x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

Nunek
komentarz
komentarz

Loki cie zadowoli :)

swirek
komentarz
komentarz

może Neverwinter Nights 2
Gralem, nie podoba mi sie za bardzo.
No to może MU online lub TES: Morrowind?
Jesli online to preferuje Lineage2, za reszte dziekuje :)
Loki cie zadowoli smile.gif
Ech, takim desperatem nie jestem :P
Slimeq22
komentarz
komentarz

Guild Wars, z tym że to MMoRpg :) według mnie super gierka, ciekawa fabuła i ładna grafika.

Gram w "Guild Wars: Prop" oraz "Guild Wars: Fact"

Sorki za skróty :P

Pozostaje czekać na Diablo 3. Loki faktycznie z początku przypomina trochę Diablo, ale tylko z początku...nie ma tego klimatu.

kamil_1991
komentarz
komentarz

No to polecę Ci jeszcze Fallout, World of Warcraft i Warcraft.

swirek
komentarz
komentarz
Guild Wars, z tym że to MMoRpg smile.gif według mnie super gierka, ciekawa fabuła i ładna grafika.

Gram w "Guild Wars: Prop" oraz "Guild Wars: Fact"

Dziekuje, mowilem ze z MMORPGow tylko Lineage 2 :P
Pozostaje czekać na Diablo 3
Czekam z utesknieniem :) Jak sie tylko pojawi mam zamiar go miec :D
No to polecę Ci jeszcze Fallout, World of Warcraft i Warcraft
Gralem, nie lubie turowek. WoW = MMORPG = komentarz jak wyzej do GW. Warcraft to nie hack'n'slash tylko rts.

Nastepnych doradcow prosze... czytajcie ze zrozumieniem co ja pisze i czego mi trzeba... Inaczej to nie ma sensu...

Kicak
komentarz
komentarz

Polecam Dawn of Magic : Blood Magic

Gierka naprawdę wypaśna :)

swirek
komentarz
komentarz

Dawn of Magic
Gralem w te gre, jest niezla, ale poszukuje czegos nowego :)
A43vil
komentarz
komentarz

Siemka szukam gry podobnej do moto GP chodzi głownie o symulatory jazdy motorem. I jeżeli ktoś może niech mi powie jaki jest najnowszy moto gp ? bo mi się już w głowie porąbało jak szukałem.

falcon1984
komentarz
komentarz
Siemka szukam gry podobnej do moto GP chodzi głownie o symulatory jazdy motorem. I jeżeli ktoś może niech mi powie jaki jest najnowszy moto gp ? bo mi się już w głowie porąbało jak szukałem.

Polecam tą pozycję: SBK 08 Superbike World Championship

szoch
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam pytanie jedną z tych gry chciał bym zakupić która według was lepsza proszę o opinie tych którzy w nie grali proszę podać plusy i minusy

Empire Earth III

+

-

Supremme Commander

+

-

-cortez-
komentarz
komentarz

Siemanko, poszukuje strategii w stylu battle realms ( w dodatek tez grałłem :-P) znajdzie się coś ??

dewiant
komentarz
komentarz

Heyo, szukam gierki podobnej do fifa 09 (nie chodzi mi o wymagania, właśnie najlepiej by było gdyby były małe tzn: Grafa max 128, procek jedno jajo 2,93, ram 512). Podobna ma być pod względem rozgrywki, dowiedziałem się że fifa ta daje możliwość grania 10 graczy w jednej drużynie przeciw drugiej dyszce... I chciałbym aby ta gra także miała taka opcję xD

Jest w ogóle coś takiego? :D:huh:

Pozdro dewiant

swirek
komentarz
komentarz

Jakie polecicie gry platformowe?

Czy pamietacie moze jakies kultowe platformowki na PC?

Poprosze o liste tytulow, im wiecej tym lepiej :)

Gość
komentarz
komentarz

hmm... Psyhonauts, Rayman, I-Ninja (nie kultowa) co tam jeszcze... Icy Tower =) oraz pegasusowe gry typu Contra xD. Ale te dwie pierwsze to najwyższy standard

swirek
komentarz
komentarz

Poszukuje raczej platformowek, ktore nie sa w TPP tylko widziane plasko z boku. Takie calkiem klasyczne, cos jak Icy Tower ale z troche bogatsza fabula niz skakanie do gory ;) Na przyklad Lost Wikings :) etc :)

Jakies pomysly ?

Jakob
komentarz
komentarz

Witam :)

Poszukuje jakiejś dobrej RPG. Coś w stylu Diablo.

swirek
komentarz
komentarz

Zagraj w Titan Quest (plus dodatek), albo w Dungeon Siege (sa dwie czesci z dodatkami) :D

Ivo1982
komentarz
komentarz (edytowane)

Szukam wciągającej gry przygodowej z dobra fabula...dzieki pozdrawiam

A43vil
komentarz
komentarz

Siemka szukam gierki podobnej do DreamFalla albo jakiejś wciągającej gry Przygodowej.

Każda gra = [+]

trebuch666
komentarz
komentarz

Poszukuję jakiejś gry internetowej (typu metin, lineage, itp.) ale chodzi oto żeby ta gra była strategiczna, żeby można było budować miasta, wojsko, zdobywać terytorium, toczyć bitwy. Nie szukam jednak gier typu plemiona, po prostu chodzi oto żebym mógł zobaczyć moich żołnierzy, jak walczą, po prostu grafika musi być dobra. Macie jakieś tytuły?

//scalam

//Saper

swirek
komentarz
komentarz
gry przygodowej z dobra fabula
Zagraj w ciag gier "Tomb Raider".

Z nowszych swietna moim zdaniem "Mass Effect"

Siemka szukam gierki podobnej do DreamFalla albo jakiejś wciągającej gry Przygodowej
Dark Messiah of Might and Magic

Broken Sword

i jak wyzej:

ciag gier "Tomb Raider".

Z nowszych swietna moim zdaniem "Mass Effect"

:)

Aaaa jeszcze jedno: dla Ivo1982 i A43viL, zajrzyjcie tu: http://www.gry-online.pl/S015.asp?GP=0 ;)

PaQre
komentarz
komentarz

Szukam gry podobnej do Max Payne 2:The fall of MaxPayne .Żeby poszła na moim sprzęcie.Lub jakiejś fajnej gry wyścigowej,nie proponujcie Need for speedów bo je mam.Grida też mam.

Gość
komentarz
komentarz

@trebuch666

Ze starszych przychodzi mi do głowy Age of Empires, Praetorians, Kozacy.

Pewnie o takie gry ci chodziło.

Ivo1982
komentarz
komentarz
Zagraj w ciag gier "Tomb Raider".

Z nowszych swietna moim zdaniem "Mass Effect"

Dark Messiah of Might and Magic

Broken Sword

i jak wyzej::)

Aaaa jeszcze jedno: dla Ivo1982 i A43viL, zajrzyjcie tu: http://www.gry-online.pl/S015.asp?GP=0 ;)

Dzieki tylko wszystkie wyzej wymienione tytuly juz gralem i przeszlem :))

Weronika22
komentarz
komentarz

Siemka! Chciałam sobie kupić gre wiedźmin ale wiem że tam strasznie przeklinają i wogóle...

Mam nowy komputer więc rodzice będą się czepiać. Wiedźmina i tak będę miała ale na początek chcę coś mniej pikantnego, i podobnego graficznie.

Co sądzicie o Neverwinter nights 2? Albo Gothic3? A może coś innego do 70zł?

//scalam

//Saper

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.