x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

Gość
komentarz
komentarz

Prince Of Persia Warrior Within (Dusza Wojownika), lub Sands of Time (Piaski Czasu) :P

Polecam obie części :P

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja polecam najnowszego Prince Of Persia - świetna i mega grywalna pozycja

marminho
komentarz
komentarz

Ja do 50 zł bym kupił Dark Messiah of Might and Magic

simivar
komentarz
komentarz

Poszukuję fajnej gry, może być zręcznościówka, jednak nie żadna strzelanka, aby była możliwość gry na gamepadach w multiplayerze (min. dwie osoby).

n31T
komentarz
komentarz

gta sa mp

HarryMTG
komentarz
komentarz

Kung Fu Panda :D

blitz91
komentarz
komentarz

Mam pytanie. Ostatnimi czasy szukałem nowego RPGa. Byłem pewien kupna Wiedźmina, który stał się niemal pozycją kultową. :P Pewnie tak by się stało, gdyby nie Drakensang: The Dark Eye. Co o niej sądzicie? Szukałem tytułu podobnego do Neverwinter Nights i chyba to jest najlepsza opcja. Może ktoś ma? :bigsmile:

althrun
komentarz
komentarz

Kupiłem sobie nowy komputer i chce jakieś dobre gry na ten właśnie komputer ma już crysisa i red alerta 3, poszukuje jeszcze jakichś dobrych wyścigów i strategii. Z góry dziękuje za propozycje.

falcon1984
komentarz
komentarz

Z wyścigów to Race Driver Grid i Test Drive Unlimited polecam

ambas
komentarz
komentarz

Szukam gry przygodowej z widokiem pierwszoosobowym z podobnym klimatem jak w Necronomicon: Świt Ciemności.

snip91
komentarz
komentarz
poszukuje jeszcze jakichś dobrych wyścigów i strategii

Wyścigi: GRID, DiRT, TDU, NFS:UC

Strategia: World in Conflict.

melman
komentarz
komentarz

To tak, szukam samochodówek z opcją tuningu wozów (prócz serii NFS).

qba007
komentarz
komentarz

chyba jest w juiced 2

melman
komentarz
komentarz

Idealnie. Dzięki wielkie szefie.

Mar+t
komentarz
komentarz

Poszukuję gier samochodowych na kompa w których będa bardzo dobre, realne zniszczenia, gra chciałbym zeby bylo cos w stylu undergrounda(zeby dalo sie jezdzic po miescie od niechcenia) bo w niego ostatni raz gralem. mój komp: procek intel e5200, karta 9800gt, 2gb ram, 500gb dysk.

Nie interesuje mnie seria gta :) w nai juz gram ale chce jakas dobrą samochodówke.

Aha, nie chce gier typu gran turismo gdzie sie sciga tylko po torze.

falcon1984
komentarz
komentarz

Spróbuj Test Drive Unlimited (jazda po mieście na luzie) oraz Race Driver Grid (realny model zniszczeń, ale jazda tylko po torach)

Fajny jest też Driver Parallel Lines, podobny do GTA, ma nawet ładne zniszczenia i można po mieście jeżdzić

Mar+t
komentarz
komentarz

TDU grałem, podoba mi sie ale nie ma zniszczen co jest wielkim minusem.

n31T
komentarz
komentarz

nfs undercover

falcon1984
komentarz
komentarz
nfs undercover

Ta gra to porażka, ani po mieście zbytnio nie pojeździsz (nic w tym mieście nie ma ciekawego) ani modelu zniszczeń nie ma

n31T
komentarz
komentarz
Ta gra to porażka, ani po mieście zbytnio nie pojeździsz (nic w tym mieście nie ma ciekawego) ani modelu zniszczeń nie ma

Wiem że porażka, ale grafika nawet nawet, po mieście można pojeździć, jak chce coś ciekawego w mieście to w gta niech pogra... Zniszczenia słabe bo słabe, ale są.

Mar+t
komentarz
komentarz

a ten race driver grid to jest tylkjo i wyłącznie po torach jazda?

juiced 2 ma zniszczenia? w nfs w jakimś wogle "modelu" byly zniszczenia czy w zadnej serii bez?

Gość
komentarz
komentarz

Szukam gier z II Wojną Światową (takie małe fanboy'stwo :P). Grałem w Medal of Honor Airborne, Call of Duty 5, a dzisiaj kupiłem Brothers in Arms Hell's Highway (btw ktoś grał? jakie wrażenia?). Czy są jakieś inne gry tego typu godne polecenia? Nie interesują mnie stare gry, nie lubie grać w takie gry, które mają tragiczną grafikę...

Archimedes
komentarz
komentarz

Polece ci poprzedniczki Brothers in arms. Grafika nienagorsza a fabula wciaga. Mam nawet na sprzedanie na allegro :D. Call of Duty 2 multiplayer powala z 2 lata gralem po sieci. Fakt, ze stara no ale grywalnosc duza.

Gość
komentarz
komentarz

Nie gram przez internet :P

Archimedes
komentarz
komentarz

Proponuje, zebys zaczal jak cie wciagnie to nie odejdziesz xD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.