x-kom hosting

OC Breakers - temat główny

jascha_violin
komentarz
komentarz

OK, krótkie pytanie żeby było jasne:

żeby dodać swój wynik wklejam screena z pulpitu na którym jest wynik z danego testu i jeszcze widoczne odczyty z CPU-Z i GPU-Z?

???

Gość
komentarz
komentarz

Zależy do jakiego benchmarka, jak dodajesz wynik to jest tam pokazany screen, co musi w nim być.

Narmer
komentarz
komentarz

Najlepsze rozwiązanie to dawać link do ORB'a 3DMarków ;)

Pamiętajcie, że jak macie wersje 3DMarka Proffesional to muszą być odsłonięte wszystkie dane typu rozdzielczość itd

Gość
komentarz
komentarz
Najlepsze rozwiązanie to dawać link do ORB'a 3DMarków

tylko trzeba mieć neta na kompie ;)

Sonido
komentarz
komentarz

narmer pisałeś, że od 20 miejsca wzwyż dają punkty. Mam miejsce 11 od 2 dni chyba i dalej 0.0pts. Teraz wynik zaktualizowałem na wyższy i dalej mam ten sam napis:

"Hardware Rank: 11th Athlon 64 6000+ X2 - 0.0 points"

Dziwne troche. Możesz to jakoś wyjaśnić?

Narmer
komentarz
komentarz

W jakim benchu?

Jak SisoftSandra to ten bench nie jest punktowany.

Sonido
komentarz
komentarz

Aha to dobrze wiedzieć, że tego nie punktują :/

Mimo wszystko dzięki za info.

Gość
komentarz
komentarz

Da radę dodać kartę graficzną? bo nie ma na hwbot :/

To jest zintegrowana grafika intela 82815 na płycie Intel Solano 815i

Sonido
komentarz
komentarz

Chłopaki, a może jest jeszcze jakiś inny serwis tego typu, gdzie moglibyśmy "zaistnieć" :P?

webber
komentarz
komentarz

Jest jeszcze coś takiego jak http://oc-db.org/, ale tam wrzuca się chyba tylko wyniki podkręcania procesorów.

mis456
komentarz
komentarz
Jak SisoftSandra to ten bench nie jest punktowany.

Dlaczego?

Narmer
komentarz
komentarz
Da radę dodać kartę graficzną? bo nie ma na hwbot :/

To jest zintegrowana grafika intela 82815 na płycie Intel Solano 815i

Tak jest do tego odpowiedni temat na forum HWBota.

Chłopaki, a może jest jeszcze jakiś inny serwis tego typu, gdzie moglibyśmy "zaistnieć" :P?

Ja nie znam, chyba ze ripping.org ale to powodzenia życzę...

Jest jeszcze coś takiego jak http://oc-db.org/, ale tam wrzuca się chyba tylko wyniki podkręcania procesorów.

Imo nie warto nawet się tym interesować.

Dlaczego?

Nie ja ustalam zasady, pewnie dlatego, że są na wyniki na różnych wersjach itp.

Czytajcie trochę wszystkiego wam pisać nie będę, po prostu pomagam każdemu kto wspiera PL.

daisycutter
komentarz
komentarz
Da radę dodać kartę graficzną? bo nie ma na hwbot :/

To jest zintegrowana grafika intela 82815 na płycie Intel Solano 815i

Możesz poprosić moderatora o dodanie karty w wątku Videocard Requests na forum hwbota, albo możesz też dodać wynik do istniejącego rankingu podobnej karty, np. 82810 lub 82830 - IMHO nikt z hwbota nie będzie robił z tego problemu.

Pozdrawiam i życzę teamowi OCBreakers wielu sukcesów.

Gość
komentarz
komentarz
Możesz poprosić moderatora o dodanie karty w wątku Videocard Requests na forum hwbota, albo możesz też dodać wynik do istniejącego rankingu podobnej karty, np. 82810 lub 82830 - IMHO nikt z hwbota nie będzie robił z tego problemu.

Pisałem maila do jakiegoś ważniaka :D (mtzki chyba) i nie odpisał.

