x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

Los_Emilos
komentarz
komentarz

W Neverwinter nights nigdy nie grałem ale z tego co widziałem najbardziej przypomina Wiedźmina. Gothic jest już 100% cRPG i jako fan całej serii najbardziej bym ci go polecał chodź ma dużo bugów. Teraz bym poczekał do wyjścia dodatku bo ma być podobno nowy parch do podstawki. Możesz też spróbować The Elder Scrolls: Oblivion z dodatkami- podobno też niezła.

PaQre
komentarz
komentarz

Ja bym Ci polecił Neverwinter Nights.Choć nie cierpię Strategii i tym podobnych,to w tą grę mi się bardzo fajnie grało.

maciek9980
komentarz
komentarz

Gothic 3, Oblivion, Two Worlds

Weronika22
komentarz
komentarz

A co ma lepszą grafikę Gothic 3 czy Neverwinter nights 2???

kozman
komentarz
komentarz

Spokojnie bierz neverwinter, gothic według mnie jest nudny.

A co do grafiki to chyba raczej gothic ale te postacie poruszają się strasznie anemicznie

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Neverwinter jest grą starszą, 2 też nie ma z tego co wiem jakieś ekstra grafiki. Gothic 3 jest grą ciekawą fabularnie ale ma bardzo duże wymagania i jeśli chodzi o grafikę to widoki krajobrazu zapierą dech w piersiach ale już wykonania postaci nie jest niestety tak efektowne. Two Worlds jest z tego co czytałem jednym wielki bugiem, tyle błędów to nawet G3 a Morowind nie miał podobno.

Weronika22
komentarz
komentarz
Neverwinter jest grą starszą, 2 też nie ma z tego co wiem jakieś ekstra grafiki. Gothic 3 jest grą ciekawą fabularnie ale ma bardzo duże wymagania i jeśli chodzi o grafikę to widoki krajobrazu zapierą dech w piersiach ale już wykonania postaci nie jest niestety tak efektowne. Two Worlds jest z tego co czytałem jednym wielki bugiem, tyle błędów to nawet G3 a Morowind nie miał podobno.

Wymagania tu nie grają roli bo mam dobry komputer.

Mis776
komentarz
komentarz

Bierz Neverwiter to na jego silniku pryecie zrobiono Wiedmina: )

Weronika22
komentarz
komentarz
Bierz Neverwiter to na jego silniku pryecie zrobiono Wiedmina: )

I tak zrobię, biorę Neverwinter 2 za 54zł w Saturnie ;)

Adexis
komentarz
komentarz

@trebuch666

Polecam Empire Earth :) dokupienia oryginał za 20zl w empiku :)

Tau
komentarz
komentarz

Potrzebuję jakiegoś fajnego mmorpg, fajnie by było coś jak RF online (nie tylko miecze i łuki-no i oczywiście magia- ale tam jeszcze były Launchery i guny)

Jakieś elementy których raczej nie znajdziemy w innych tytułach... żeby było jakieś urozmaicenie a nie tylko idziesz i klepiesz moby...

Żeby była darmowa bo nie chce mi się płacić za grę w którą nie wiem czy będę grał... no i najlepiej żeby instalka nie była jakaś ogromna ;)

Chyba tyle... z góry thx :)

n31T
komentarz
komentarz

Tau, może mu-online ;)

enter
komentarz
komentarz

Maple Story? :D Kiedyś w to grałem jakiś czas - gra prosta, ale ma to 'coś' ;)

Tau
komentarz
komentarz
Tau, może mu-online wink.gif
Maple Story? biggrin.gif

To znam... tak jak Silkroad, Tibie, Crazy Tao, Talisman, Last Chaos i wiele innych mmo.

Chodzi mi o jakąś w miarę ładną grę 3D

dastin
komentarz
komentarz (edytowane)

witam... szukam jakiś strasznych gier na pc... bez emulatorów. macie jakieś propozycje??

Gość
komentarz
komentarz

Seria Silent Hill, Nosferatu.

URuz
komentarz
komentarz

Penumbra i pierwsza część seri Blair Witch Project

falcon1984
komentarz
komentarz

Dead Space - dziś premiera :)

swirek
komentarz
komentarz

Obie czesci S.T.A.L.K.E.R. :)

seba115
komentarz
komentarz
Obie czesci S.T.A.L.K.E.R. smile.gif

Rzeczywiscie bardzo stare gry :P

HAHAHHA sorry nie no....sorry naprawde...

Ebola
komentarz
komentarz

Seba...przeczytaj dokladnie najpierw temet. On szuka STRASZNYCH gier a nie STARSZYCH.....

Resident Evil fajna giera ale to typowo przelozona z konsoli..ja nawet grafy nie moge zmienic :P

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Doom 3 potrafi trochę przestraszyć, lub ja jestem taki słaby.

elvis197
komentarz
komentarz
witam... szukam jakiś strasznych gier na pc... bez emulatorów. macie jakieś propozycje??

F.E.A.R. nie ma lepszej gry bo dodatki są lipne pozdro

Akahan
komentarz
komentarz

Alone in the dark, tylko ostatnia część kuleje...

swirek
komentarz
komentarz
Chodzi mi o jakąś w miarę ładną grę 3D
Lineage 2

Poszukuje jakichs fajnych gier logicznych dla kobiety.

Warunek maja byc niezbyt trudne, mile, ladne i przyjemne. Ma tam nie byc NIC o kosmosie, Sci-Fi itp...

Propozycje?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.