x-kom hosting

OC Breakers - temat główny

Sonido
komentarz
komentarz

Spokojnie. Pracujemy nad OC ;)

Będą niedługo kolejne punkty, bo Pentium4 1.5GHz poszedł już na 1.6 i dalej się kręci.

jason182
komentarz
komentarz

postaram sie powalczyc o pierwsze meijesce :P. Tylko ze narazie nie mam czym. Moze jak brata wybedzie to uda mi sie zrobic dwa testy :D

Gość
komentarz
komentarz
Co jest Panowie? Nie robię zupełnie nic a ciągle jestem pierwszy Może w tygodniu w końcu uda mi się wyżulić Athlona 1200 to coś jeszcze zarobię.

Spokojnie, spokojnie :P Kupuję pewną rzecz, kilka ptk i medali wpadnie ;)

EDIT: Straciłem moją 2 pozycję, powalczę ;)

Sonido
komentarz
komentarz
Spokojnie, spokojnie :P Kupuję pewną rzecz, kilka ptk i medali wpadnie ;)

suchy lód, ln2? :cwany:

Gość
komentarz
komentarz
suchy lód, ln2?

:D nie nie to, w moim "głównym" zestawie (to co mam w sygnie) planuję kupić mobo (na msi kończą mi się napięcia :haha:) i porządne memki, czyli prawdopodobnie: DFI LP DK P35 T2RS + GoodRam Pro 1066 kości micron D9GKX.

Pozatym, nawet gdybym miał di/ln2 to i tak bym nie wykręcił mojego e2160 bo to jest średnia sztuka. Podejrzewam, że pójdzie 4ghz ale ja się nie będę tym bawił :D

jason182
komentarz
komentarz

Wie ktos moze dlaczego w PCMarku 2004 zamiast wyniku mam wszedzie N/A ??

Sonido
komentarz
komentarz

Bo Ci jeszcze nie zaktualizowali wyniku albo podałeś za mało info w screenie z wynikiem i Ci nie zaliczą wyniku.

jason182
komentarz
komentarz

Nie mam na mysli w hwbot.org . Zaraz po tescie nie mam wyniku i jest napisane zebym zobaczyl wynik online. wchodze na strone a tam wszytko n/a. Zrobilem ten test na celeronie i wynik byl od razu. bez wchodzenia na www.

Za PCMark04 dostaje sie pkt ? mam 4 miesjce i nie dostalem pkt :/

Sonido
komentarz
komentarz

Testowaliście PCMark'iem 05? Bo u mnie wywala brak bibliotek dll z Microsoft Virtual C++ i benchmarka nie puszcza. Wiecie jak to naprawić? Może podmienić jakiś plik w rejestrze czy coś takiego?

webber
komentarz
komentarz

Mi przy uruchamianiu wywalał jakiś komunikat i tam pisało co ściągnąć. Bodajże "Windows media encoder" i coś jeszcze. Po ściągnięciu tego ruszyło.

Sonido
komentarz
komentarz

Encoder mam zainstalowany. Spróbuję może zainstalować vireual c++.

Gość
komentarz
komentarz
"Windows media encoder"

Skąd to ściągnąć?

Sonido
komentarz
komentarz

Jak tam testy idą? Już ponad 30pkt. :D Postaram się wspomóc i dziś do 40 powinniśmy dojść.

Chłopaki do roboty, bo jeszcze nie wszyscy zapunktowali :mruga:

Gość
komentarz
komentarz

Ja już nie mam czego krecić :( Chyba nadszedł czas na pewne zakupy ;D

Sonido
komentarz
komentarz

No to Marecki do dzieła ;) Ja jeszcze podkręcę Radeona 9550 na starym kompie, ich tez nie powinno być za wiele i może jakieś punkty wpadną, ale jeszcze pare możliwości mam w zanadrzu :cwany:

mis456
komentarz
komentarz

Mi aquamarka wywala na kompie. typowy błąd- wyślij do microsoftu (kilka wersji instalwoałem i nic)

Muszę jeszcze trochę przetestować laptopa :)

Kręcić E6400 nie mogę- prawdopodobnie ram siada

snip91
komentarz
komentarz

Okazało się, że brat jeszcze nie sprzedał Rakda X600, a za niego można kilka pkt zdobyć, tylko nie chcę na razie sterów zmieniać, bo mam GF.

Może go przetestuje w reszcie marków, na razie tylko w '01 jest.

Najbardziej zapunktował AMD K6 :D

Gość
komentarz
komentarz
Ja jeszcze podkręcę Radeona 9550 na starym kompie, ich tez nie powinno być za wiele i może jakieś punkty wpadną, ale jeszcze pare możliwości mam w zanadrzu

I tu będzie miał kłopoty, tych radków jest mnóstwo, mam takiego :P i nic by nie wyszło przy athlonie 2200+. W dodatku te radki mają ogrmony potencjał oc i łatwo przetaktowują sie na 9600 pro.

mis456
komentarz
komentarz

jaką dać komędę aby uruchomić superpi i wprime pod knopixem (a da się wogóle?)

webber
komentarz
komentarz

No widzę, że poszliście w górę, jason i seba są już zaraz za mną, tak trzymać :) Mi dzisiaj udało się w końcu dostać trochę złomu, w tym Athlona 1200 133mhz fsb, kilka ich tylko na hwbocie więc jutro coś powinno wpaść :)

9465Foto0062.jpg

BTW zdejmowanie pasty z radiatora śrubokrętem roxorz :D Guma.

mis456
komentarz
komentarz

Jutro jeśli będzie informa to wrzucę wyniki

PS: skąd ty bierzesz ten złom?

webber
komentarz
komentarz

Składałem kumplowi nowego kompa to mi podarował swojego starego*, sam mam trochę swoich gratów w szafie, powybieram co najlepsze i zobaczymy co z tego będzie.

* Oczywiście kompa, nie ojca :D

Sonido
komentarz
komentarz

Mi się narazie możliwości chyba skończyły. Pentium'a 4 już potestowałem wszystkim możliwym, Laptopa z T2050 1.6GHz też. Chyba 3ba będzie rzeczywiście załatwić jakieś stare procki, bo tak zauważyłem, że im starszy sprzęt tym więcej punktów można uzyskać ;)

edit 29.04 15:43

Mamy już 154 punkty! Pepek dołączył i trzeba przyznać, że mocno wspomógł nasz team ;)

webber
komentarz
komentarz

Kto to jest Pepek? : o 116pkt, elegancko.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.