x-kom hosting

OC Breakers - temat główny

Ghost991
komentarz
komentarz

Dorzuciłem mojego procka :D:D

Gość
komentarz
komentarz
Dorzuciłem mojego procka

Zrób wyniki w bechmarkach, będziesz miał sporo punktów, bo masz rzadko spotykanego proca.

Edit: Ale mnie wczoraj PCMarki ...zdenerwowały. Do 1 w nocy siedziałem i instalowałem przeróżne aplikacje, ale i tak nie można było zobaczyć wyniku, "view your resoult online" eh...

Ghost991
komentarz
komentarz

No i mamy panowie srebrny puchar :D:D:D:D

Moglibyście podać mi jakiś aktualny link do SiSoftware Sandra który potrzebny jest do wyników na HWT??

P.S.

Widziałem, że działacie z sygnaturką. moja propozycja

dddvg4.jpg
Sonido
komentarz
komentarz

Jak chcesz to Ci puszczę up'a i se zassasz, bo mam Sandrę 2007.

>PePeK<
komentarz
komentarz

czemu wy sie bawicie w pcmarki czy sandre. To to sobie można zostawić na świeta dla zabicia nudów.

Pracujcie nad CPU-Z czy SPI za to są porządne pkt

Sonido
komentarz
komentarz

No zgadza się, tymbardziej, że za Sandrę nie ma punktów ;)

Ghost991
komentarz
komentarz

Nie wiedziałem sorry. CPU-z-eta już mam SPI też mam - nawet niezłe wyniki

Sonido
komentarz
komentarz

No to walczyć Panowie, walczyć, bo sześć osób jeszcze wogóle punktu nie zdobyło ;)

Ghost991
komentarz
komentarz

Jak się sygnaturka podoba??

Sonido
komentarz
komentarz

Jakaś taka wyblakła i bez kontrastu :P Narazie zostajemy przy tych z hwbot'a bo są najbardziej czytelne i same się aktualizują.

btw: Jeśli już chcesz coś stworzyć to poszedłbym raczej w stronę jakiejś karty gaficznej czy procka w logo i ciekawej czcionki napisu.

Ghost991
komentarz
komentarz

Kontrast i nie wyblakła

abclb8.jpg

Specjalnie dla Ciebie

WolfiK
komentarz
komentarz

Elo panowie! :) Czy za PCmarki są punkty?

Sonido
komentarz
komentarz

Chyba tylko za PC Mark 2005.

>PePeK<
komentarz
komentarz

Punkty są za wszystkie benchmarki oprócz SiSoftSandry i PCMark04

Ghost991
komentarz
komentarz

Drobne pytanie. Czy 3Dmar-ki nie odpalą się na podkręconej grafice?? Wrzuciłem wyniki na HWT ze swojej 7600GT, lecz tylko na 2,4GHz CPU zasilacz mi na więcej nie pozwala. Pozdro

Sonido
komentarz
komentarz

A dlaczego niby miałyby się nie odpalić ? ;) Pójdą jeśli kręciłeś z głową, a samo OC grafy pozwoli na uzyskanie większej ilości punktów.

Ghost991
komentarz
komentarz

Właśnie mi nie odpala wogóle na O/C grafy a kręciłem przez panel z Nvidi.

Szukam jakiegoś dobrego zasilacza do mojego zestawu

Gość
komentarz
komentarz
Szukam jakiegoś dobrego zasilacza do mojego zestawu

Ile masz kasy?

Sonido
komentarz
komentarz

Corsair 450W jeśli masz kasę do Twojego zestawu będzie jak znalazł z zapasam mocy i pozwoli na wysokie OC.

Ghost991
komentarz
komentarz

Coś koło 200 PLN znajdę. Wydaje mi się, że ogranicza mnie pamięć w O/C. Mnożnik mam ustawiony na 133. Pamiątki to GoodRam-y 400 setki. Proca wydaje mi się, że wyciągnę jeszcze więcej ale to z nowym zasilaczem. Co do RAM-ów - nie mam pojęcia

Sonido
komentarz
komentarz

No RAM też by się przydało zmienić. Jak masz kasę to polecam: http://allegro.pl/item360101853_crucial_ba...gmh_micron.html

A 200PLN na Corsair 450W spokojnie wystarczy. Śmiało kupuj!

Ghost991
komentarz
komentarz

Ale moja płyta obsługuje DDR1 i 400 MHz - tak jest chociaż napisane, więc te się nadadzą??

Sonido
komentarz
komentarz

Uuu to nie, te Crucial'e są to DDR2. Zapomniałem płyty sprawdzić i tak wypaliłem z tymi BallistiX - mój błąd. W takim razie albo coś wyciśniesz z tego co masz albo szykuje się więcej zakupów jeśli poważniej myślisz o OC.

Gość
komentarz
komentarz

Chyba na DDR Kingston HyperX i Cruciale dobrze latały, mogą być też Ocz Platinum czy jakieś Patrioty.

Zasilacz Corsair 450w.

Ghost991
komentarz
komentarz

Aktualnie nie zamierzam zmieniać kompa. Działam na tym zestawie którym mam. Potrzebuje tylko jakiegoś dobrego Szpeca który pomoże mi wykręcić RAM a prockiem i grafą zajmę się sam

P.S.

Jak na takim sprzęcie dwa puchary i jeden medal nie jest źle:D ;D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.