x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

olszak
komentarz
komentarz

poszukuje gry strategicznej w której mozna budowac mury i ładować na nie jednostki, medivale odpadają.

w twierdze 1 i 2 grałem i mi nie podchodzą

  • 3 tygodnie później...

Snuffy
komentarz
komentarz

elszak Polecam Knights & Merchants- Gra bardzo realistyczna a zarazem b. Trudna. Niestety nie można brać wojska na mur ;(

Poszukuje dobrego Rpg i Rts tylko nie trudnego

djkraszinio
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam mam taką prośbe jakie moglibyście mi plecić gry Rpg takie w stylu diablo 2??

Edytowane przez naekana
temat scalony
Saper
komentarz
komentarz

Titan Quest, Loki.

chmielusek
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam,szukam gier wojskowych typou delta force i call of duty,ogolnie moze byc i II wojna i dzisiejsze czasy,prosze nie podawac niczego z cod,medal of honor,delta force ani crysisa,bo w te gralem,szukam dobrej gry,dobra grafa mile widziania lecz nie jest az tak konieczna,bede mocno wdzieczny:)

a,no i nic z battlefield:P

Edytowane przez naekana
temat scalony
marcin1999
komentarz
komentarz

Sniper elite-bardzo fajna rozgrywka+mozliwość gry na serwerze a tam wszystko może sie zdażyć,przede wszystkim nie można przewidzieć co zrobi przeciwnik:)

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Trochę od biegnę od tego co napisałeś ale polecam SWAT 4 z dodatkiem.

chmielusek
komentarz
komentarz

a,tez grałem:) ale dzieki,jakies inne propozycje?:)

Saper
komentarz
komentarz

Może Soldier of Fortune PayBack.

A43vil
komentarz
komentarz

Ghost Recon 2

Saper
komentarz
komentarz

Jeszcze sobie przypomniałem: Conflict Desert Storm - może nie jest to jakieś cudo, ale niezła gierka.

Przemek_Młody
komentarz
komentarz

witam a może ktoś mi polecić grę strategiczną - ekonomiczną polegającą na budowaniu miast. Coś w stylu Building & co bo mam ją ale po angielsku nie nie mogę jej skumać :( a polska wersja nie wiadoomo kiedy będzie :(:(:(

Saper
komentarz
komentarz

Simcity

BlackRaven
komentarz
komentarz

SimCity 4 (najlepiej z dodatkiem Rush Hour) - symulacja budowy współczesnego miasta, bardzo fajna gra, ewentualnie ANNO 1701 - rozbudowujesz się na wyspie w czasach niedługo po odkryciu Ameryki (grałem ostatnio i fajniejsza od poprzednich części :) )

Dyni@
komentarz
komentarz

Mógłby mi ktoś polecić jakieś bijatyki na kompa, chodzi mi o coś w czym walczy się na ringu i jest realistyczne. Jakiś pride, albo coś takiego jeśli jest.

// odnośnie takich pytań/próśb został utworzony temat zbiorczy

// scalam

// naekana

sewira
komentarz
komentarz

Witam :) ostatnio grałam w grę WarZone 2100 i szukam gry podobnej tego typu. Może ktoś może mi doradzić w co warto jeszcze zagrać ??? thx

//Tego typu pytania zadajemy w temacie zbiorczym

//Scalone

//Saper

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Poszukuje ciekawych gier (RTS, cRPG, wyścigówki) na ten komputer

Czy może pójdą na moim komputerze:

AMD Athlon 2000XP+ (na razie 1,6GHz ale po włożeniu nowej karty podkręcę do 1,9Ghz)

768MB RAM (planuje dokupić do 1GB RAM lub 1,2GB)

GeForce 6600GT z 128MB (jeszcze go nie mam ale do środy lub czwartku powinienem go mieć)

kamilek
komentarz
komentarz

Witam!

Ja również szukam jakiejś fajnej gry rpg albo akcji. Wymagania nie mają znaczenia, nowy komp od niedawna(e8400, gtx260, 4gb ram). Wiedzmina i Assassin's Creed już przeszedłem i szukam czegoś w tych gatunkach zeby było równie wciągające jak wlasnie Wiedzmin. Zastanawiam się nad TES IV Oblivion ale rozne opinie słyszałem na ten temat. Albo moze GTA San Andreas(nie grałem jeszczez;p). Chyba ze Crysis?

Czekam na odp

Pozdrawiam

falcon1984
komentarz
komentarz

@Kamilek

GTA SA, CoD4, Bioshock, Crysis, Mass Efect powinny ci się spodobać :)

Danyyy
komentarz
komentarz

Crysis jak najbardziej ;D Medal of honor airborne tez dobre, Lost planet, Timeshift, Rainbow Tom Clancy's six vegas 1 i 2 :) polecam :)

snip91
komentarz
komentarz

Lost Planet mi osobiście się nie podoba.

Polecam Rainbow Six Vegas 2 i CoD4.

pawzad
komentarz
komentarz

Poleccie mi jakies gry na mojego zloma:

Athlon 64 3200+ (2,0GHz, Venice)

Galaxy GF 7300gt Zalman

512mb ddr

GIGABYTE KN8NSC

Windows XP sp. 2

snip91
komentarz
komentarz

Byle jakie, czy jakiś konkretny gatunek?

pawzad
komentarz
komentarz
Byle jakie, czy jakiś konkretny gatunek?

Nie wazny gatunek, wazne, zeby byla dobra gra :)

falcon1984
komentarz
komentarz

CoD4, Assasins Creed, Test Drive Unlimited, GRID Race Driver, Mass Effect

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.