ma już takie proce.

jason182
komentarz
komentarz

Mnie tez sie nie podoba ze ktos z poza forum sie dolaczyl.

Nie wiecie czemu wywalili mi wyniki z 3d mark 03 ?? Mialem zrzute z wynikiem z cpu-z z procka i pamieci oraz z gpu-z.

Inni maja tylko wynik i im nie usuwaja :/

mis456
komentarz
komentarz

Nieldugo powinno być więcej punktów bo zacząłem zgłaszać userów przedemną co przy wyniku nie mają screena

Narmer
komentarz
komentarz
Mnie tez sie nie podoba ze ktos z poza forum sie dolaczyl.

Nie wiecie czemu wywalili mi wyniki z 3d mark 03 ?? Mialem zrzute z wynikiem z cpu-z z procka i pamieci oraz z gpu-z.

Inni maja tylko wynik i im nie usuwaja :/

Bo miałeś zasłoniętą rozdzielczość.

jason182
komentarz
komentarz

A jak mam zmiescic tyle okien naraz ? I zeby wszytko bylo widac ?

EDIT: tzn ze tam gdzie 3dmark pokazuje wynik tylko na www to tez mi wywalicie bo nie ma rozdzielczosci ?

co musi byc widac w oknie 3dmarka ? [zebym nie musial robic kilka razy testow]

Narmer
komentarz
komentarz

Musi byc screen z cpuz, gpuz i ustawienia 3DMarka pokazane...

A z tym wynikiem www na stronie to nie wiem jak jest. Imo to malo tam widac i tez by sie mozna bylo przyczepic.

webber
komentarz
komentarz
Nieldugo powinno być więcej punktów bo zacząłem zgłaszać userów przedemną co przy wyniku nie mają screena

Pamiętaj, że w przypadku wyników z CPU-Z jest jeszcze coś takiego jak verification link, bądź odnośnik do forum.

Gość
komentarz
komentarz

Ktoś interweniował w sprawie Pepka? Bo już go nie ma w teamie...

EDIT: http://hwbot.org/profile.team.do?teamId=1946 już ostatni z punktowanych jestem ;( chyba czas poszukać gratów...

Sonido
komentarz
komentarz

Ja szukałem jakiejś opcji, aby go usunąć, lecz nic takiego nie ma. Namer, może Ty wiesz jak można zabezpieczyć dostep do teamu albo ewentualnie usunąć później usera(jak już się sam przyłączy).

mis jak to zgłaszać? Donosisz modom? :D Za to też są punkty? Czy po prostu pozbywasz się w ten sposób osób wyżej nad Tobą (czyt. konkurencji) ;) ?

webber
komentarz
komentarz
Czy po prostu pozbywasz się w ten sposób osób wyżej nad Tobą (czyt. konkurencji) ?

Dokładnie tak. Jeżeli brak jest screena oraz linku weryfikacyjnego, możesz zgłosić to modom, przy wyniku klikasz inspect entry: zoom.gif potem report entry: bell.gif. Wybierasz powód i już.

Sonido
komentarz
komentarz

Ooo dobre :D Dzięki webber (albo jak wolisz - scope) ;)

Link weryfikacyjny jest konieczny? Bo ja dawałem tylko screeny, ale zgodne z tym czego wymagają. Żeby nie było tak, że mi wszystkie wyniki anulują.

webber
komentarz
komentarz

Nie jest konieczny, ale możesz go dać w ogóle zamiast screena. Wymaga się go chyba tylko dla pierwszych 20 wyników w HoF-ie.

Gość
komentarz
komentarz
Link weryfikacyjny jest konieczny?

Nie.

Jak zgłaszałem to tylko klikałem report entry, inspect nie, czy taki wynik też mogą unieważnić?

Sonido
komentarz
komentarz

Tak, bo to to samo, ale od razu Ci się wyświetla jak odznaczysz plusa przy wyniku i Ci się lista szczegółowa rozwinie.

Także panowie, troche donosów i będą punkty :P heh ja zgłaszam w CPU-Z tam, gdzie ktoś mnie przegonił, a np. nie dał screena.

mis456
komentarz
komentarz
mis jak to zgłaszać? Donosisz modom? biggrin.gif Za to też są punkty? Czy po prostu pozbywasz się w ten sposób osób wyżej nad Tobą (czyt. konkurencji) wink.gif ?

No ja zgłaszam modom pozycje nademną :)

Werys\fikacyjny link jest potrzebny tylko przy cpu-z

Sonido
komentarz
komentarz

Ja wczoraj zgłosiłem wszystkich, którzy nie mieli screena z wszystkich benchmarków ;) Jak mody to podliczą to kilka punktów napewno wpadnie :mruga:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.