x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

Gość
komentarz
komentarz

RayneX, chcesz gry w stylu Max Payne 2, ale ode mnie dowiesz się, że powstało sporo klonów tej gry, jednak żaden z nich nie może się z nią równać.

Buster
komentarz
komentarz

Tau a może Cabal Online? Też podobno dobry.

W MU kawałek czasu grałem, nawet fajne ale po pewnym czasie się nudzi (no zależy jeszcze m.in. od serwera)

Goodrock
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam

Szukam różnych gier do pogrania z kumplem. Najwięcej gramy w CS-a 1.6 z botami - albo razem na kilkanascie botów, albo przeciwnych drużynach (również z botami). Ale ostatnio znudził mi się CS i szukam innej gry. Najlepiej gdyby to były strzelanki (tylko 3D) albo jakieś fajne RTS-y. Jako, że jest nas tylko dwóch i nudno by było tak grać to chcę aby była możliwość grania również z komputerem. Niestety nie mogą to być gry z dużymi wymaganiami sprzętowymi bo kumpel gra na laptopie:

Core Duo

1GB RAM

Intel GMA950

Z ciekawości spróbowaliśmy odpalić CS: Source - tak się tnie (na minimalnych, DX7), że nie da się grać.

PS. Kumpel nie lubi gier nierealistycznych, futurystycznych takich jak np. Quake 3.

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Ja gram w BattleField 2 gierka jest niezła ale trzeba wydać około 40zł na wersje Delux (allegro w tym przesyłka).

Goodrock
komentarz
komentarz

Mam Battlefielda 2. Tylko, że ta gra ma duże wymagania sprzętowe i raczej nie pójdzie na lapku.

Czekam na kolejne propozycje.

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Ja gram na komputerze który lata świetności miał przy okazji wydania GTA:VC a komp to:

AMD Athlon 2000XP+

768MB RAM

6600 GT z 128MB

Goodrock
komentarz
komentarz

6600 GT jest o niebo lepsza od GMA950 która ma (z tego co przelotnie wyczytalem na necie) problemy z shaderami (bo niby posiada obsługę 2.0).

localh0st
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam. Znacie jakieś ciekawe, godne polecenia gry fps/wyścigowe lub ewentualnie inne, niewymagające zainstalowanych sterowników do akceleracji graficznej?

Zainstalowałem Windowsa XP na wirtualnej maszynie, i chciałbym w coś na niej pograć, jedynym tego minusem jest właśnie brak OpenGL.

Dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

PP101
komentarz
komentarz (edytowane)

Jakie znacie gry zeby pograć we 2 na jednym kompie ?

Kamilosław
komentarz
komentarz

Generally, fim speedway gran prix, Pro evolution soccer

Bamu
komentarz
komentarz

Fifa :P

Worms

PP101
komentarz
komentarz
Fifa :P

a która bo w 09 nie mozna grac we 2

Skopali tez colina dirt ze nie mozna pograc we 2

n31T
komentarz
komentarz

W 98 możesz we 2 grać na pewno na jedyn komputerze :haha:

Bamu
komentarz
komentarz
a która bo w 09 nie mozna grac we 2

Fifa 2005 na 100% - długo grałem z kolegą, 2007 również

Slimeq22
komentarz
komentarz

Jakoś ja w Fife 09 mogę grać z kumplem na na kompie...ja Padem on na klawiaturze...

Polecam:

FiFa

NBA

NHL

NFS

WORMS

Colin

PP101
komentarz
komentarz
Jakoś ja w Fife 09 mogę grać z kumplem na na kompie...ja Padem on na klawiaturze...

Polecam:

FiFa

NBA

NHL

NFS

WORMS

Colin

tyle ze ja nie mam pada

Więcej gier juz nie znacie ?

n31T
komentarz
komentarz

W colina nie trzeba na padzie grać, można na klawiaturze na dwóch.

PP101
komentarz
komentarz
W colina nie trzeba na padzie grać, można na klawiaturze na dwóch.

chodziło o Fife 09 . A w colina juz sie nagrałem z kumplem na jednym kompie szkoda ze w dirta nie mozna i szukam innych gierek

Pajdek
komentarz
komentarz

W pasjansa po jednej partii :P

PP101
komentarz
komentarz
W pasjansa po jednej partii :P

Zostawię tą grę dla ciebie :)

Pajdek
komentarz
komentarz

Zainwestuj w pada, nie jest to jakiś wielki wydatek (ok.30zł), a bardzo fajnie się gra w PES'a z kumplem albo w Fife, a szczególnie jak przyjdzie jeszcze kilku kumpli i się turniej zagra, wtedy jest beka :D tylko czasem po takich wieczorach przy PES'ie trzeba pada zmienić bo ktoś nie wytrzymał nerwowo :D

EDIT:

Podajcie proszę jakieś bijatyki na kompa z opcją gry na dwóch :)

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Znacie jakieś gry w których bohater jest w stanie wyglądać inaczej u każdego gracza? Chodzi o coś takiego jak jest w GTA: San Andreas gdzie można zmieniać ubrania i fryzury, Obliwion gdzie może być inna twarz, rasa i zbroja lub Fable: Zapomniane Opowieści gdzie w też pewnym stopniu postać gracza może inaczej wyglądać.

JarekG
komentarz
komentarz
Znacie jakieś gry w których bohater jest w stanie wyglądać inaczej u każdego gracza? Chodzi o coś takiego jak jest w GTA: San Andreas gdzie można zmieniać ubrania i fryzury, Obliwion gdzie może być inna twarz, rasa i zbroja lub Fable: Zapomniane Opowieści gdzie w też pewnym stopniu postać gracza może inaczej wyglądać.

Saintas Row 2 ma w styczniu 2009 roku wyjść. Bedzie tam można dowolnie gości zrobić a nawet cały swój dom urządzić (podobne do gta) http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=11435

Kapiszon
komentarz
komentarz

Mam:

X2 4400+ <oc.2.8>

1Gb ramu Kingstona

i grafike Integre x1250 :P

Narazie nie narzekam bo na niej chodza mi gierki typu Carbon na prawie full ;p

W co moge sobie pograć jeszcze na w miarę dobrej grafice?

Prosze o propozycję bo nie mam w co grać <aktulanie cs 1.6> ;)

Nie śmiejcie się tylko :D

aXE
komentarz
komentarz

CS Source xD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.