x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

kaziii
komentarz
komentarz

Assasins Creed, Mass Effect?? Przecież te gry będą ledwo co chodzić na tym komputerze. Zresztą Grid i CoD podobnie. Za to możesz pograć w takie gry jak: Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium, Half Life 2 (obydwa episody) albo Dark Messiah of Might and Magic.

Chlebinski
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam wszystkich. Zwracam się o prośbe zasugerowania mi jakichś gier na mojego laptopa , wcale nie mowie ze musza byc nowe bo sam cudow sie nie spodziewam. Laptop nie jest najlepszy procesor: Intel Core Duo 1.66mhz , Pamieć ram:1024mb , karta graficzna:64mb. Prosze o sugestie. P.S. Może byc to kazdy gatunek ale najbardziej zalezy mi na takich w ktorych moge grac z powodzeniam przez neta.

Edytowane przez naekana
temat scalony
ciaciama
komentarz
komentarz

Paintball2 -> www.dpball.com

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Black & White, Medieval: Total War

miskiewicz4343
komentarz
komentarz (edytowane)

skasowano

Edytowane przez miskiewicz4343
maciek9980
komentarz
komentarz

Wars and Warriors: Joan of Arc (u nas "Joanna d'Arc") - samemu na twierdzę pełną wrogów... Świetna gra.

PS. Tym nas nie zagniesz... Wymyśl coś lepszego

Keepsake
komentarz
komentarz (edytowane)

Chciałbym zakupić jakiś dobry FPS który daje sporo adrenaliny tak jak Call of duty 4 [które przeszedłem 3 razy ;]

Mysle nad Gears of War ,na allegro można tanio kupić. A tak co byście polecali ? Crysisa mam ;]

Edytowane przez Saper
scalone
SeBo232
komentarz
komentarz

Jak najbardziej Gears Of War dobra gra.. ale jeżeli chcesz dreszczyku to zakup Bioshocka :)

miskiewicz4343
komentarz
komentarz (edytowane)

skasowano

Edytowane przez miskiewicz4343
maciek9980
komentarz
komentarz

W tej grze masz drużynę, którą dowodzisz.

mufan
komentarz
komentarz

czy jest taka gra w która pogram w badmintona?

FotuRo:
komentarz
komentarz (edytowane)

Szukam jakiejś gry 3D w szachy, może znacie jakieś fajne? Nie chcę napewno Cheesmaster, bo straszni dużo zajmuje.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Saper
scalone
  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Witam, szukam jakiejś gry motocyklowej na PC (jazda na torze, wyścigowe motorki :))

Co możecie mi polecić, wymagania raczej nie mają znaczenia, bo pc jak w podpisie.

//zdawałoby się, że taki doświadczony user a nie przejrzy nawet przyklejonych tematów :nono:

//do tego typu pytań jest temat zbiorczy

//scalam

//Saper

Oj szaper, szaper. No nie zauważyłem :) Ale ty tu pilnujesz porządku :D

Aha pisze się pytań nie "pytń" Poprawiam.

.avenue
komentarz
komentarz

Moto GP xD

Gość
komentarz
komentarz

A znajdę tam motory prawdziwych firm i modele?

Gość
komentarz
komentarz

Wszystkie są markowe.

Danyyy
komentarz
komentarz

Motorów też jest duzy wybór, i częsci Moto GP tez jest kilka ;D według mnie najlepsza gierka o motorkach ;D

de_aztec
komentarz
komentarz

Dany polemizowałbym ^^ Nie grałeś na PS2 w Tourist Trophy chyba :P Takie GranTurismo na motorach

Krzysiek6
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam ;)

Obecnie gram z bratem w cs 1.6 przez LANA. Chciałbym się dowiedzieć jakie są jeszcze fajne gry w których można grać przez połączenie LAN, bez internetu. Właściwości komputerów: 1.6 Ghz, 512Ram, Karta graficzna 128mb. Żeby ten sprzęt je pociągnął ;)

Edytowane przez Saper
scalone
Gość
komentarz
komentarz

Na Tym Komputerze To.. Call Of Duty 1 =) Innych Możliwości nie widzę :D no i oczywiście CS Condition Zero :)

Krzysiek6
komentarz
komentarz

A gry innego typu? wyścigowe?

Gość
komentarz
komentarz

NFSP UNDERGROUND 2 =)

Krzysiek6
komentarz
komentarz

a coś innego ;>

n31T
komentarz
komentarz (edytowane)

Cześć,

Szukam jakiejś ciekawej gierki samochodowej, ale chciałbym aby była bardzo realistyczna. Do gustu przypadł mi GRID, lecz trochę śmieszy mnie skręcanie, gdy nawet z kontrolą trakcji wypadam z toru za prawie każdym razem gdy za mocno skręcę. Grałem w nowego Drivera czy NFS pro street, lecz w tych grach zaś denerwuje mnie pisk opon (w nfs:ps gdy leciutko naciskam gaz na pedale od kierownicy to rusza z piskiem opon, w driverze zaś denerwuje mnie ruch uliczny, samochody jeżdżą bardzo wolno, monotonnie). Wiem że kryteria są bardzo wysokie, lecz liczę na waszą pomoc, drodzy użytkownicy.

pozdrawiam

Edytowane przez Saper
scalone

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.