x-kom hosting

OC Breakers - temat główny

Sonido
komentarz
komentarz

No to ustaw timingi ręcznie na jakieś najlepsze ( na jakie pozwalają kości), następnie taktowanie RAM zwiększy się przecież samo wraz z podkręceniem procesora. Ewentualnie jeżeli płyta ( a w zasadzie BIOS) pozwala to można je wyregulować ręcznie bez OC procka.

@Ghost

Bardzo dobrze! Oby tak dalej w OC Breakers! :mruga:

Ghost991
komentarz
komentarz

Idę działać Panowie kolejny test tym Razem 3DMark06 życzcie powodzenia!!

Gość
komentarz
komentarz
Potrzebuje tylko jakiegoś dobrego Szpeca który pomoże mi wykręcić RAM

Zjedz z timingami, zapodaj niezłe napięcie. Ot cała filozofia ;)

Sonido
komentarz
komentarz

W takim razie GL!

...i liczymy na kolejne punkty w ranku ;)

WolfiK
komentarz
komentarz

Panowie nie mogę ukończyć pozytywnie pcmarka 2005- obojętnie na jakich ustawieniach.. HELP!

Sonido
komentarz
komentarz

Może za mocno coś podkręciłeś. Podaj jakieś szczegóły i jaki komunikat Ci wywala, że nie możesz skończyć benchmarka.

WolfiK
komentarz
komentarz

Nie na pewno nie- na 4Ghz procek jest stabilny jak stół... Na początku jest napisane zanim jeszcze się załaduje benchmark-

,,in order to run properly , PCmark 2005 requires Windows Media Player 10 or newer to be installed on your computer" i tak samo z IE6 oraz Windows Media Encoder 9. Na koncu jest napisane- niestety jeden lub więcej testów zakończyło się niepowodzeniem.

Gość
komentarz
komentarz

Wolfik, też to miałem, za h... nie chciał przejść. Testowałem nawet bez kręcenia i nic. Już się nie będę w pcmarki bawił.

Ghost991
komentarz
komentarz

No i pączek. Grafika padła na 3Dmark06 - sterownik wywalił błąd no cóż. Nie poddam się :D :DNo i pączek. Grafika padła na 3Dmark06 - sterownik wywalił błąd no cóż. Nie poddam się :D :DNo i pączek. Grafika padła na 3Dmark06 - sterownik wywalił błąd no cóż. Nie poddam się :D:D

WolfiK
komentarz
komentarz

Ech... :( Spokojnie mógłbym zarobić 0.7 punkta - koleś skręcił proca na 3900mhz i właśnie tyle miał... Też, się ostro w...iłem bo siedziałem nad tym z godzinę. Spróbuję SuperPi próbkę 32Mb.

Gość
komentarz
komentarz
. Też, się ostro w...iłem bo siedziałem nad tym z godzinę.

To pomyśl jaki miałem wczoraj nastrój po siedzienia na pcmarkami od 23 do 1 w nocy. A też mogłem kilka ptk zrobić.

webber
komentarz
komentarz

Na moim sprzęcie z siga pcmark poszedł gładko, na drugim złomie próbowałem 4 razy i nic :huh: IMO nie warto się nimi przejmować i tracić na nie czas.

ps. Przy OC spread spectrum powinno być oczywiście zdisabledowane? ;)

Gość
komentarz
komentarz
ps. Przy OC spread spectrum powinno być oczywiście zdisabledowane?

Tak, szczegolnie w intelach przeszkadza to w uzyskaniu stabilności.

Sonido
komentarz
komentarz

Jest jescze jakaś możliwość wysłania raportu poza tym znajdującym się pod wynikiem w postaci ikonki dzwona? Bo u mnie akurat w jednym przypadku jest to zablokowane. Chodzi mi o to, że koleś przede mną w tym linku http://www.hwbot.org/listResults.do?cpuMod...e&limit=100

Na pozycji 5th ma czas dużo gorszy od mojego na screenie, a podał o wiele inny :hahaha: Ludzie to mają tupet, a przez to straciłem medal.