Ciekawe czy pójdzie na tym 3DMark bo SPi 32m się zawiesił :lol: wprime 1024m robił też kupę czasu, i to wszystko na zasiłce Compaq 145w :haha: I niech tu teraz ktoś odważy się napisać, że Compaq to no name :haha:

EDIT:

A teraz panowie, przyznać się, który to zdobył trophy-gold.gif w 3DMarku Vantage? :lol:

http://www.hwbot.org/profile.team.do?teamId=1946

EDIT2: Panowie wklepać sobie w sygny:

[b][size=3]Przyłącz się![/size][/b]
Sonido
komentarz
komentarz

Hehe też to wcześniej widziałem i mnie zaskoczyło, bo Ventage ma wyjść dopiero za kilka dni :P btw: mało kto ma Vistę, więc nie będzie zbyt wielu wyników w tym 3D Mark'u.

mis456
komentarz
komentarz

Kumpel przesłał wynik CO z T7300: 2626mhz (laptop Toshiby albo jakiś inny, nie pamiętam dokładnie)

Niedługo go wrzucę

LOL to był fotomontaż, zapomniał fsb zmienić :)

Myślał że mnie nabierze noob.

Sonido
komentarz
komentarz

Też się wziąłem do roboty i testuję swojego P4 1.5GHz ;) . Także powinny pojawić się moje pierwsze pointsy i zwiększy się stan teamu. Laptopa też później potestuję i coś dorzucę.

Gość
komentarz
komentarz

Ale ta syngaturka jest poje..... Nie chce się aktualizować, ani zmienić :/ cały czas to samo się wyświetla.

EDIT: WOW! Aż takiej reakcji się nie spodziwałem :D Wystarczy trochę powyklinać :lol: Ale jak się nie chciała zmienić, tak się nadal nie chce :/

Sonido
komentarz
komentarz

Update'uje się ale chyba co 24h, tak przynajmniej było napisane w Options/Signature

Gość
komentarz
komentarz

Tylko ja próbuję zmienić juz od 2 dni...

jason182
komentarz
komentarz

Heh... dolaczylbym do was... ale raczej nie mam czym walczyc. Moze sami to ocencie:

Celeron 2,4 @ 2,7 [dalej sie nie da bo MoBo nie oferuje zmiany napiecia procka :(]

Intel d865PERL

512 MB RAM 400Mhz DDR MDT [pracuje po OC w 300Mhz]

512 MB RAM 400Mhz DDR GoodRam [ jw]

GF 5600FX 256MB DDR RAM [rdzen 325 @ 370 , pamiec 400@ 475]- wiecej nie da rady przez artefakty

Drugi komp

C2D e6750 2,66 1333FSB

2x 1 GB RAM 800Mhz GoodRam

ASUS P5N32-E Sli Plus

GF8600GE 512 Mb

Caly drugi komp jest na oryginalnych taktach, bo mam za slaby zasilacz zeby zaczac krecic.

Co sadzicie ?

EDIT: zapomnialem o wynikach w 3dmark01 : peirwszy komp po OC 7788pkt, a drugi 39853pkt [bez OC]

Sonido
komentarz
komentarz

Dlaczego nie? Ja walczę z Pentium'em 4 1,5GHz ;) i będę miał punkty, bo w kategorii Hardware jest niewiele tych procków i zawsze to jakieś punkty do teamu.

Sprawdź czy Twój procek jest popularny, a wątpię i walcz z benchmarkami.

snip91
komentarz
komentarz

Pewnie, że warto.

Ja mam w domu AMD K6 (:lol:), mało tych procków jest na hwbocie, może go potestuję jak znajdę chwilkę :P

jason182
komentarz
komentarz

Z tego co wiedizalem to tych celernow jest 16 a GF5600 jest 6...

Co musze dawac oprocz screena z np 3dmarka ? screen z cpu-z ? czy jeszcze cos ?

EDIT: co mam zrobic z GF8600GE ? kazdy program chyba rozpozna mi go jako GT. Mam probowac zalozyc nowy dzial kart graficznych czy uznac go jako podkreconego GT ?

snip91
komentarz
komentarz

3DMark + CPU-Z zakładka Memory i ta startowa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.