x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

chmielusek
komentarz
komentarz

tylko??:P

Los_Emilos
komentarz
komentarz

TES: Morrowind, Fable i może jeszcze Jade Empire.

Danyyy
komentarz
komentarz

Może The elder scrolls 3 : morrowind albo The elder scrolls 4: oblivion . jest widok z Pierwszej osoby ale z tego co wiem idzie tez przełączyc na trzecią. coś jak gothic tylko w/g mnie lepsze ;D

bluuu
komentarz
komentarz

Ojjj zagralismy sie juz na amen, ze nie ma w co grac :D ?

O taaaa.. ludzie, tylko te gry RPG znacie ?

Ja bym szczerze polecal Baldur's Gate czy jeszcze bardziej Planescape: Torment.. Z nudy Icewind Dale ;)

To sa dziela, a reszta to popierdolki :D !

kajzer
komentarz
komentarz

witam wszystkich. szukam jakiegoś dobrego tenisa na PS2. czy jest coś godnego polecenia oprócz starego Virtua Tennis 2 ?? z góry dzięki za pomoc :)

Danyyy
komentarz
komentarz

Everybody's Tennis Może to Ci przypadnie do gustu ;D

kajzer
komentarz
komentarz

właśnie z tego co wiem, to ta gra jest trochę "kreskówkowa", a ja chciałbym bardziej "realną" grę ;)

Danyyy
komentarz
komentarz

No to Może Top Spin :)

kajzer
komentarz
komentarz

to się wydaje ciekawą propozycją, sprawdzę, czy można to gdzieś dostać :) dzięki!

kumor44
komentarz
komentarz

Poszukuję gry typu "skradanka" - jakieś propozycje ?

Dobra jest też gra Thief ale nigdzie jej kupić w moim mieście nie mogę ;/ - ze ściągnięciem też jest problem, pobrałem na torrentach i przy rozpakowywaniu wyskoczyło tyle błędów że komputer mi się ściął :/. Może ktoś wrzucić tą grę np. na rapidshare ? - podzielić pliki ?

//nie popieramy piractwa

//komercyjne gry powinno się ściągać z półek sklepowych

//warn 10%

//Saper

swirek
komentarz
komentarz

Szukam ciekawych gier podobnych do Diablo, Dungeon Siege, Titan quest itp.

Znacie jakies ciekawe pozycje w tym typie? Prosze o propozycje.

//do tego typu pytań jest temat zbiorczy

//scalam

//Saper

Marooooo
komentarz
komentarz

Polecam NOX

Dosyć stara gra ale naprawdę fajna :)

Tu możesz przeczytać recenzję:

http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;gra,25,683;nox;core.html

swirek
komentarz
komentarz

Czytalem, ja poszukuje raczej nowszych hack'n'slashy, zeby grafika byla ladna, efekty i tak dalej, grafa 3D itp. Wczoraj dorwalem Sacred Zlota Edycja, zainstalowalem, zagralem i... troche sie zawiodlem.

Marooooo
komentarz
komentarz

a w Wiedźmina grałeś?

albo możesz sprawdzić Oblivion.

Całkiem ładne grafiki te gry mają :)

swirek
komentarz
komentarz

a w Wiedźmina grałeś?
Grałem.
albo możesz sprawdzić Oblivion.
Gralem.
Całkiem ładne grafiki te gry mają smile.gif
Maja, a jednak to nie do konca to o co mi chodzi... Zaluje, ze nie ma i chyba nie bedzie 3 czesci Dungeon Siege...
Danyyy
komentarz
komentarz

no to może HellGate: London ??

Mis776
komentarz
komentarz

Loki moze??

swirek
komentarz
komentarz

no to może HellGate: London
Gralem, calkiem niezla przyznam, ale to TPP a ja chce rzut izometryczny :) Co ciekawe moj sprzet kleknal przy tej grze w rozdzialcze 1600x1200 (oczywiscie wszystko na maksimum).
Loki moze??
Ooo widzisz. Tego nie znalem :) Wlasnie przejrzalem sobie strone http://www.loki-game.pl i powiem, ze mnie zaintrygowala :) Dzieki za podpowiedz plus leci :)
Gość
komentarz
komentarz

Gothic ;] Że też nikt na to nie wpadł... ;p

swirek
komentarz
komentarz

Gothic ;] Że też nikt na to nie wpadł... ;p
Tez mi sie podoba, dzieki za pomysl. Z tego co widze to jest seria 4 juz czesci :) Cieszy, bede mial w co grac jesli bedzie mi odpowiadac :) Kolejny plus poszedl :)
falcon1984
komentarz
komentarz

Może gra nie do końca w tym stylu ale polecam serię gier Commandos, całą podstawówkę i liceum się w to zagrywałem, rewelka :D

swirek
komentarz
komentarz

ale polecam serię gier Commandos
Gralem w to juz, ale jakos mnie nie pociagalo, co wychodzilo nowa wersja to probowalem, ale... nie w moim typie
djkraszinio
komentarz
komentarz

może Neverwinter Nights 2

kamil_1991
komentarz
komentarz

No to może MU online lub TES: Morrowind?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.