x-kom hosting

OC Breakers - temat główny

Sonido
komentarz
komentarz

Submit score (wybierasz benchmark) i tam na screenie na czerwono masz zaznaczone co musi zawierać screen testowy.

jason182
komentarz
komentarz

Czestotliwosc pamieci podajecie efektywna czy rzeczywista ? [podczas wpisywania w cpu-z]

Co to jest 'x86-secret url' ? gdzie go znalezc ?

Gość
komentarz
komentarz

Jedna ryba :P Tak czy siak ci uznają :P

Ja podaję raczej rzeczywistą.

jason182
komentarz
komentarz

Co to jest 'x86-secret url' ? gdzie go znalezc ?

mis456
komentarz
komentarz

A ja mam problemy z laptopem. Kiedyś superpi- 25sec (znalazłem starego screena)

teraz nie chce się uruchomić (wiesza się), wprime 32m- 30 sec dłuzej niz inni.

Po wyłaczeniu antywira tak samo jest. Czego to moze być wina (czyżby visty?)

Może pod knopixem z płyty live cd spróbować?

Gość
komentarz
komentarz
Co to jest 'x86-secret url' ? gdzie go znalezc ?

To jest tak strona, na której są zapisy z cpu-z.

http://www.x86-secret.com/

EDIT: Żeby nie dodawać nowego wyniku na tym samym sprzęcie, mogę go zedytować? Wynik się zaktualizuje?

mis456
komentarz
komentarz
EDIT: Żeby nie dodawać nowego wyniku na tym samym sprzęcie, mogę go zedytować? Wynik się zaktualizuje?

Tak, mozna edytować

jason182
komentarz
komentarz

Jak sprawdzic jak wyglada nasza karta grafiki/cpu w porownaniu z innymi GPU/CPU tego samego modelu ? Bo jak klikam na moja karte grafiki to wyskakuje mi tylko pierwsza 5, a chcialbym zobaczyc wszystkie

Foq66
komentarz
komentarz

Jak dodaje wynik w superpi to jaki ma byc ten verification url??

Gość
komentarz
komentarz
Bo jak klikam na moja karte grafiki to wyskakuje mi tylko pierwsza 5, a chcialbym zobaczyc wszystkie

Inaczej się nie da. Możesz poszukać rankingu oc, ale jaką wydajność prezentuje cpu/gpu to trudno/nie da rady znaleść.

Jak dodaje wynik w superpi to jaki ma byc ten verification url??

Nie musi, dajesz screena i to wystarczy.

jason182
komentarz
komentarz

Dostalem 1pkt za 8 miejsce za mojego GF 8600GE. Tylko zastanawia mnie to czy slusznie go dostalem. Bo pkt byl w kategorii 8600gt, a ja mam GE. No.. ale kazdy program rozpoznaje mi go jako GT....

Aha.. a jest gdzies opcja taka jak HeatPipe z wentylem CoolerMaster gdy sie wybiera typ chlodzenia sprzetu?? Nie wiem do jakiej kategorii to zaliczyc....

EDIT: moze ktos looknac na moj profil na hwbot.org ? nie wiem jaka nazwe wpisac zeby mi tego celerona rozpoznal i zakwalifikowal :/.

Gość
komentarz
komentarz
nie wiem jaka nazwe wpisac zeby mi tego celerona rozpoznal i zakwalifikowal :/.

Wpisujesz w pole procesor część nazwy i czekasz aż się pojawi opcja do wybrania procesora, wtedy ci rozpozna.

a ja mam GE.

GE = Galaxy Edition

snip91
komentarz
komentarz

GE to wersja karty GT tylko z podkręconymi taktami. Normalne, że klasyfikuje ci ją jako GT, bo to jest GT.

Gość
komentarz
komentarz

jason: zassaj sobie inne 3dmarki i aquamarka, bo masz zestaw na którym można zdobyć trochę punktów ;)

jason182
komentarz
komentarz

Heh.. Wiem co oznacza GE ;). I to ze jest fabrycznie podkrecony to tez;)

A jeszcze do drugiego kompa... mysle ze ten GF5600 tez moze cos wywalczyc.... tylko musze zrobic test 3dmark01 na

nim...

Marecki306: tylko ze ja mojego zestawu nie podkrece wiec raczej nie zdobede pkt, Ale przetestuje.