Chyba moderatorzy ruszyli do anulowania złych (raportowanych) wyników, bo przybyło kilka dziesiątych pts. ;)

>PePeK<
komentarz
komentarz

Od niedawana weszła nowa zasada tzn. wyniki starsze niż 6miesięcy nie moga być moderowane.

A ten http://www.hwbot.org/result.do?resultId=631781 ma Scan date: 06-08-2007 02:36

Czyli już niemożna go zgłosić

mis456
komentarz
komentarz
wyniki starsze niż 6miesięcy nie moga być moderowane.

Bez sensu

>PePeK<
komentarz
komentarz

też jestem tego samego zdania tym bardziej że czasem to ewidentny cheat albo błąd użytkownika. I nic z tym niemożna będzie zrobić

jason182
komentarz
komentarz

Ghost- jesli te pamieci sa identyczne to powinno Ci sie kreci bez problemu. Ja mam dwie rozne kosci 512 mb ddr i o zmianie timingow moge zapomniec... ale jesli masz je na 133 mhz to bez problemu mozesz krecic do 200mhz. Pozniej juz moga byc problemy ze wzgledu ze to tylko goodramy... ale pewnie troche mozna przeskoczyc ta granic...

ostoyyya
komentarz
komentarz

Witam, nie wiem czy lookneliscie ale troszke punktow skapnelo z mojej strony. W najblizszym czasie poskladam z 4pecety z czesci w stylu duron 900mh, athlon 1000, Xp 2500+, GF2mx400, GFTi4200, 8600GT, cos pokombinuje zeby podbic staty.

Pzdr.

A tutaj ciekawostka do bicia rekordow super PI

http://pccentre.pl/article/show/Optymaliza...ows_XP/id=14289

Sonido
komentarz
komentarz

Widziałem, widziałem ;) Chwali się! Niestety są jeszcze osoby, które nic nie robią w kierunku nabicia punktów i mam wrażenie, że zapisały się dla samej "checy".

Panowie postarajcie się!

WolfiK
komentarz
komentarz

Ech.... tak to ja :( Tylko co ja mam zrobić jak już NIC więcej ze sprzętu nie wycisnę? Na dniach przyjdzie E2200 (+ moje OC) więc jakieś punkty dojdą z 3d marka 2001se..

webber
komentarz
komentarz

Ja przed chwilą poprawiłem pare wyników, najbardziej jestem zadowolony z superpi, zmiana z prawie 33.5s do 32.032 bez wchodzenia do BIOSu :D

@Wolfik - przecież można wrzucać wyniki nie tylko ze swojego kompa? ;)

Sonido
komentarz
komentarz

Wolfik, akurat Ciebie nie miałem na myśli ;) Bo wiem, że coś kombinowałeś, a przynajmniej się jakoś starasz. Miałem na myśli: jascha, olszak, Juvenito, RazeRX7 i SaBo_PL.

Ja rozumiem, że nie każdy ma w domu więcej niż jednego kompa czy też jakiś dostęp do innych części z zewnątrz, ale przeciez nawet na swoim (jednym) komputerze można wrzucić przynajmniej 5-7 testów, a nóż widelec się uda i jakiś punkt wpadnie. Chodzi chyba o to, aby piąć się w górę w rankingu, a nie stać w miejscu.

Takie jest przynajmniej moje zdanie.

>PePeK<
komentarz
komentarz
Chodzi mi o to, że koleś przede mną w tym linku http://www.hwbot.org/listResults.do?cpuMod...e&limit=100

Na pozycji 5th ma czas dużo gorszy od mojego na screenie, a podał o wiele inny

Już jesteś na 5 miejscy. Po mojej interwencji moderator, wpisał poprawny czas ze screena.

Dobrze że koleś przynajmniej miał screena poprawnego, bo inaczej byłby problem

Sonido
komentarz
komentarz

Dzięki Pepek ;)

Brawa również dla Juvenita. Jak ruszył to od razu z grubej rury :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.