x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

Kapiszon
komentarz
komentarz
CS Source xD

to mam 70 fps ;]

cos jeszcze ciekawego chłopaki? Ja nie gram w rediu albo nie siedze na forum to mi się nudzi więc chce w cos pograć ;p

aXE
komentarz
komentarz

Tibia xD ? Nie no ja bym Ci polecał Space Siege, wymagań wielkich nie ma a nawet fajna :)

Kapiszon
komentarz
komentarz
Tibia xD

Omg idx mi z tym ;p nie kumam tej gry wgl... szukam czegoś lepszego :P o wymaganiach w stylu NFS bo Carbon fajnie chodził ;)

Space Siege

Poszukam jej napewno ;)

aXE
komentarz
komentarz

A jeśli szukasz czegoś o wyścigach to zagraj w ToCa Race Driver 3.

Ladnie wygląda i realizm jest :D A jeśli takie "nocne" wyścigi to Juiced 2 :) Ma w miarę przyzwoite wymagania :)

gostek
komentarz
komentarz

Ja szukam gry snajperskiej :) bo cos chce mi sie ze snajperka polatac i pozabijac XD

Gość
komentarz
komentarz

Coś w stylu Trackmania macie dla mnie :P?? Gram na multiplatyrze i szukam podobnej gierki :D

Kropacz
komentarz
komentarz

Szukam gry cos jak bezludna wyspa, wyrzucalo cie na nia i znajdowales potem swoich przyjaciol m.in slonia, robota. palilo sie tam tez ogniska, niestety nie pamietam wiecej szczegolow i tytulu tez nie, wiec jak ktos by wiedzial to prosze o podanie tyt :)

aXE
komentarz
komentarz

Madagaskar ? :D

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Ostatnio naszła mnie ochotą na pogranie sobie w gry z serii Tomb Raider ale słyszałem że niektóre najlepiej omijać szerokim łukiem bo były tylko nawalankami a ja jednak miałbym ochotę trochę pogłówkować.

aXE
komentarz
komentarz

TR : Legend

  • 2 tygodnie później...
simivar
komentarz
komentarz

Poszukuję fajnej gry (może być zręcznościówka), na multiplayera (2 osoby), aby można grać na gamepadach ;]

A43vil
komentarz
komentarz

Siemanko poszukuje gry podobnej do gry WOLFTEAM ale o podobnej grafice i zeby była darmowa, i nie chce zeby mi jakieś wilkołaki latały.

blitz91
komentarz
komentarz

Witam. Jako że na dniach będę miał nowego kompa to poszukuję jakiejś nowej gry z gatunku cRPG typu Neverwinter Nights. Może Wiedźmin, co o nim sądzicie? Proszę o jakieś sensowne sugestie. :bigsmile:

HarryMTG
komentarz
komentarz

Wiedźmin to fajna sprawa ale wg mnie lepiej mieć Rozszerzoną Edycje... z gier typu cRPG podobał mi się Gothic III oraz saga Baldur's Gate (to już trochę starsza gra) ;)

r3turn
komentarz
komentarz

Wiedźmin jest bardzo dobry ;) Gothic 3

w tej chwili nie ma za dużo takich RPG raczej Hack'n'slash

blitz91
komentarz
komentarz

Dzięki za propozycje. Ostatnio oglądałem recenzje Gothica 3: Zmierzch Bogów i stwierdziłem, że jeżeli nie grałem w poprzednie części to nie ma to sensu, dlatego też na dniach nabędę Wiedźmina :)

Mis776
komentarz
komentarz

Kto mi poleci jakieś fajne girki w cenie do 50 PLN, uprzedam, że wszystkie gry sportowe, ścigałki itp. odpadają :)

snip91
komentarz
komentarz

MoH Airborne

Mis776
komentarz
komentarz
MoH Airborne

Już go mam :/

HarryMTG
komentarz
komentarz

Może Bioshock:P

Gość
komentarz
komentarz

Far Cry :P

SkaterEskimosKubajj
komentarz
komentarz

Artur i minimki

Mis776
komentarz
komentarz
Może Bioshock:P

Ile on dokładniej kosztuje bo jak ostatnio sprawdzałem to było jakoś 120PLN a tyle niestety nie mam....

Far Cry :P

Już od dawna mam :)

Artur i minimki

Czy to żart ??? :P

SkaterEskimosKubajj
komentarz
komentarz
Czy to żart ??? :P

raczej nie grałem w nią bardzo długo ok 100g po przejsciu stwierdzilem ze to najlepsza gra stworzona na podstawie filmu polecam nawet jezeli ktos ma 50 lat

Mis776
komentarz
komentarz

No to chyba zobacze ale czekam na dalsze propozycje :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.