Aha... mam problem z programem GPU-Z :/. Albo sie w ogole nie wlacza i wtedy nie moge wlaczyc menagera zadan i kompa wylaczyc nie moge.. albo juz sie wlaczy .. ale wtedy duzo procesow mi sie wiesza.. i tez kompa nie moge wylaczyc... to jest najnowsza wersja.. myslicie ze jest jakis blad w kodzie ? [program jest czysty od virusow- skanowalem kasperskim]. Spotkaliscie sie z tym ?

Mam sciagnac starsza wersje ?

Gość
komentarz
komentarz
Mam sciagnac starsza wersje ?

Spróbuj, u mnie działa najnowsza dobrze, testowałem też 0.17 i było wszystko ok.

jason182
komentarz
komentarz

Kurcze... gdyby mogl jakos podniesc te glupie napiecie na tym celeronie to moze by sie udalo dojsc do pierwszej 20. Teraz jestem 26 przy zegarze 2750 Mhz. Wie moz ektos jak poniesc napiecie mechanicznie ?

jason: zassaj sobie inne 3dmarki i aquamarka, bo masz zestaw na którym można zdobyć trochę punktów wink.gif

Aquamark nie wlacza mi sie :/

Gość
komentarz
komentarz

I mamy pierwsze 20pkt ;)

Nic tylko kręcić panowie :D

jason182
komentarz
komentarz

No i juz nie ma 20 pkt :/. Odjeli mi 0.1 pkt bo ktos przeskoczyl moja karte o jedna pozycje :/ .Myslalem ze jak sie ma pkt to juz nie mozna ich stracic :/

narazie dodalem 3dmark05. Mam nadzieje ze mi uznaja... 3dmark na kompie pokazal mi ze mam procka e6750 a na necie ze e6700 :/. No i nie rejestrowalem sie na stronie producenta 3dmarka... na hwbot.org jest pokazane ze trzeba dac screen'a z result analysis :/

Do jutra wieczora mam nadzieje ze bede mial zrobione jakies testy na p4 1,6 i GF4 MX [tego chyba jest malo]

Sonido
komentarz
komentarz
Do jutra wieczora mam nadzieje ze bede mial zrobione jakies testy na p4 1,6 i GF4 MX [tego chyba jest malo]

Zgadza się ;) ale jak będziesz dorzucał wyniki to tylko patrz, żebyś mnie nie przegonił, bo też mam tego proca, tyle że 1.5GHz, bo wtedy stracimy punkty team'owe.

Gość
komentarz
komentarz
Tylko jest problem z sygną OC Breakers i u wszystkich została usunięta, bo przekracza dozwolone wymiary. Jeżeli się uda dogadać z modami to będzie lux, a jak nie to 3ba będzie pomyśleć nad zrobieniem swojej własnej, ale wtedy to już nie będzie z aktualką wyników.

Pisałem wczoraj PW do admina w tej sprawie.

//sprawy prywatne na PM

//vocativus

jason182
komentarz
komentarz

Raczej Cie nie przegonie... Komp jest na plycie intelowskiej [brak OC] i ma rambusy- 2x 128MB [16bit] Kingston 800mhz.

Ty bedziesz mial podkreconego ?

EDIT: zreszta... Ty masz 1,5 Ghz a ja bede mial 1,6. Wiec raczej nie stracisz tego 20. miejsca ;)

Sonido
komentarz
komentarz

Ja już lekko go podkręciłem do 1514 :P co wystarczyło do CPU-Z, ale zaraz powalczę z większym OC, aby uzyskać lepsze wyniki. Obawiam się jednak, że mobo nie da rady.

Marecki i jak efekt rozmów? Bo vocativus pozwala tylko na rozmiar 400 x 200, więc odpada :/

//to samo co powyżej - sprawy prywatne na PM i nie robić offtopów

//vocativus

jason182
komentarz
komentarz

Zdobylem troche pkt :D. Ale na tym chyba dzisiaj koniec. Brat mnie raczej do kompa nie dopusci zeby zrobic jeszcze dwa 3dmarki.

W PcMark dostaje sie tez pkt za grafike ?

webber
komentarz
komentarz

Co jest Panowie? Nie robię zupełnie nic a ciągle jestem pierwszy :P Może w tygodniu w końcu uda mi się wyżulić Athlona 1200 to coś jeszcze zarobię.

Myslalem ze jak sie ma pkt to juz nie mozna ich stracic :/

Oj można, można, łącznie już ok. 1pkt straciłem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.